Wstawaki 741 Mniej Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=R4uGXzRVZp4Najlepsze komentarze:

Magdale... ?
Teresa ... To prawda wszystkim ludziom nie dogodzi z Panem Bogiem ??
Teresa ... Bardzo mądre słowa ??
Św. Tereski.
Dobrego ❤ dnia.
Pozdrawiam wszystkich??❤.
Danuta ... A ja myslalam ze sie zawali. Tak na serio to wiele razy tak było dopiero po analizie doszlam do tego sama. Ojciec jest dobry w tych porannych wstawakach. Power na caly dzien. Pozdrawiam wszystkich i cudownego dnia???
Karolin... Bez nas świat się nie zawali, ale bez Boga już by się zawalił...;)
H&K... Modlitwa o ochronę rodziny przez KREW JEZUSA
Panie Jezu, wyznaję Cię jako swojego Mistrza i Pana. Wierzę, że każdą kroplę swojej drogocennej Krwi przesłałeś po to, aby odkupić mnie i moją rodzinę, aby uwolnić nas od szatana, grzechu i wszelkich zniewoleń Panie Jezu z głęboką wiarą w Ciebie proszę, aby Twoja Krew okryła to miejsce, każdy kąt mojego domu, wszystkie pojazdy, którymi się poruszam ja i moi bliscy oraz wszelką własność, którą Ty nam dałeś. Panie Jezu, obmyj swoją drogocenną Krwią mnie samego i moją rodzinę. Proszę o całkowitą ochronę życia mojego i mojej rodziny.
Panie Jezu zachowaj nas dziś od złego: od grzechu pokus, ataków i dreczeń ze strony szatana. Od lęku przed ciemnościami i przed ludźmi. Od chorób, zwątpienia, złości, nieszczęść i wszystkiego, co nie należy do Twojego Królestwa. Napełnij nas, Panie Jezu swoim Duchem Świętym i obdarz darami: mądrości, poznania, wiary, rozumu i rozeznania, tak, abyśmy żyli dziś w Twojej chwale wypełniając wszystko to, co dobre. Chwała Ci Jezu! Dziękuję Ci Jezu! Kocham Cię Jezu! Uwielbiam Cię Jezu. Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy nieczyste, zablokuj kanały tych grzechów w naszym domu. Krwi Chrystusa, płynąca spod cierniowej korony, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy pychy i detronizacji Boga, zablokuj kanały tego zła w naszej rodzinie. Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, ceno naszego odkupienia, przetnij wszelkie kanały zła w naszym domu. Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, odbierz im środki przekazu i komunikowania się między sobą, a otocz nas opieką swoich Aniołów. Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, zdobądź umysły i serca całej naszej rodziny, wyrwij je spod władzy duchów działających przez media: duchów pornografii i zboczeń, rozwodów i zdrad małżeńskich, zabójstwa najsłabszych i przemocy, wojen i nienawiści, żądzy posiadania i nieograniczonego używania, alkoholizmu i narkomanii, satanistycznej muzyki, okultystycznych gier komputerowych i hazardu, kłamstwa i oszustwa, lenistwa i duchowej oziębłości. Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, przerwij i odrzuć daleko od naszego domu demoniczne sieci, którymi oplątani byli członkowie naszej rodziny, drwiący z naszych modlitw, wiary, łez i bólu. Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, nakłoń do szczerej pokuty i przemiany życia tych, którzy dotychczas byli zniewoleni przez środki masowego przekazu kłamstwa i antyewangelii. Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, przywróć pokój, zgodę i miłość w naszym domu, zrywając między nami i w nas wszelkie diabelskie więzy, a szczególnie pomiędzy małżonkami i dziećmi w naszych rodzinach. Amen
Opracowanie Bogdan Bednarz 2020
Melania... Poprzez trwającą sytuację, mam na myśli pandemię ... Przewartościowałam wiele rzeczy. Nie potrzebuję wiele... wystarczy rodzina, przyjaciel, dobre słowo, gest. Oprócz miłości, zrozumienia i ciepła nie potrzebuję wiele. Błogosławionego poniedziałku kochani.
Ma rysi... ♥️
Renata ... ZBUDUJ NIEWIELKI PŁOT …

Zbuduj niewielki płot wokół dzisiaj
I tam tylko przebywaj.
I nie patrz przez sztachety,
By cień ujrzeć jutrzejszego dnia.
Zła przecież wystarczy na każdy dzień
I smutku, który trwa.
?
E Oliwa... Szczęść Boże witam wszystkich ????
Aleksan... Prawda najczystsza.lubimy gromadzić rzeczy i to juz wynikło z dawnych lat kiedy nic nie było a teraz wszystko jest.ZDECYDOWANIE MNIEJ ZNACZY LEPIEJ.??♥️??
Ma?gorz... Uf to dobrze, że jestem potrzebna i coś znaczę, Ojciec Adam jest zabawny..kochani jesteście bardzo ważni i dobrego dnia życzę ??❤❣???
Cherry2... Ten odcinek był mi bardzo potrzebny ?
Joanna ... Bardzo dziękuję Ojcze Adasiu :) , paaa
Dzwiedz... Wrzucamy na luuuz ?z Bogiem i z Duchem Swietym ??
Orchide... Święta prawda. Nieustannie staram się tak żyć ,ale często niewychodzi.
misialu... Dziękuję za cudowne słowa.jade do pracy mniej pracować! A więcej dać pracy moim pracownikom
S?awa D... Dziękuję??
No i rozśmieszył rozradował ??
Wspaniałości dziś Kochani??
URSZULA... Panie, naucz nas być sprawiedliwym w duchu i w wszystkich relacjach z ludźmi.
Joanna ... Dziękuję za dzisiejsze wstawaki i życzę dobrego dnia pa pa