Mieszkania nareszcie będą tańsze? ZALEŻY GDZIE! Agnieszka Piesto namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Xa4expx0J2kNajlepsze komentarze:

Adolfu ... Zainteresowanie kawalerkami na pewno spadnie plandemia potrwa na pewno minimum 10 lat ,dlatego b.duzo ludzi bedzie pracowac zdalnie czyli z domu juz teraz urzednicy pracuja z domu przez Internet zalatwiajac kontakty z Klienten do skarbowki nawet niertzeba osobisciechodzic,ludzie Beda szukac wiekszych mieszkan z pokojami na prace w domu i na nauke zdalna dla dzieci.
Rijndae... Kryterium wieku jest idiotyczne i niesprawiedliwe. Jedynym sensownym rozwiązaniem mogłaby być jakaś forma wsparcia przy zakupie jednej nieruchomości na osobę. Przy czym oczywiście najlepiej byłoby, żeby państwo w ogóle się do tego nie mieszało.
Wojciec... Dopóki stopy procentowe będą niskie, dopóty mieszkania będą przewartościowane. W takim układzie każdego "stać" na mieszkanie. Jak stopy zostaną kiedyś podniesione to rynek będzie miał większą korektę niż podczas covidu i to nawet jeśli będziemy mieć gospodarczą prosperitę.
avezage... Wpadłeś jej w oko
ERYK Po... Agnieszka Piesto - jedyna realistka od nieruchomości na yt która NIE CZARUJE , NIE OPOWIADA BAJEK, nie jest URZĘDOWĄ MEGA- OPTYMISTKĄ jak wielu innych ...

Moje zdanie o cenach : spadków NOMINALNYCH nie było ( przynajmniej wyrażnych ) , nie ma i nie będzie w przyszłości .
Ceny co najwyżej przestały rosnąć ,a swoje robi TYLKO i AŻ inflacja ,której wysokości realnej nikt obecnie nie potrafi sensownie oszacować - GUS podaje 3 % , my żyjący w tym kraju patrząc na wzrost cen podstawowych produktów i usług twierdzimy ,że tak z 8-10 % w skali roku jest jak nic ...

