Włącz Filmy na pełnym ekranie

Stanisław Michalkiewicz Q&A188, pyt i odp: czymże różni się ten ksiądz od "komunistycznej gnidy"? asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=u0qGN4WwxFcNajlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ ?
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ ?

Nowych widzów naszego kanału zachęcamy do kliknięcia w "dzwoneczek", jeśli chcą Państwo dostawać powiadomienia o naszych nowych nagraniach! Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Ul Satu... Dziękujemy
Andrea ... Następnego dnia po ogłoszeniu wyroku w aferze mięsnej, Kazimierz Kąkol przekonywał Polaków, jak sprawiedliwa była to kara. Jako 16-latek przypadkiem tego słuchałem i pamiętam, jaką pogardę dla tego człowieka wówczas odczułem. To uczucie pozostało mi do ddzisiaj.
Adam Ma... Chemitrails to smugi kondensacyjne a nie żadne 'opryski' chemiczne. To jedna z najgłupszych teorii spiskowych.
J M... Proszę państwa i łapka w górę.
Tomek G... To nie rząd się zadłuża lecz państwo
Cyprian... Panie Stanisławie , dowody na istnienie działań " chemitrals " znajdzie Pan tam , gdzie je widać gołym okiem . Wystarczy czasem podnieść głowę i spojrzeć w niebo .
Mirosla... Super
Jarosla... Później wysłucham. P.S. W dniu jutrzejszym [ tylko Starym Kiełkutom tego nie mówić ] Prezydent Putin zaszczepi się na COVID-19 ma to być rosyjska szczepionka, rodzaju nie podają . Która wybierze czy wybiorą dla Prezydenta Rosji ?
Zenon S... PANIE STANISLAWIE JA UWAZAM NIEWIEM JAK INNI ZE NAJGORSZA KARA TO KARA PSYHICZNA A TAM SIE MIESZCZA INNE MIEDZY INNYMI STRACH CIAGLY STRACH WMUSZANY DELIKWENTOWI
ada? hi... Zadaniowany ksiądz jest gorszy od komunistycznej gnidy.
Artur A... ???
Leszek ... Ta nasza Polska stała się krajem całkiem chorym...
System idealny nie jest nigdzie, taki wogóle nie jest możliwy - wszędzie zdarzają się jakieś przekręty, wałki, naużycia, ale nie aż w takich rozmiarach, jak w naszym kraju i to zwłaszcza na poziomach decyzyjnych... a stąd idzie przykład...
Po tym kiszczakowym "stole" cały system prawno-społeczno-ekonomiczny w naszym kraju jest wprost kryminogenny, demoralizujący - i jak ludzie z coraz bardziej niszczoną świadomością - od wypaczonych już rodziców po ludzi młodych - jak mogą wogóle mieć świadomość, aby znaleźć w sobie chociaż poczucie chcenia cokolwiek naprawić...
Wszystko kończy się najwyżej na jeszcze trochę "bogobojnych" debatach, rozmowach i deklaracjach, a w codziennym działaniu odruchy są bezwarunkowe, zupełnie przeciwne, automatycznie dopasowują się do środowisk w spatologizowanym systemie...
Serce pęka...
Olivier... Islam nie zastąpi niczego w Europie. Tak jak crześcijaństwo, tak i islam nie mają przyszłości w Europie. Już w drugim pokoloniu a tym bardziej w trzecim, ludzie są w większości niewierzący bez jakiejkolwiek kotwicy etycznej czy moralnej, nie wspominając o kotwicy religijnej.
kamil B... Oczywiście że Polska utraciła najwięcej na II wojnie św...Do dzisiaj pewne plemiona domagają się nienależnych roszczeń !
kamil B... Świetna odpowiedź na pytanie tego wrażliwego "strażnika cnoty" z 4:25min...Pozdrawiam
Stan W... Węgry utraciły dwie trzecie swojego terytorium i dostały się pod sowiecki but tak samo jak my. Trudno powiedzieć, że wyszli na tym lepiej niż my. I oni i my dostaliśmy potwornie w dupę jako narody i nic tego nie zmieni.
elo olo... Pan Stanisław - Mistrz!
Lior Bo... Mistrz :)