Koronawirus w Polsce. Znów bardzo wysoka liczba zakażeń TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VzDVbAIJ558Najlepsze komentarze:

Zibi Pl... zibi nie lubi tvp info co to ma być
Tomek L... Opublikujcie ile w Polsce prywatnych laboratorii robi analizy testów a ile państwowych ? To jak 30/1 ? Pokażcie od nitki do kłębka co robią z patyczkami po wymazach , gdzie trafiają patyczki i tajne dane DNA ? Co się przechowuje w temp -70 ( Pfaizer ) ? no materiał genetyczny .
Tomek L... Coś biedne te czarne pampersy ze skrzydełkami :) Ja bym nie ryzykował bo kolano zaraza czai się za plecami i może dopaść :) Lepiej w domu pracować .
Greg... Dupeczki mają dobre w TVP i to tyle by było reszta to chłam i kłamstwo na kłamstwie.Od Covida srovida
po mówienie że Polska się rozwija.Od soboty cały lockdown w kraju.Podatek cukrowy pięknie się
prezentuje na półkach w sklepach ale tylko Coca Cola podrożała według januszy ?
Greg... Wzrost liczby zakażeń na “Covid srovid” a kościoły otwarte.Trzeba jeszcze zniszczyć małe przedsiębiorstwa.
mariusz... Witajcie. 15 maja rusza następna grupa zawierzenia się Maryji.
Otrzymałem natchnienie aby ponownie utworzyć następną grupę i poprowadzić ludzi do pełnego i prawdziwego zawierzenia się Najświętszej Maryji Pannie.
Aby to zawierzenie zrobić prawidłowo koniecznie trzeba zachować prawidłową kolejność:
- najpierw na tej grupie przeczytamy "Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP" autorstwa św. Ludwika Maria Grinion de Montfort,
- zrobimy 33 dni przygotowania się do zawierzenia się,
- i punktem finalnym będzie samo zawierzenie się Maryji.
(Zawierzenie - jak pisze św. Ludwik - musi być odnawianie raz w roku więc zapraszam też tych którzy chcą swoje zawierzenie się Maryi powtórzyć).
Jeżeli masz już dość jechania w życiu na własnych pomysłach i szukasz pomocy to zapraszam Cię do nowej podróży podczas której poznasz kogoś kto bardzo chce przejąć stery Twego życia i przywrócić Cię do harmonii z naszym Stworcą, uporządkować Twe życie, poustawiać w nim wszystko tak aby było na swoim miejscu. Tej decyzji nigdy nie pożałujesz i odkryjesz że jesteś kochany i wyczekiwany przez kochającego Boga Ojca.
Jeżeli szukasz prawdziwej miłości (nie takiej którą ofiarują Ci ludzie i świat) to zapraszam Cię do poznania Tej która kocha naprawdę bez żadnego fałszu, zapraszam Cię do - najpierw - poznania Maryji (poprzez "Traktat") a następnie oddania się Jej całkowicie, a Ona sprawi iż po raz pierwszy w życiu poczujesz w sercu pokój. Jeżeli chcesz zawierzyć osoby które są daleko od Boga - również i je możesz i wręcz powinieneś zawierzyć Maryji i Maryja weźmie je pod swój płaszcz i zacznie pracować nad ich sercami ku ich nawróceniu.
W grupie mamy dwóch kapłanów którzy błogosławią tej grupie oraz jej patronują. Można się z nimi skontaktować.
Aby dołączyć do grupy proszę naciśnij poniższy niebieski link poprzez który automatycznie wejdziesz do grupy.
Zaczynamy 15 maja.
Pozdrawiam serdecznie. Mariusz


Follow this link to join my WhatsApp group: https://chat.whatsapp.com/F8bcKS6Yl6y1SoMaeaua13
Dan Pod... Zeżryj te maskę !
Rico... Pandemia jest w telewizji
Pawel :... Tak psioczycie na PiS a jakoś sondaże są niemal niezmienne
Wojciec... Nie wierzcie tej propagandzie . Pierdola nam o mutacjach i innych przyczynach niby pandemii ale to władzy pasuje żeby tak pozamykać nas wszystkich jak baranów
Z?oty A... I to ma być TVPinfo? Tylko straszenie ludzi,oczernianie opozycji i poprzednich rządów,no i oczywiście wychwalanie pod niebiosa PiSu! Czy zarząd TVP Polaków uważa za idiotów łykających bzdury z TVP? Jeszcze trochę a oglądalność TVP spadnie do 0,1%!!!
Gra?yna... Modlitwa za zmarłych ,,Boże zbaw Ich i daruj im winy" ⚘Boże zlituj się nad nami !
ADM .PL... Ciekawe ilu polityków i "dziennikarzy" już zmarło.
ADM .PL... Limit NFZ na ten rok wyczerpany! Po leczenie zapraszamy w przyszłym. ?
BekonzJ... łapa w dół i spier***am
85konio... Niepojętą rzeczą dla mnie jest głupota ludzi, ostatnio podali że jest 25 tys „zakażeń” no tak, ale podali również że wykonali 85tys testów, ludzie, zrozumcie że to jest manipulacja statystykami na swoje potrzeby, im więcej testów tym więcej pozytywnych, tym bardziej że te testy nie wiadomo co pokazują, nawet Szumowski sam gadał że im więcej testów tym więcej fałszywie dodatnich wyników. Tak się można bawić w nieskończoność, jak mieliśmy 5 tys „zakażonych” to wykonywali np 12 tys testów, teraz robią po prawie 90tys testów. I teraz puenta, wiecie kto nabija te statystyki? Nawiedzeni ludzie, którzy z katarem zgłaszają się do lekarzy na testy, a lekarze wystawiają skierowania na testy ochoczo bo maja za to płacone, mam w rodzinie takich nawiedzonych paru, co jak go w nosie zaczęło kręcić to lecieli całą rodzina się testować, i tak właśnie nabija się te statystyki.
zajecbe... Skąd się wzięła brytyjska odmiana W Polsce ? Chciałbym poznać wypowiedź eksperta czyżby przyleciała tym samolotem Morawieckiego Lot do Domu?
zajecbe... Za mało ja chcę kurwa 100k zakażonych .Dawajcie TVP Szybciej
Renata ... ? Co za kłamstwa, nie słucham ?‍♀️
Wycinek z poprzedniego odcinka
pt " Dlaczego ja " ?