OGROMNYM niebezpieczeństwem dla chcących inwestować w nieruchomości jest ....zły stan budżetu państwa ,a politycy muszą tą dziurę jakoś zasypać - pierwsze rozwiązanie które przychodzi na myśl to wprowadzenie podatku katastralnego : niech każdy sobie policzy nowy podatek w wysokości ok. 1-2 % wartości nieruchomości płacony co rok ..oj będzie się wtedy działo -a wprowadzenie tego podatku to kwestia moim zdaniem najbliższych paru lat .
Marlena... Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna osoba, dziekuje za material.
Grzegor... Jak najlepiej skontaktować się z Panią w sprawie porady?
Adam Ko... Pani, pani mąż i wszyscy, którzy prowadziliście szkolenia i reklamy o tym, jak to można zarobić na nieruchomościach, generując sztuczny popyt, doprowadziliście do tego, że ich ceny są absurdalnie wysokie, ludzi nie stać na kupienie sobie lokum do życia i muszą wynajmować te, które niektórzy z was dawniej pod to przygotowali. Ceny wkrótce zaczną spadać. Za rok, jak jeszcze potrzymają nas w klatkach, rynek się załamie i nieruchomości poszybują w dół jak wyluzowany szakal z urwiska. Stanie się dokładnie to, co dzieje się w branży hotelowej, teraz. Państwowa bandyterka doprowadziła wielu hotelarzy do upadku i zagraniczne korporacje oraz pisowskie aparatczyki przejmują je za bezcen. Wkrótce to samo czeka rynek mieszkaniowy. W planach jest wprowadzenie podatku katastralnego. Ciekawe, ilu wytrzyma płacenie po 5% wartości nieruchomości rocznie? Zwłaszcza z kilku pustych, bo przez lockdown niewynajętych, mieszkań, za które jeszcze spłacają kredyty? Banki( państwowe, oczywiście, bo w tym kierunku idzie "restrukturyzacja" systemu) przejmą te nieruchomości za niespłacone raty. A ci, którzy wrzucili w branżę oszczędności całego życia mamieni na szkoleniach i w książkach wizjami o "pasywnym dochodzie" i tym podobnymi bredniami, stracą wszystkie pieniądze, bo ceny mieszkaniówki spadną o 30-40%. W ciągu następnych dwóch lat. Czyli do ceny realnej. Ludzie nadal chcą kupować działki i domy. Teraz, gdy jesteśmy tuż przed załamaniem fali. Po cenach absurdalnych, żeby tylko wsadzić w coś pieniądze, które ba banku tylko tracą wartość. Ale kupując teraz nieruchomość stracą jeszcze bardziej. Niestety o tym nie wiedzą.
Pozbyłem się kilka miesięcy temu prawie wszystkich pasywów za kwoty, których dwa lata temu nawet sobie nie wyobrażałem. Sprzedałem je, prawie pod przymusem. Kilku kolesi, którzy oglądali jedno z mieszkań w Poznaniu, licytowało się przy mnie, kto da więcej. Za coś, co kupiłem trzy lata temu za pół bańki dostałem...ponad dwa razy tyle!!! Absurd! Kompletny absurd! Typ przy mnie robił przelewy z kilku kont przez telefon a pozostali skomleli, że oni tyle kasy nie mają i jak im szkoda, że nie mogą kupić. Oni nie dali sobie nic wytłumaczyć. Jeden się powoływał na jakieś śmieszne szkolenie, które gdzieś kupił( za jakieś chore pieniądze) i tam mu tak mózg wyprali, że żadnych argumentów nie przyjmował. Dochód pasywny, wynajem, dźwignia, czterogodziny tydzień pracy itp brednie w kółko...
MrLordp... Łapka w dół.
Ogólne wrażenie - dobrze się słucha, fajna dynamika wywiadu ect.
Początek wywiadu to utrwalanie mitów o tym, że nieruchomości to hedge na inflację, a to bzdura.
Nieruchomości drożeją w sytułacji gdy zysk z inwestycji w nieruchomości jest większy niż zysk z oprocentowanych depozytów.
Po co inwestować w nieruchomości jeśli lokata daje więcej lub tyle samo bez ryzyka i pracy..???
Podniesie stóp procentowych odwróci sytułację na rynku nieruchomości, odwróci też sytułację posiadaczy kredytów ze zmienną stopa proc. Jest to argument dużej wagi więc RPP do końca będzie broniła niskiego poziomu stóp proc.
Gabriel... Mądre rzeczy mówi Szanowna Pani, ale niestety nie dowiemy się z żadnego wywiadu jakie decyzje podejmować.
Rynek to wielka niewiadoma. Bez ryzyka się nie obejdzie... Mam wrażenie, że im więcej się dowiaduję, tym bardziej nie wiem jaką decyzję podjąć, a czekać też się boję bo inflacja pożera moje oszczędności. Takie oto życie w Polsce.
Anastaz... Jestem już na emeryturze :-) ale stare maszyny które dla mnie pracowały przez 30 lat w PRL w tym roku pojadą do Bułgarii by znów być potrzebne - tu zwyczajnie boję się cokolwiek uruchamiać patrząc na wyczyny kacyków w ostatnim roku.
Cezary ... W cyklu bańki rynkowej trwa na tym rynku /Return to normal/. Nadchodzą etapy: fear, capitulation i dispair. Kolejnej bańki nie będzie. W Google pod hasłem /Populationpyramid Poland/ można znaleźć optymistyczne (ale w praktyce dramatyczne) prognozy demograficzne. GUS, EUROSTAT oraz serwisy bazujące na danych z tychże nie uwzględają efektu Maurycego (remote working, wyłączenie służby zdrowia i nadumieralność, fragentacja świata) oraz specyfiki rozrodczej pokolenia Z i części Y (telefonoseksualizmu, uberyzacji).
Karol W... Propaganda deweloperska
JA TY... Genialny wywiad
My?limy... BRAWO! ICH CZAS NADCHODZI!
Krótka wiadomość od nas: WAŻNE! Każdy z NAS może dołączyć się do tego, abyśmy wrócili do normalnego życia! Pokazujmy przedsiębiorcom, że nie są w tym sami, ten kryzys prędzej czy później dotknie KAŻDEGO z nas, tylko masowe ignorowanie nielegalnych obostrzeń (Pamiętajmy, że to MY stoimy po stronie prawa, a rząd jest rebeliantem ) to jedyna droga. Polacy się jednoczą! Zapraszamy na naszą platformę : myslimypodobnie pl (tylko tak możemy podać link, inaczej YT nas blokuje)

