Koronawirus w Polsce. Dziś ponad 20 tysięcy zakażeń TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qp2GCQaDH9ENajlepsze komentarze:

iwo gaj... "Oh Blood and Water, which gushed forth from the Heart of Jesus as a fount of Mercy for us, I trust in You!!!"
iwo gaj... "Nie znajdzie ludzkość uspokojenia dopóki nie zwróci się z ufnością do Miłosierdzia Mojego!!!"
Zygmunt... Przestańcie okłamywać ludzi skąd macie te idiotyczne dane!!! Wstydźcie się
Natural... Łapa w dół i chwała Kamratą ?
Theodor... Re?żim PiS agentury USA dalej truje Polaków:

"W bułgarskim mieście Płowdiw 57-letnia kobieta zmarła po szczepieniu AstraZeneca. Z tym incydentem związana jest decyzja premiera Bojko Borisowa o zawieszeniu szczepień przy użyciu tego preparatu - powiedział minister zdrowia Kostadin Angiełow."
Theodor... Re?żim PiS agentury USA dalej truje Polaków:

"W bułgarskim mieście Płowdiw 57-letnia kobieta zmarła po szczepieniu AstraZeneca. Z tym incydentem związana jest decyzja premiera Bojko Borisowa o zawieszeniu szczepień przy użyciu tego preparatu - powiedział minister zdrowia Kostadin Angiełow."
Cypek !... A ile ludzi zmarło z powodu braku opieki i innych chorób (a także szczepionki)? To podawajcie mordercy! Wasze obostrzenia są niezgodne z konstytucją!
Tomek L... Przestępczemu nierządowi i gł mediom idzie nieżle produkcja tego kolano wariata . Prześcigają się na liczby kto da więcej i czego . Wymyślają kolory , rasy . pochodzenie i krzyżówki różne , zamykają , otwierają itd :) Jakoś nie idzie im produkcja mieszkań , promów UFO , samochodów , elektrowni odrzutowych itp .
owady1... Moja znajoma jest pielęgniarką w pewnym państwie demokratycznym i teraz tak się zmieniło że testy wychodzą same ujemne nawet jak człowiek kończy się na tą grypkę.
Maadonn... przecież wybory jeszcze daleko
https://www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-nowotworowe,nowotwory-w-polsce--infografika-,artykul,08645713.html milion zakażonych nowotworami szok...
Szymon ... O, nowy pan propagandysta.
Tamta pani umarła na świrusa?
Nie, po prostu kolejna ściema.
Jan... ?&?
Marcin ... Dosyć siedzenia w domach w ciepełku i pisania tylko komentarzy. Odwiedzamy szpitale srovidowe i pokazujemy prawdę. Zobaczymy ilu pacjentów z grypą i przeziębieniem tam przetrzymują.
Grazyna... JEZUS CHRYSTE TO JEST STRASZNE NORMALNIE WIDZICIE WSZYSTKO WINA TYCH CO TAŃCZYLI W ZAKOPANEM TERAZ ZARAZILI CAŁĄ POLSKĘ DOBRZE ŻE RZĄD PRACUJE PRZECIWKO TYMI LUDŹMI CO TEŻ OTWIERAJĄ RESTAURACJE NO PRZECIEŻ TO OBŁĘD TAKIE NIE POSŁUSZEŃSTWO CHCECIE UMRZEC NA COVIDA??? POZDRAWIAM
KIBIC U... Objatkowy Orlen już litr paliwa droższy pisiory covid fala nadciąga płetwy kupiłem hahahahaha
Lukas L... Rząd na koniec i tak powie że ludzie nie musieli się stosować do ograniczeń bo to były zalecenia? sami sobie wszyscy pozamykali swoje biznesy chociaż Konstytucja stoi za Nimi ?
Kacper... Czyli rząd całkowicie sobie nie radzi z pandemią? Bo jak inaczej to wyjaśnić? Będą jakieś konsekwencje?
damiano... Czytam te wasze komentarze i nie wierzę że tylu idiotów mogły się spotkać w jednym miejscu chcielibyście mieć super służba zdrowia nie dają na nią pieniędzy, na opodatkować telewizję które zarabiają miliony też się nie zgadzać Przeciętny ale Kowalski ma płacić! Chcecie być wolni jednocześnie chcecie żeby koronawirus magiczne sposób zginął ludzie to nie jest amerykański film w który w jeden dzień wszystko się rozgrywa! Opozycja jest teraz strasznie mądra bo za nic nie odpowiadają Ciekawy jestem jakby oni byli teraz u władzy co by zrobili? Pewnie nie to samo co przez 8 lat ich rządów czyli nic!
Marcin... U was i w sejmie pogromu jak nie było tak nie ma chociaż jeździcie gdzie tylko chcecie ?? z telefonu ???????
Gra?yna... Modlitwa za zmarłych ,, Boże zbaw Ich i daruj im winy" ⚘ Boże zlituj się nad nami.