Uwaga! Oszust i naciągacz! NEWS World of Tanks - AutoCentrum.pl


Ku przestrodze dla wszystkich klanów. Zarejestruj się i graj czołgami
Najlepsze komentarze do filmu "Uwaga! Oszust i naciągacz! NEWS World of Tanks":

Syrpi: dzienki hallack05.Teraz się nie nabiore:)
jancz Nie: jestem oficerem wykonawczym w klanie i mogę o tym ostrzec wszystkich ;)Dla walki z takimi ch*j'ami napisze o tym wiadomości do oficerów
Jarek Kwiecie?: Witaj Hallack ważna informacja. Ja co prawda nie gram w klanach ale jednak. dziel się tym ze wszystkimi yotuberami i WG. macie siłę i możliwości a gracza trzeba usunąć.
pozdrawiam Jarek
Jarek Kwiecie?: myślę,że WG mogłoby stworzyć stronę z udowodnionymi przypadkami nacięgania i oszustw ze strony różnych gracz( nicki, IP kompa lub coś tam) tak by ta społeczność stała się możliwie uczciwa. Gra z lepszymi to jedno ale naciągactwo to przestępstwo.
pozdrawiam Jarek
Dee Jay: Gość ma prawie 44k bitew a żółty jak siki na śniegu to już daje do myślenia. Pożyczyć pieniądze można osobie którą się zna osobiście i to jest moje zdanie.
pawelos111: ja mialem kolege i poprosilem go o golda bo byla promocja a brakowali mi 500 golda to mi kupil i nadal mu nie odalem bo zapomnial xD
killerek132: No ale bez jaj, nie raz pożyczałem golda chłopakom, ale to goście których znam od co najmniej roku. Jak można pożyczyć golda gościowi który dopiero co wszedł do klanu... "Na wnuczka w WoT" :D
Micha? G?owacki: Drogi Hallacku, dziś przeglądając stare screenshoty natknąłem się na nick tego gracza, napisał do mnie wiadomość..... w 2013 roku z pytaniem czy chcę od niego kupić czołg premium.
Ganja Mafia: WOT niekoncz sieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lokfok 04: UWAGA !
Podobny gracz : cimcio
Namawiał mnie że mi podexpi ale oczywiście odmówiłem.
(skakał za mną z klanu do klanu)
robert00662 00662: albo cie okradł albo dałeś sie okraść, zasadnicza różnica , jak jesteś frajerska pała to dasz sie okraść, AMBERD GOLD BUHAHAHAHAHAH
Mariola Bi?kowska: Miałam go w klanie .... i dałam się naciągnąc na Golda ?
lube placki: haha znam typa grał ze mną i pytał się czy mu nie pożyczę mu trochę golda
penclaw: Ja również zostałem oszukany, Pr3dat0r69 powiedział że ojebie mi kolbę jak kupię mu czołk i oto jestem, bez piniendzy i z suchum prętem..
Wierzę że prokuratura zajmie się tą sprawą.
Arszczur61ap: Ponad połowa to wstęp. Brrr...
Cziter 555: ja Damianowi dalem 2 500 gold i mi oddal 10 000 gold prawdziwy przyjaciel :)
DomekFs: Moja mama gra w wota xd
Darkman 72: gość zmienił nick teraz ma nick _D3Z3RT3R_ UWAGA OSZUST
Bad Boi Popcorn With Axe: Ten gość wczoraj wbił nam do klanu i odrazu dałem mojemu kumplowi dowódcy link do tego filmiku i dostał kika ;)
litan litan: Ja mam 10 lat i rozwalam cały przeciwny team
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iTMAX7eKRzg