gdzie dowiesz się więcej o naszych działaniach i znajdziesz z pewnością coś dla siebie (koszulki, bluzy, akcesoria z WYMOWNYMI grafikami). Wierzymy, że w taki sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do osób, które czerpią swoją wiedzę wyłącznie z mediów głównego ścieku i dać im impuls do obudzenia się z tego marazmu. Wkrótce ruszamy z kampaniami uświadamiającymi , zarówno online , jak i w miastach, dzięki m. in. ulotkom, naklejkom itp. Będzie głośno, obudźmy ten naród! Zamknąć rząd, otworzyć gospodarkę, brak przymusu szczepień! Dajcie znać co myślicie o naszej inicjatywie! Pozdrawiamy, Ekipa Myślenia Podobnie

myslimypodobnie pl (tylko tak możemy podać link, inaczej YT nas blokuje)
zaw... spadki są, ale realne. nominalnych bym się nie spodziewał przy galopującej inflacji
21:00 myślę, że jednak 90% da się. naiwna wiara w to, że ogół społeczeństwa to nie są debile prowadzi donikąd.
Micha? ... Dzień dobry wszystkim. Z całą końcówką wywiadu nie zgadzam się. Może lepiej zlikwidować leasing na samochody, dlaczego biedni mają składać się na samochody bogatych, a sami spać w kartonach. Iść za ciosem co Pani powiedziała to proszę zadać sobie pytanie kto najwięcej dostaje od rząd,,,, chyba nie biedni bo 500 plus to 20 mld rocznie, a rząd rozdał 300 mld w 2020 roku. Nie ma to jak hipokryzja dostać 2 000 000 złotych daję przykład ( Janda) A drugiemu z pianą w mordzie wypominać 500 złotych. Od razu piszę że sam nie pobieram żadnych plusów , ale mierzi mnie takie nastawienie. Jak ma być sprawiedliwie to niech będzie wszyscy płacą równo podatki dajmy 10 % . I żadnych ku...w. leasing, dopłat, pomocy, odpisywania od podatku , spółki córki i ciotki itp itd. Bo Polskie prawo teraz wygląda tak....(
Nie będziesz spał w łóżku Z PRZEŚCIERADŁEM . Orwell )
twojsta... z wrocka duzo ludzi wyjechalo i wyjedzie jeszcze wiecej. Ludzie z korpo jak moja zona, moze pracowac z domu i nie zapowiada sie zeby firma chciala ludzi na miejscu. Firma zaczela wyprzedawac sprzet biurowy. Teraz pytanie, kto bedzie chcial zostac we Wroclawiu? Kto chce kupic we Wrocku mieszkanie 50 m2 za 500 tys? jak moze kupic poza Wroclawiem dom w tej cenie. My wyjezdzamy pod koniec roku. Jestem mega ciekaw jak bedzie wygladal rynek nieruchomosci w Polsce. Pozdrawiam
Edward ... Wszędzie!
namzalezy.pl ciekawostki

namzalezy.pl ciekawostki

Historia kanału namzalezy.pl zaczyna się w dniu 2012-02-05 17:50:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 323 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12995775 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82500 użytkowników.