To są te hity z Tiktoka? Y...okay | TEST: podkład w pudrze L&039;OREAL i MAYBELLINE Sky High ROZDANIE Emilia Anna Nowak


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7XLD8SsRVdYNajlepsze komentarze:

Wiktori... Filmik jak zawsze bardzo fajny,przyjemnie się oglądało❤.Jesli chodzi o moje zdanie na temat tych kosmetyków to podkład w pudrze wydaje się bardzo ciekawym produktem natomiast maskary bym raczej nie zakupiła jesli miałabym jej używać codziennie.Uważam że mogłabym znaleźć coś nieco lepszego w mniejszej cenie chociaż do testu czemu nie.Tik tok jest nawet spoko aplikacją można tam znaleźć dużo fajnych rzeczy i posiadam tam konto jednak nie nagrywam swoich filmików.Dzień mija mi całkiem znośnie idealnie znalazłam czas na obejrzenie kolejnego twojego odcinka?✌ Pozdrawiam ?❤
Izabela... Ps. Nakładanie płynnego produktu na puder to nie jest dobra sprawa i nie powinno się tego robić :)
Izabela... Mam podkład w pudrze z Fenty, który nakładam gąbeczką i powiem tak: wszystko zależy od bazy. Lubi się z wszystkim, co się dobrze wchłania w skórę i nie zostawia lepkiej warstwy. I fajnie użyć mgiełki po nałożeniu :)
kobieta... Ja bym ten podkład potraktowała trochę jak minerały. Nałożyłabym go pędzlem typu flat top :) I suche produkty mają to do siebie, że jak kładziesz je na mokrą bazę to łapią wilgoć i się przyklejają dużo mocniej, z tego samego powodu np. nakładamy niektóre cienie na mokro - żeby lepiej się przykleiły i miały intensywniejszy kolor ;) No i korektor proponuję nakładać przed podkładem, i odczekać aż zastygnie :) Generalnie jest taka zasada, że najpierw produkty płynne, potem suche :) Ostatecznie, jak Ci się nie sprawdzi jako podkład, możesz go zużyć jako puder :)
Katarzy... Przyjemny filmik ?? ten podkład puder wogole. Mi się nie podoba ale maskary jestem ciekawa. Ja tik toka. Posiadam ale tylko do oglądania filmików sama nie nagrywam ?. Zdecydowanie za dużo czasu tam siedzę i potem brakuje mi go na inne ważne rzeczy ? a mówili nie instaluj tego zjadacza czasu ??
Joanna ... A co to za piękna pomadka którą masz później w filmiku na sobie???
Tosia D... Fajny i przydatny odcinek?❤
Ewa S.... Na szczęście nie kręcą mnie te hity z tik toka,dopóki nie obejrzę rzetelnej, prawdziwej recenzji nie kupuję "hitów".Po tej akcji z tym pokładem gdzieś mignęło mi zdjęcie dziewczyny,która pokazała jak ten produkt tragicznie wygląda na twarzy bez tych wszystkich filtrów itp.