Otani Yoshitsugu BOSS] | NiOh #31


Kup grę: (z kodem \"SETO\" 3% zwrotu) Zostaw suba i dołącz do rodziny: Zarejestruj się i wspieraj mnie: Z kodem \"SETO\" 10% na zakup fotela: FanPage FB: Twitter: Instagram: Stream: Strona: Dotacje: Akcja NiOh naayStation 4 rozgrywa się w
Najlepsze komentarze do filmu "Otani Yoshitsugu BOSS] | NiOh #31":

Pawe? Qestus Tomkalski: O takkk ciekawe ile odcinków ? Bo super seria jak każda ;-)
Pawe? Kami?ski: Dajesz Seto, to jedna z najlepszych misji ;)
Adam Rzepka: Udzielam się Kappa
Prawilny: Cześć Seto Pamiętasz ReDuXa? To ja :)
MaxBase: Mnie tam się bardzo miło tą serie ogląda, może nie jest tak świetna jak Dark Souls ale jest przyjemna i z wielką chęcią będę oglądał wszystkie odcinki aż do samego końca :D
Pjotr: fajna giera
NeverMore: Dark maus :D udzielam się często :)
Zaj?czy Kie?: 18:50 Mega unlucky :v
Wzdychacz: Kwestia chyba stylistyki, w Dark Souls jest bardziej (niespodzianka) Dark, Nioh może się niektórym wydawać takim Dark Souls Lite albo Not So Dark Souls, no i pamiętajmy o tym że dla większości ludzi Disney robił Filmy Animowane a Japońcy zawsze robią ,,japońskie kreskówki" , w Nioh fajne jest to ze te poziomy są tak dosyć tematycznie porobione, w Dark nie czuć było tak bardzo tej różnorodności podstawowych przeciwników a sądzę że i różnorodność bossów w Nioh jest większa.
Kyoshiro Mibu: Mi się zdaję, że nie wszyscy lubią klimaty japońskie, zresztą Nioh ma swój specyficznych klimat i to jest wspaniałe.
Nataniel Tabi: seto
będziesz się posługiwał jeszcze czasami bronią z której korzystałeś w poprzednim odcinku
d00nyPl: Dark souls zdecydowanie ciekawsze :) no ale to tez dobrze sie oglada :) a takie pytanie z innej beczki Seto bedziesz robil serie z nowej Syberii?
Pioterk Nawrocki: Seto ale co my mamy pisać w tych komentarzach że fajny odcinek przecież ty to wiesz
Jan Michalski: Seto co ty na to by dać z 5 do 13 punktów w ducha? Jeśli dobrze rozumiem to co widziałem na ekranie dodatkowe punkty do tej cechy dadzą Ci pasywne bonusy aż do ekstra obrażeń od żywiołu. Dodatkowo zwiększysz liczbę HP i odporność przed atakami yokai, a tego chyba żadna zbroja CI nie daje.
Plastik Fantastik: SETO nagrywaj inne gry bo ta mi się znudzila
krystian lato?: zobacz że istneie skarmin 6
MrAlanos: Nie jest to tak dobre jak Dark Souls ale u ciebie Seto to się wszystko obejrzy :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=K5FTFrXIBI4