Włącz Filmy na pełnym ekranie

ABC rowerzysty pierwsze buty i pedały do roweru szosowego nie muszą być...szosowe! Dobrerowery.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Fo_E7JQcfmQNajlepsze komentarze:

RC-Eski... Czy bontrager robi buty w rozmiarach połówkowych ?
JSZ... Czy to prawda, że źle wyregulowane bloki mogą zniszczyć kolana?
kazik k... Przez 40 pierwszych sekund autor nagrania opowiada o zaletach graveli ?
Walczak... Wstęp z cyklu dla cierpliwych.
Jerzy K... Pozdrawiamy serdecznie MICHAŁA . Ważny temat i cały czas aktualny . Więcej takich filmów które są kopalnią wiedzy której nie znamy ale jest bardzo pomocne . Pozdrawiamy z Chicago ???
karol ?... Z tymi Espresso jest zasadniczy problem, są bardzo wąskie. Mam bardzo wąską stopę i niskie podbicie, a i tak jeden z butów musiałem dać do szewca na "rozepchanie", bo był najzwyczajniej za wąski. W obu jest mało miejsca i raczej tylko cienka, letnia skarpetka. Drugi minus to wysoka waga, pewnie przez ilość tej bumy w podeszwie. Poza tym ładnie wyglądają, są zabudowane więc w chłodne dni stopa nie marznie i o dziwo w upały nie poci się.
Moje ?y... Wielki operator a 40 sekund czarny ekran. Hehe
Raf Sen... Biedny Michał żeby w niedogrzanym sklepie pracować....
Zbignie... Każdy mówi co innego bo na kanale sprint Białystok właśnie dzisiaj mówili aby od początku jazdy rowerem szosowym od razu kupować buty szosowe. Tak więc już nie wiem kogo słuchać i kto ma rację a myślę w niedługim czasie rozpocząć moją przygodę z pierwszą szosówką endurance
Karol J... Ważne i bardzo ważne, mamy jedne buty, mając 2 lub 3 różne rowery...
koziel.... Szczerze mówiąc to gdy ja się przesiadałem z plastikowej platformy na spd poszedłem od razu w typowo szosowe rozwiązanie i po jakoś dwóch tygodniach w zasadzie nie miałem najmniejszej trudności przy wpinaniu i wypinaniu się, a i same bloki nie ścierają się wbrew pozorom jak ser na tarce i mimo sporej ilości chodzenia dalej są w naprawdę dobrym stanie.
9re9or... Ciemność widzę
A... ????‍♂️
PatrykB... Intro zapomniało wjechać
Mak umb... Trochę przy długi wstęp
?