Koronawirus w Niemczech. Duży przyrost liczby zakażonych TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_470yYpRQBsNajlepsze komentarze:

Ira Ric... Dziwne , że w Niemczech jest dużo zakażeń. Przecież u nich jest dużo więcej osób zaszczepionych niż u nas. Problem dla Niemiaszków wiąze się z brakuem dobrych.pracowników z Polski. Dziwne, że dupolizy i dupowłazy z Czech, Słowacji, Bułgarii, Ruminii,Austri plują na Polskę w Brukseli, a nie są w stanie zastąpić pracowników z Polski.OBŁUDA ZACHODU I PERFIDIA NIE MAJĄ GRANIC PRZYZWOITOŚCI.
Tomasz ... Tylko Konfederacja to nadzieja dla nas
Suse Je... Lepiej powiedzcie jaka jest prawda w Polsce ??
Tomek L... A jak tam z przyrostem dzietności u Niemców ? Na pewno na plus . U nas wszystko na minus i wnioski proste co się dzieje
Lukas L... Jakiś taki ten świrus silnie połączony z niektórymi państwami a bardziej z rządami tych państw ?
[Rara A... Niemcy mają największe parcie na NWO dlatego używają cocida jako narzędzia
Aldona ... S r a t a t a t a, TVPiS-dowe głąby. Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii,
gdyż z a r a z y brak, a te zdarzające się zachorowania, to zwyczajna sezonowa grypa. Więc S T O P
namordnikom i wyszczepianiu narodu jakimiś śmiercionkami. Zakończenia tej fake pandemii, nie chcą politycy,
którzy otrzymali furę milionów od Banku Światowego, za przystąpienie do zmowy zagłady ludzkości.
Teresa ... Prawda, w Niemczech epidemia znowu chula
Mariola... tvp-SZCZUJNIA HALLO TU JEST POLSKA. Zamiast PI.RD.LIĆ o sąsiadach to może coś o drożyźnie jaką mamy w kraju KANALIE. Ale to w REŻIMOWEJ tvp-isowskiej IDEOLOGI był by błąd co GNOJE.
Noname ... Właśnie zginęła płyta z nagraniami Brudnej Pały w prokuraturze na których popełnia przestępstwo bolszewicki kryształ.
Szymek ... bydło trzeba oswajać wtedy jest posłuszne
Cypek !... Przestańcie gadać o tym świrusie to jest nudne już od dawna
mariusz... Witajcie. 15 maja rusza następna grupa zawierzenia się Maryji.
Otrzymałem natchnienie aby ponownie utworzyć następną grupę i poprowadzić ludzi do pełnego i prawdziwego zawierzenia się Najświętszej Maryji Pannie.
Aby to zawierzenie zrobić prawidłowo koniecznie trzeba zachować prawidłową kolejność:
- najpierw na tej grupie przeczytamy "Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP" autorstwa św. Ludwika Maria Grinion de Montfort,
- zrobimy 33 dni przygotowania się do zawierzenia się,
- i punktem finalnym będzie samo zawierzenie się Maryji.
(Zawierzenie - jak pisze św. Ludwik - musi być odnawianie raz w roku więc zapraszam też tych którzy chcą swoje zawierzenie się Maryi powtórzyć).
Jeżeli masz już dość jechania w życiu na własnych pomysłach i szukasz pomocy to zapraszam Cię do nowej podróży podczas której poznasz kogoś kto bardzo chce przejąć stery Twego życia i przywrócić Cię do harmonii z naszym Stworcą, uporządkować Twe życie, poustawiać w nim wszystko tak aby było na swoim miejscu. Tej decyzji nigdy nie pożałujesz i odkryjesz że jesteś kochany i wyczekiwany przez kochającego Boga Ojca.
Jeżeli szukasz prawdziwej miłości (nie takiej którą ofiarują Ci ludzie i świat) to zapraszam Cię do poznania Tej która kocha naprawdę bez żadnego fałszu, zapraszam Cię do - najpierw - poznania Maryji (poprzez "Traktat") a następnie oddania się Jej całkowicie, a Ona sprawi iż po raz pierwszy w życiu poczujesz w sercu pokój. Jeżeli chcesz zawierzyć osoby które są daleko od Boga - również i je możesz i wręcz powinieneś zawierzyć Maryji i Maryja weźmie je pod swój płaszcz i zacznie pracować nad ich sercami ku ich nawróceniu.W grupie mamy dwóch kapłanów którzy błogosławią tej grupie oraz jej patronują.
Można się z nimi skontaktować.Aby dołączyć do grupy proszę naciśnij poniższy niebieski link poprzez który automatycznie wejdziesz do grupy.Zaczynamy 15 maja.
Pozdrawiam serdecznie. Mariusz
Follow this link to join my WhatsApp group: https://chat.whatsapp.com/F8bcKS6Yl6y1SoMaeaua13