Dziś Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_d39mnMxck4Najlepsze komentarze:

Prawy M... Wyłączcie TV (to najważniejsze) wyjdzie na dwór, poćwiczcie, spotkajcie się z przyjaciółmi, pójdźcie do restauracji a depresja minie!
Marek... Nie dajcie się wkręcić lewackim trolom. Dysputa skończy się waszym obrażaniem. To takie "lemparciątka". Chamstwo i używanie wulgaryzmów to ich "broń". Tępić tępakow, olewając ich totalnie. Brak wpisów =brak kasy =⚰️trola.
Dawid G... W tym kraju, szczególnie pod tymi rządami, nie da się nie mieć depresji
Sebasti... Depresji mozna dostac ogladajac jak tvp wchodzi w dupke partii rzadzacej :* tyle publicznej kasy idzie na ten szajs #wieszgowno
Darcy_T... Poranna Aniucha 0:01...smakowita cytryna wieku średniego
Renata ... No bo trzeba skonsultować ale depresję się lekceważy i wyśmiewa. Celowo się ją lekceważy!
Ocena lekarza pierwszego kontaktu jest manipulowana w dalszym etapie nie kładzie się nacisku na leczenie psychonalitykow
Jan Kow... Ostatnio w pewnym sklepie zaatakował mnie wściekły dziadek za brak maseczki. Zamiast podejść i spytać czemu nie noszę, albo odejść w inną stronę skoro się boi, ten pełnym rozpędem próbował mnie staranować wózkiem sklepowym, po czym wydarł się na mnie : czemu nie nosisz maseczki !!?? Dziadek aż kipiał ze wściekłości. Odpowiedziałem grzecznie : chuj Cie to obchodzi. Generalnie to co robi PiS, ich zakłamana propaganda, straszenie, szczucie jednych na drugich doprowadza ludzi do obłędu i tym samym do depresji.
Lukas L... Dostać się do psychiatry czy psychologa to nie lada wyzwanie, dla osoby która ma pogorszony kontakt z otoczeniem może się to okazać barierą nie do przebycia. Jak zwykle Tvp Dezinfo uprawia propagandę cudownej pomocy ???
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.