Kawa w lesie vlog Domowy Survival


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VLLDFaG8ttINajlepsze komentarze:

l wini... Witam. Generalnie lubię Twoje filmy i wypowiedzi, ale...
Oglądam to video, które chyba coś ma promować (sam nie wiem co). Żeby nie było, nie czepiam się ?I tak oczami wyobraźni spojrzałem na siebie z boku, jak oglądam to nagranie... I zdałem sobie sprawę z tego, że oglądam gościa który robi sobie kawę w lesie... Yyy chyba mam jakąś awarię na zwojach...
No. Jak wspominałem, nie czepiam się. Po prostu...
Pan Hur... Ni czesc ni spadaj. Lubię to!
Piotr K... Mnie się pobało. filmik na rozluźnienie w czasie pandemii na którą jakaś część naszego środowiska się przygotowywała zanim koronka się zaczęła . Pozdrawiam :)
Pan Hur... Trzeba mieć fantazje żeby pic kawę w lesie. Dobry pomysł ;-)
dziupla... Krzysztof Lis w kurtce z lisa 0.0
Grzegor... Takiego materiału jeszcze chyba nie było. Ciekawa odmiana (byle nie za często). Ja na szlaku także lubię kawkę, dobrze motywuje. Kupuję gotowe saszetki + wrzątek + cukier i jest super. Jeżeli nie ma czasu albo możliwości zrobienia kawy to można przyjąć guaranę. Działa tak samo i nie wymaga dodatkowych klamotów. Niemniej kawa to kawa.
Kurt Ro... To się dzieje naprawdę czy to jakiś mim przebrany za Krzycha?;)))
Robert ... Fajny zestaw piknikowy... krzesełko... szkoda że pode mną się raczej złamie.... ?.
Damian ... Czekałem na: "Cześć, z tej strony Krzysiek Lis z Domowego Survivalu" ale się nie doczekałem...
Blacha9... Ten zaparzacz to french press. Po wylaniu z niego kawy, wywal fusy, przepłucz, wlej mleko - trochę je podgrzej (z zimnym też wyjdzie choć gorzej) i pomajtaj tym sitkiem - spienisz mleko. Ciepłe spienione mleko robi się słodsze i ta kawa zupełnie zmieni smak. Zanim zalejesz kawę to też odczekaj z.minute dwie żeby nie zalewać kawy wrzątkiem ;-)
Fabian ... Minus za to że nie było słychać co mówisz pozdrawiam
Przemek... Kawa z rana I nie tylko, to podstawa. W kazdym zestawie panuje minimalizm I nie mam miejsca na kawe, ale mam tabletki z kofeina.
Pamietam pweien eksperyment grupy ludzi probujacych z dnia na dzien zyc jak dawniej, czyli byc "samowystarczajacym" no I problemem pierwszym okazal sie brak porannej kawy, czyli zastrzyku energii/motywacji.
Marcin... I ja coś takiego rozumiem :)
Coolek... Jakość materiałów z ostatnich 3-4 tygodni średnio zachęca do wspierania kanału przez patreon.
Madzia ... Krzyś co taki niemy ten film? Ty taka gaduła....... :D Zmień tytuł na "Mleko z kawą w lesie " :D Nie dla mnie taka kawa w lesie, ja lubię szybko i wygodnie :D Pozdrawiam serdecznie
Bartosz... Te rozkładanie krzesełka moim zdaniem trochę nudne
Dana... Legendy mówią, że Krzysztof na tym filmie robił kawę. Ja się skupilam na śpiewających ptaszkach i szumie drzew
kot jó... Fajny vlog tylko trochę cicho