PRZEGRAŁEM Wardęga, Blonsky, Boxdel, Dubiel, Fame MMA WATAHA - Krulestwo


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PDXOkThKsBQNajlepsze komentarze:

WATAHA ... Gratulacje dla Kacpra, był lepszy. WATAHA pobiła rekord PPV, ale jeszcze nie wiem o ile, rekord jest jednak na pewno. Każda porażka uczy, mam nadzieję, że wyciągnę z niej odpowiednią lekcję i dalej będę trenował bo o to mi chodziło, by wrócić przede wszystkim do aktywności fizycznej. IG: https://instagram.com/sawardega_wataha
marcin ... Szczerze tego Kacperka cwaniaczka to bym naprawde złojił ale nie mam takiej mozliwosci niestety. A dla ciebie wielki szacunek i powodzenia w treningach . Pozdrawiam
Wiktor ... kc
KAMCOK0... ogladajac to ma sie wrazenie ze atmosfera wokol jest genialna, wszyscy wokol sa fajnie i mile nastawieni do siebie zarowno przed jak i po walce. dobry material !
Mietek ... To jakiś żart te walki, federacje, zarabianie na yt, kreowanie idoli, covid19, przekręty nigeryjskie, normy euro 6, pompy ciepła, piece co na eko( jaki k...a eko )groszek , panele fotowoltaiczne, wszędobylskie dotacje EU.
julian ... PRZEGRAŁEŚ I TO ZAŁOŚNIE......WIDAĆ,ŻE NIGDY ALE TO NIGDY NIE SPAROWAŁEŚ.TO CO TY NAZYWASZ SPARINGAMI TO LITOŚĆ AMATORA LUB ZAWODOWCA NAD TOBĄ.NIE NADAJESZ SIĘ NIE MASZ ZACIĘCIA DO TEGO.RÓŻAL MIAŁ RACJE.....SZKODA ŻREĆ DAWAĆ
Bartosz... Chciało się płakać podczas oglądania na żywo #wataha
Jakub D... Kochamy Cię Sylwuś !!!! Pamiętaj tylko porażki nas uczą i pozwalają iść nam do przodu ;) wataha zawsze razem ;)
L Ch... Sylwek.. pierwsze koty za płoty :)
Po pierwszym wpierdolu zawsze się nabiera dużo pokory i się trochę odechciewa. Myśli się, że walka to nie dla ciebie.. I wiesz co? :D szybko chęci nie nabierzesz.. będziesz musiał się przełamać albo odpuścić.

Musisz zwiększyć swoje umiejętności, bo inaczej nie będziesz miał z tego przyjemności. Wzmocnij się. Zacznij sparować, przede wszystkim zacznij wygrywać te sparingi i wtedy pomysł o powrocie.
Aguulka... WATAHA ?????
Gnocchi... od teraz wardęga to ten co od blonskiego dostał
Janek J... Po mimo to że przegrałeś i tak dalej teamwataha❤️❤️
Micha? ... To przez tego NAJMNANA co ci się przyśnil.
Dawidlp... Całą moc oddałeś Ponczkowi. Teraz wszystko jasne. WATAHA!
Natalia... Najważniejsze to uczyć się na błędach, jeżeli dojdzie do kolejnej walki na pewno będzie lepsza! Każda porażka sprawia, że stajemy się silniejsi.
Może i walki nie wygrałeś tym razem, ale rekord jest Nasz! :)

"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"

#WATAHA
Kajetan... Sylwester nikogo nie zawiodłeś miałeś mniejszy wzrost i krótszy okres przygotowawczy A i tak bardzo dobrze zawalczyłeś.
Poza tym przykładasz się do wszystkiego co robisz gdy były to pranki to były one profesjonalne A gdy jesteś szeryfem to nie mówisz obiektywnie lecz prawdziwie
Legolas... Nie nadajesz na freak fajtera i nie pasujesz do tej otoczki fame.
Romuald... Sylwek każda porażka jest początkiem sukcesu ??????
Z3TROX... Kiedy zamykają się drzwi to otwierają się 5 nowych brawo za charakter WATAHA
Chudypa... Widać to było że się spiales ale mega charakter a to czasami jest ważniejsze od zwycięstwa. Ludzie takich ludzi kochają, Michał Materla jest tego doskonałym przykładem że charakterem można zajść na prawdę daleko. Tego i Tobie życzę powodzenia.