Włącz Filmy na pełnym ekranie

CZY WIOSNĄ WRÓCI STRAJK KOBIET? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=L1OUAoOZRroNajlepsze komentarze:

Dorota ... Lampart powinna juz dawno odpowiedziec za bluzkgi opluwanie niszczenie Kosciolow pobicie Ksiedza ktory zmarl. Oj lista bezecenstw jest dluga . Cala ta grupa zadymiarzy ulicznych podszywajacych sie pod prawa Kobiet winna byc juz dawno rozliczona. No i te zbiorki pieniezne podejzane
Slawek ... SLUCHAJCIE WIOSNĄ MA BYĆ PRZEPROWADZONY SZTURM PRZEZ BOLSZEWIE NA URZEDY PANSTWA POTRZEBNE SĄ PIENIADZE NA TE 3/4 DNI DYMU I KRWI OD RAFAFA DOCHODZĄ WIADOMOSCI PRAWDOPODOBNIE UZGODNIONE WCZEŚNIEJ Z UE IŻ WARSZAWA MA WYGRAĆ KONKURS W UE PO DRUGIE RAFAŁ GŁOSI IŻ BUDUJE 3 NITKE METRA CZYLI TEŻ PIENIĄDZE KTÓRE MOŻNA WYPROWADZIĆ I DAC^ TO WSCIEKLYM MACICOM CZYLI CALY CZAS BOLSZEWIA KOMBINUJE JAK OKRAŚĆ POLSKĘ DLACZEGO NIE MÓWI RAFAŁ SZAMBOLAN O NAPRAWIE KOLEKTORA NA SZAMBO LUB WYMIANE RUR CIEPLOWNICZYCH GDYŻ SĄ TO ZA MAŁE PIENIĄDZE DO KRADZIEŻY TERAZ ZROZUMIANO TRICK BOLSZEWI ! !
Tanie W... Żałosna jest telewizja, która robi wywiady ze swoimi redaktorami.
Tadeusz... Jaki "strajk kobiet" ??? Lempart to babochłop a nie kobieta !!!!!
Robert ... Wirtualny strajk, wirtualny tramwaj?????
Elzbiet... Lempart powinna siedziec!!!!!!!!!Za KSIEDZA KTOREGO ZABITO W CZASIE TYCH STRAJKOW!!!!!!O ile wiem to powinien byc ukarany nie tylko MODERCA ALE I ZLECENIODAWCA!!!!!!!A tu jakos tak cicho!!!ZABILI KSIEDZA????NO COZ!TO TYLKO KSIADZ!!!!HANBA!!!!!!!!HANBA!!!!HANBA!!!!!!
Agniesz... Marta L potrzebuje kasy na macice ???????????
Cinka D... Zapewne wypełzną "ślicznotki" . Trzeba frajerów na kasę doić, żeby na konto lumparcicy jakieś zrzutki robili.
maxio f... Lempartowi to tylko czaszkę wyskrobać ze złogów , kupić jej wibrator i do wariatkowa odesłać
Alicja ... Wróci jeśli "będzie potrzebne odciąganie uwagi publicznej od innych ważnych spraw"- JAKO TEMAT ZASTĘPCZY
snp213... Czy to prawda, ze dziewczyna ktorej Tymoteusz Szydlo (syn bylej premier) gdy byl ksiedzem splodzil dziecko byla nieletnia?