Takich nas nie znacie 8 MARCA RENATA&BENA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6jTCR1z1ecENajlepsze komentarze:

A?ka eM... Rozumiem ogólną koncepcję filmik, ale z własnego otoczenia mogę przytoczyć wiele przykładów dziewczyn, które przechodząc przez rozwód, ciążę itd.nie mają kompletnoe wsparcia od swoich bliskich, od mam, koleżanek, mężów. Pod wieloma względami nasze czasy są łatwiejsze, wygodniejsze. Jeśli chodzi o wolność wyboru-w tym kraju tobjuż raczej sobie sama nie zadecydujesz o ciąży dzięki jaśnie rządzącej partii.
Życzę Wszystkim Dziewczynom faktycznej i prawdziwej wolności w każdej dziedzinie.
the thi... Link do insta jest niepoprawny. Poza tym.... wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet. :)
Ewa... Super filmik, pozdrawiam ?
kas kas... Ten komentarz był właśnie o sile, mocy kobiety. Miał happy end i mnóstwo spokoju o przyszłość. Może nie doczytano go do końca bo zaczął się dość przytłaczająco, ale zawierał ważna lekcję. Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny ?
Aleksan... Niestety to, w jaki sposób funkcjonują kobiety jest sprawką nas samych. W jaki sposób wychowuje się dziewczynki? Mowi się bądź grzeczna, tak nie wypada. Dziewczynka grająca w piłkę? Lubiąca samochody? Przecież tak nie można. Mentalnie jesteśmy daleko, daleko. Szczególnie,że poglądy promowane przez władze nie pomagają. Nasze pokolenie i być może następne jeszcze będzie mieć mega trudno, natomiast następne, jeżeli będzie konsekwentne to ma szansę
Debra M... Bardzo prawdziwy filmik, mimo, że mam. 30 lat to zgadzam się ze wszystkim. Kobietki trzymajcie się: ')
Marta K... Szczęśliwości Dziewczyny, w każdym dniu ??❤???
Marta... Warto jest się czasem zatrzymać i docenić to co się ma i do czego się doszło :) Ja też jestem szczęśliwa i mimo wszystko cieszę się, że żyję w tych czasach gdzie mamy tyle udogodnień i można odważyć się na więcej nie spotykając się z takim oburzeniem całego społeczeństwa i rodziny. Przykre jest to, że są miejsca gdzie kobieta znaczy tyle co nic.. Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni! Ściskam mocno i cieszmy się tym co mamy! :)
Aneczka... Z tego co wiem, do wielu rozwodów nie dochodzi właśnie ze względów ekonomicznych. I to daje do myslenia, abysmy byly samodzielne i mogly decydować o sobie. Fajnie, ze poruszylyscie wazne tematy Dziewczyny ?
Elza Le... Bena , bez grzywki zakrywajacej czolo wygladasz o wiele lepiej ... z klasa.
NINI... Dziewczyny fajnie się razem uzupełniacie, nieokiełznany ogień w postaci Bożeny i spokojna woda- Renata. Oba żywioły potrzebne i niezastąpione. Pozdrawiam gorąco. Małgosia.
Dariusz... Pierwszy Beata i Renata wszystkiego najlepszego dla was z okazji dnia kobiet ?????