Czy trwa wyprzedaż polskiego majątku narodowego? Kto wykupuje hotelarzy? L. Szymowski wRealu24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MMKYanGIQagNajlepsze komentarze:

Grace Z... Supper ???
R. B.... Skoro ktoś za bezcen chce wykupywać upadające restauracje i hotele to znaczy ze ten ktoś chce na tym zarabiać. Skoro chce zarabiać to nie da się teraz. Wiec ten ktoś wie kiedy pandemia się skończy. Znowu układ.
Jola P... Już dawno sprzedane nie ma co sprzedawać
Jacek O... Na szczęście śp. inż. Marek Zadrożniak napisał pracę (na prośbę Konfederacji), którą można Polakom zaprezentować (czekam na jej publikację). Dziękuję panu Leszkowi Szymowskiemu i red. Piotrowi Szlachtowiczowi za ten program; mam nadzieję, że Polacy wreszcie się obudzą.
wladek ... Kiedyś mówili że najlepiej rządzi się pijanymi!!!
wladek ... Kiedyś w szkołach policja robiła z dziećmi pogawędki i między innymi namawiali dzieci aby mówili policjantom co się dzieje w domu, u sąsiada jak coś zobaczy że coś nie jest tak, nawet rozdawali telefony ! !!!!!!
FreeBox... Nie kreci, odpowiada wprost, ma świadomość rzeczywistości i wiedzę: Leszek Szymowski. Jedna literka w nazwisku inna, czyli y zamiast u i mamy do czynienia z człowiekiem, w odróżnieniu od tego drugiego czegoś.
zoja Dr... Pod płaszczykiem pandemią okradają nas..a ich portfele coraz pełniejsze...
hanula2... A proszę zainteresować się i podac do wiadomości ludziom co mówi Ewa Rzeuska co nas czeka w przyszłości ☺️☺️
Adam Ci... Otwieramy sie polsko powstan polsko. Kagance wont sa szkodliwe dla zdrowia narodu polskiego rzadu.Niedaj sie dalej wkrecac w syf zgotowany przez rzad PIS to bujda ten ich syf zgotowany przez big farmę itp pajacow. Dzieci wam, morduja i rodziny. Awy co konformizm uprawiacie.
W Z... 16:27 euro też jest dodrukowywane i?
Agusia ... Dobrze,ze chodz REAL❤ JEST W TYM CHORYM CZASIE PLANDEMII
TOMASZ ... Dzięki za program
Darson7... Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc.Jestem samotnym ojcem wychowującym dwójkę dzieci. Straciłem pracę i grozi nam eksmisja.Liczy się każda złotówka. Numer konta ING BANK ŚLĄSKI 29 1050 1416 1000 0091 1804 1673 z dopiskiem Darowizna. Jeżeli ktoś podejrzewa oszustwo to może do mnie zadzwonić 508 434 570
Malgorz... Po zmianie władzy ,wszystkich łotrów do więzienia i konfiskata majątków.
Arma Ge... Act 447 więc wiadomo kto wykupuje polskie biznesy za bezcen. Ten jednorazowy raport będzie zawierał ocenę przepisów prawnych i polityk poszczególnych krajów, które w 2009 r. przyjęły Deklarację z Terezina podczas konferencji poświęconej aktywom z okresu Holokaustu w zakresie identyfikacji, zwrotu lub restytucji aktywów bezprawnie zajętych lub przekazanych w okresie Holokaustu. W komunikacie wytłumaczono również, że Deklaracja z Terezina "odnosi się do osób, które przeżyły Holokaust oraz innych ofiar nazistowskich prześladowań". Deklaracja ponadto "wzywa kraje, które ją przyjęły, do podjęcia działań dotyczących identyfikacji, zwrotu lub restytucji aktywów bezprawnie zajętych w okresie Holokaustu, w tym: zwrotu lub restytucji bezprawnie zajętego mienia, w tym mienia religijnego lub komunalnego; zwrotu mienia, bez ustanowionego spadkobiercy, w celu pomocy osobom ocalałym z Holokaustu, które znajdują się w potrzebie; dokonania postępu w zaspokajaniu roszczeń obywateli, którzy przeżyli Holokaust i członków ich rodzin".
Malgorz... Komuna to pryszcz w porównaniu co się teraz dzieje ,a ludzie śpią i śpią.
Malgorz... Przecież to widać jak na dłoni ,ze rząd działa na szkodę Polski.Chcą nas zadłużyć i oddać w obce ręce.Rząd pod sąd i tyle.
Keraj... Ale go spisali prowadzącego za brak maski...czyli nie byli w porządku...I jak kredyt społeczny wdrożą... to już punkty ujemne... Czyli zrobili to co trzeba.... Ktoś myśli inaczej?
komar79... Najbardziej nie rozumiem tego, dlaczego coraz śmielej się mówi o likwidacji gotówki w Polsce i wprowadzenie tego chińskiego scoringu, czy jak to się tam nazywa. Komu z polskich polityków i od kiedy zaczęła taka myśl kiełkować? Czy jeszcze przed marcem 2020 i czy pod czyimś naciskiem? Jeśli tak, to czyim? No i jak można to szaleństwo zatrzymać?