POTRÓJNY mutant koronawirusa! "Kiedy to się skończy?" Zmiany w szczepieniach! Przegląd Mediów wR24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gir6QElaXfgNajlepsze komentarze:

VENUS N... Witam Panie Krzysztofie. Mam taki atest od kwietnia ubieglego roku, ale czy zdaje sobie pan sprawe jak chry jest obywatel zywiacy sie belkotem TV. Pan dr. HAWART!!! mowi jak jest, ale tylko w internecie, taki security pyta jednego z dzienikarzy pytajacego jego dlaczego kaze zalozyc ten gadzet nikomu do niczego nie potrzebny , a ten security odpowiada, jak to skad wiem ...co Ty telewizji nie ogladasz? Panie Krzysztofie jak ma byc inaczej skoro w szczepionkach ilosci szczepow juz nikt nie zliczy, wiec beda ponownie wciskac co sie da?
L... Mozecie tez byc na R-u-m-b-l-e tam jest duzo YouTuberow min: Andy Choinski, ktory udostepnia cenzu-r-owane filmiki ktore nie mogl udostepnic na YouTube.
Grzegor... Witam i pozdrawiam.
Dorota ... Bardzo mi Was brakowało.
Grazyna... No nareszcie jestescie Pozdrawiam serdecznie
Ewa Szy... ??Żeby podsycić STRACH ogłoszą najnowszą wersję zmutowania polskoafrykanskobrytyjsko.....coś tam ? i statystyki szybko powędrują w górę po to by wykonać PLAN SYSTEMU ?
Tomasz ... W norweskiej tv też jest program z gołymi dorosłymi i dziećmi.
War Wol... Debile nie myślący koronka to ściema i przykrywka do grabierzy naszych majątków i lódo bujstwa
kali191... Odkryto mega mutanta wirusa, który nie został wyizolowany!? Czyli? Odkryli mutację czegoś, czego jeszcze nikt w 100% nie odkrył ale wszyscy w niego wierzą bo w telewizji tak powiedzieli a w telewizji nie kłamią!
miszkin... Polska Policja to zwykłe szma..ty! Dur.nie bez szkoły. Sami sobie pętle zaciskają tępe sku...! Je.. Policje!!!
Pawel E... To pier...ZOMo ma szczęście, że mnie i paru osób jeszcze nie było w tym pubie, bo dostaliby taki łomot, że oddychaliby przez rurki do końca życia. PiSraelscy imbecyle, tfu na was i wasze zasrane rodziny!
in judi... Welcome back!! mój yt bez Was jakis bez wyrazu był. Wiadomo ogladałam Media Narodowe czy Telewizje Lublin, jednak w Realu to w Realu..normalnie pustka bez Was chłopaki :)
myszy86... Cieszę się ze znów jesteście. Pozdrawiam
Beata J... Dobrze że jesteście
kasmink... W koncuuu xd
Bogusla... Po prostu podały powiec i tyle
Marck T... A po co uodpornieni mają się szczepić ? Idiotyzm !
KonradW... Jedyne prawdziwe źródło informacji!
Wieslaw... Jak będę musiała to poproszę o szczypawke przez telefon i sprawa załatwiona, ale zabronią nam jeść i kupować no i produkować jedzenie
Krystyn... Witam p Krzysztofa miło Was widzieć