Koronawirus w Polsce. Arłukowicz: Minister Zdrowia wydał wyrok śmierci na pacjentów Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oa4l9RUlWRANajlepsze komentarze:

Eustach... Ta peowska gnida, łże jak z nut. To nie Minister Zdrowia, tylko NFZ rekomendował wstrzymanie zabiegów planowych. NFZ nie podlega Ministrowi Zdrowia. Rekomendacja, to nie jest nakaz.
Eustach... Najgorszy Minister Zdrowia po 89 roku robi za autorytet w niemieckiej szczujni. ???
BigD... ja tu wpadłem tylko to volvo zobaczyć bo było na thumbnailu. ładne
Jolanta... Bo się przestraszył że tyłu ludzi nie ma mózgu i nie będzie co wycinać jak tak przejrzeć partie lewe to tego tam nie ma sekielski przestań kłamać
Lucyna ... Obaj panowie są albo kompletnie niezorientowani w sytuacji, albo udają totalną niewiedzę. To jest jasne już od samego początku rozmowy. Żadne testy w tym kraju nie są wiarygodne - to raz. Nikt nie panuje nad źródłami tej zmutowanej grypy - to dwa. Raz się luzuje totalnie społeczeństwo - róbta, co chceta - za chwilę uprawia się zamordyzm - to trzy. Zero stabilizacji mądrych decyzji. Niech pan Arlukowicz się nie ośmiesza mówieniem o postanowieniach rządu niemieckiego - polityka prozdrowotna tego kraju już dawno położyła na łopatki naszą. Poza tym: podawane ludziom szczepionki są bardzo kontrowersyjne. Tak naprawdę nie wiadomo, co do organizmu pozwala sobie człowiek wpuścić. Nikt nie wie, jak owo "szczepienie" zadziała na organizm ludzki za kilka lat. Nikt o tym nie mówi. Jest - - o czym w ogóle nikt nie mówi - problem z ludźmi, którzy chorują na zupełnie inne schorzenia: układu pokarmowego, krążenia, rozrodczego i mnóstwa innych chorób, które tych ludzi nękają od lat - niezależnie od wirusa w koronie Ci ludzie czekają na zabiegi, na miejsce w szpitalach - teraz czasem zbyt długo. Jeśli się komuś takiemu zemrze na wyle4w - bo nie było miejsca "w zagrodzie", wówczas i tak pakuje się go do czarnej folii; wszak zmarł na covid - tak na wszelki wypadek :>>>
Zbignie... arłukowicz to taki sam mędrzec jak kosiniak buahahah
Pawe? T... JAKI PROBLEM UZDROWIĆ SŁUŻBĘ ZDROWIA ??? - Prosto. Ustawa o zarobkach, odpowiedzialności i wykonywaniu zawodu lekarza ( i całej budżetówki przydałoby się ). Lekarz wykonuje pracę 8 godz. dziennie i zarabia max 15 tyś.na łapkę. Oczywiście jeżeli ma czas to może pracować prywatnie ale bez skierowań na bezpłatne łóżka szpitali w których są zatrudnieni. I tak ortopeda, laryngolog, okulista, dentysta, chirurg, anestezjolog, dermatolog, kardiolog i inni przyjmują po 16-32 osób dziennie - i brak kolejek do specjalistów. Nie ma sytuacji w których brak numerków. Likwidacja NFZ i zatrudnienie lekarzy bezpośrednio w szpitalach i przychodniach, brak Indywidualnych praktyk. Jeżeli lekarz chce wyjechać za granicę musi oddać wartość zawodu - wykształcenia społeczeństwu oraz brak powrotu do zawodu w Polsce. Zawód lekarza musi zostać weryfikowany przez społeczeństwo - rada lecznictwa powoływana w Starostwach spośród ludzi wyłanianych w drodze podobnej jak ławnicy w sądach przed którą wpływają zażalenia na błędy lekarskie.
W sądach obowiązkowo w każdej sprawie nawet najmniejszej 2 ławników na 1 sędziego i mamy postawione do pionu przez społeczeństwo kasty lekarską i sędziowską. Społeczeństwo bezpośrednio sprawuje władzę ( zgodnie z konstytucją ) nad nie-urzędnikami i nie-sądami. To samo w gminach, starostwach i innych. Jeżeli pod wnioskiem o odwołanie burmistrza, starosty, każdego urzędnika, sędziego podpisze się ponad 50% społeczeństwa lokalnego uprawnionego, to taki urzędnik opuszcza fotel i naprawia wszelkie szkody z prywatnego majątku. To Polacy sprawują władzę a nie urzędnicy, lekarze, sędziowie. Dla tych nie-Polaków praca w kopalniach ( za miskę ryżu - ku chwale Ludu )..... i wiele innych pomysłów dzięki którym w końcu Polska będzie Polską.
prawy l... Szczujnia pracuje. A jak tam w Wermachciku? nudy? covidzik wyręcza!
Mk406 M... System wcale się nie zatrzymał, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie
na 2021 rok otrzymał ponad 68 mln zł przypadek ? https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/dodatki-covidowe-mamy-liste-szpitali-z-konkretnymi-kwotami
Jacek K... Moim zdaniem, radzimy sobie z wirusem na poziomie innych, europejskich państw. Ani lepiej, ani gorzej. Jasne, ze robimy błędy, ale trudno takowych nie robić, skoro z taką pandemią spotykamy się pierwszy raz.
Dariusz... Myślę, że gdyby taki Arłukowicz znalazłby się na ten przykład w ... Izraelu to Mossad już dawno w tzw. "białych rękawiczkach" poradziłby sobie i z nim i z całą resztą tej bandy lewackich zdrajców, morderców i złodziei. A izraelską wersję programu TV pt.:"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie zasiliłyby przypadki nowych bohaterów na długie tygodnie, bo może akurat ktoś, gdzieś ....Niestety nikt, nigdzie ...Jaka q..wa szkoda. ;)
Wiola W... taaa, ten to by nas wyleczyl, sami fachowcy w tym peło and tvłen!!! fachowcy od strzyzenia owiec ....
ARO Z... Panie Arłukowicz , a pan przypadkiem nie był ministrem zdrowia ? Co żeś pan takiego dokonał, bo jakoś nie pamiętam . Życie to takie reality show , tylko prawdziwe .
Miros?a... A pamiętacie jak ministrem zdrowia był Arłukowicz i jak prasa smarowała Go i wyzywano od nieudaczników a teraz u Tomasza jest wyrocznią.
Anna Bu... nie wszystkich zabiegów. macicy nie można wycinać bo jak będą strajkować istoty nie zwierzęce a od kiedy Arłukowicz tak zna się na leczeniu, będąc ministrem kazał zamykać szpitale
tomasz ... Holocaust narodu polskiego w celu ratowania życia Polaków.Tylko tak można zrozumieć działania tego okupacyjnego rządu.
Grom Gr... A tak poza tematem Panie Sekielski prowadzi pan śledztwo w sprawie (rżnięcia ) dziewczynek w Tajlandii przez sędziów . Czekamy wszyscy na efekty pana śledztwa.
marcin ... obwozny sprzedawca szpitali
Andrzej... gdzies kupil to swoje wyksztalcenie lajzo
Andrzej... czy jeszcze jakis szpital zostal do sprzedarzy