TEGO SIĘ NIE DOWIESZ W PRZYCHODNI część 1 Hubert Czerniak aTVBe


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=em99fM8be6kNajlepsze komentarze:

aTVBe Z... Witam Pięknie we Wtoreczek ? i Zapraszam na pierwszą część wykładu Huberta Czerniaka o godzinie 19.30 (47.45min) - druga część będzie upubliczniona jutro o 19.30 W dzisiejszej części Hubert omawia wiele ciekawych wątków, takich, o których nie usłyszysz w medycynie akademickiej. Dla wielu osób te informacje mogą być zaskakujące, intrygujące a nawet czasami szokujące. Miłego oglądania.
Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej i zobaczyć inne wykłady Huberta to stworzyłem playlistę składającą się z wielu wykładów na Zdrowym Kanale aTVBe:
https://youtube.com/playlist?list=PLeEChj3rc1IFoj-arFuf-FRt04EQXDqrG
Kochani, mamy dla Was, Widzów aTVBe - WIELE SPECJALNYCH RABATÓW od różnych, sprawdzonych firm zajmujących się zdrowiem, wszystkie kody rabatowe i linki znajdziecie w opisie pod filmem
i na naszej stronie:

https://atvbe.pl/studio-handlowe-sklepy/

KORZYSTAJCIE z RABATÓW - jeżeli macie zamiar coś sobie kupić, to lepiej z rabatem, niż w cenie regularnej - polecam serdecznie ??

Drodzy Widzowie, na pewno wiecie, że od 4 listopada jesteśmy zablokowani w temacie zarabiania na reklamach, a koszty działalności są, więc jeżeli możecie nas wesprzeć to prosimy o wpłaty darowizny, nr konta: 67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 z dopiskiem: darowizna dla studia aTVBe - każda złotówka na wagę zdrowia i na rozwój naszego kanału ?

Pięknie Dziękujemy ??

Serdecznie zapraszamy do polubienia i korzystania z naszej strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/studioatvbe/ tam umieszczamy jak najbardziej aktualne informacje o wydarzeniach, filmach itp.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony:

https://atvbe.pl/ ?

Proszę: subskrybujcie, udostępniajcie, lajkujcie (łapki w górę?), piszcie komentarze (nie tolerujemy wulgarnych słów oraz obrażania kogokolwiek, tylko wtedy usuwamy komentarz) a każde działanie poszerza zasięg wykładu, natomiast algorytmy budzą się dopiero od 1000 "lajków" ? .

Cieplutko Pozdrawiam ? Artur aTVBe ??
Jan Baj... W przychodni dowiesz się że jesteś chory i musisz brać dużo dużo leków nawet do śmierci a dla starców powyżej 75 lat dostaniesz darmowe lub tanie leki refundowane ,antykoncepcyjne i na potencję a reszta na 100%
aTVBe ciekawostki

aTVBe ciekawostki

Historia kanału aTVBe zaczyna się w dniu 2018-10-05 18:43:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 279 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4183194 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33500 użytkowników.