Koronawirus w Polsce. Polityka rządu wobec epidemii COVID 19 TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gDDE63YU8KUNajlepsze komentarze:

Marcin... Wyjebane w ciebie kłamco i oszuście
lobuzmw... Dlaczego obcokrajowcy na polskich uczelniach są szczepieni przed nami - płatnikami podatków, z których szczepionki są zakupione?!
prod. J... mija rok od epidemii ten kto wierzy dalej w te bzdury o epidemii jest po prostu głupi
Marek... Zapraszam wszelkiej maści LEWACKIE TROLE do WP
??????????
Do włączenia się w dyskusję. ?? Co?
dzikika... Dworczyk, popieram Cię. Dzięki za świetną robotę!
Rafixx... 69 latek w internecie.... jasne kurwa,zastanów się co mówisz głąbie.
Rafixx... jak szczepisz to otwieraj kraj melepeto
Staszek... jebać PIS I KONFEDERACJE
quizzz... Czyli licząc tak pi razy oko to średnio wychodzi milion wyszczepionych w eksperymencie medycznym na miesiąc. No to jeszcze z 3 lata zejdzie minium ...Pffff hihihihi. Młodsze pokolenia już tak łatwo nie dadzą sobą manipulować bo zadają za dużo pytań i są bardziej obrotniejsi. Nie wiem jak to chcecie ogarnąć do przyszłych wyborów żeby utrzymać się na fali (nie licząc tych szczurów z opozycji którzy dryfują jak rozbitki na pełnym morzu i łapią się czegokolwiek żeby nie utonąć) ale naprawdę jestem ciekaw cóż to będzie za "Nowy Ład" i jak to obrócicie aby te miliardy ładnie wyglądały. Nie ma nic za darmo.
Tomek T... nie ma czegoś takiego jak koronawirus! to tylko medialna nagonka!!
Adi Adi... Czekam na to, aż postawimy was sukinsyny przed nową Norymbergą i zgnijecie za kratami za zrujnowanie Polskiej gospodarki, za działania niezgodne z prawem, za nasyłanie na wolnych ludzi i przedsiębiorców wasze pisowskie bojówki zwane "policją" i "sanepidem". Każdy Polak niech ma świadomość, że żaden policjant na podstawie rozporządzenia jednego czy drugiego psychopaty nie ma prawa zabronić wam żadnej wolności a jeśli wam zabroni bez wprowadzenia stanu wyjątkowego, spiszcie dane takiego człowieka i trzeba go zniszczyć za pomocą prokuratury i pozwów sądowych. Niech każdy policjant i każdy urzędnik w tym kraju wie, że nie będzie bezkarności+, rozliczymy was wszystkich za wasze działania.
52033My... A jak tam wały Obajtka ? :D
klesz c... ??Po szczepioneczkach 4-5 razy covidka przechodzicie wraz z naturalnym 2 razy do tej pory. Także geriatria,zawałowcy i inni 60+ na wieczne pożytki idziecie jak się poszczepicie.Po co nosicie maseczki to nie mogę tego ogarnąć?️ Nie możecie się zarazić czymś co każdy ma.Kwestia fal,odporności ,wieku,stresu, innych chorób.?Na to się nie umiera, z tym się umiera jak przychodzi czas⌛ na wieczny odpoczynek⚰️ te statystyki są załałszowane...światowa komedia i łykacie jak pelikany.??Każdy miał jakieś smarki,kichania,kaszelki (2019 grudzień dosyć mocny ,2020 grudzień już dużo,dużo słabszy). W domu nawet ze zwłoknieniem płuc nie umarli, ani rakowcy, ani zawałowcy z jednoczesną cukrzycą na ten katar i kaszel?...oby tylko sie nie szczepili bo ich dobiją te szczepionki.? ?Zafoliowane? czapeczki i sprane "muski"? możecie wierzyć albo i nie, ale są takie regiony?? i podajemy sobie normalnie ręce??? Nawet milucjanci? dali sobie spokoj z maseczkami?...i nie ingerują za bardzo.??
Robert ... Ja chcę szczepionkę Sputnik!
Stary r... PRECZ Z KOMUNĄ! ODDAJCIE WOLONOŚĆ LUDZIOM!!! ZAKŁAMANA PARTIA PISOWSKA.
Robert ... Czy ktoś sprawdził jaka jest pojemność wszystkich cmentarzy w Polsce?
??... przecież wasz MATOŁUSZ oPiSowo mówił
Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się koronawirusa i epidemii. To dobre podejście, bo COVID-19 jest w odwrocie, już nie musimy się go bać. Wszyscy zwłaszcza seniorzy już nie powinni się go bać
marcin ... co on pierdoli! te typy z pisuaru są jeszcze w kraju?
pyski zasłaniają jak kibole nie wiadomo kto to gada pewnie jakiś studencina podstawiony
El?biet... ..czy ten człowiek nie był już raz prawomocnie skazany ?