Koronawirus w Polsce. Prawnik: obostrzenia są NIEZGODNE z konstytucją Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GMKAWH2elioNajlepsze komentarze:

Inger R... Tylko polscy adwokaci,polscy prawnicy - przez rok wypinali tyłek jak strusie - na społeczeństwo i chowali swoje glowy jak struś w piasek !!! Jak WAM PRAWNICY NIE WSTYD za bezczynność !!!
?????? ... Robią nas wszystkich w ch.... I to jedyna prawdziwa prawda.
Aleksan... Ja powiem więcej, Koronavirus jest nie zgodny z Konstytucja ???
Aldona ... Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii, bo te zdarzające się zachorowania, to zwyczajna
grypa sezonowa o różnym nasileniu, więc S T O P panice. Wystarczy Morawieckiego, Szumowskiego
i Niedzielskiego - obywateli narodu wybranego - oraz ich sponsorowanych konsultantów
i doradców, postawić przed plutonem egzekucyjnym i skończy się ta fałszywa pandemia i dręczenie polskiego
narodu. L O C K D O W N - to przygotowywanie się rządu do skoku na majątek POLAKÓW.
Lidia C... Jedno jest pewne pañstwo zabrania obywatelom pracować więc powinno płacić
Chris C... Sprawa jest prosta. Jeżeli jeszcze kiedyś w Polsce odbędą się wybory, to proponuję dobrze się zastanowić na kogo się głosuje. Przecież NSDAPiS nie zleciał z Księżyca, ale dostał przyzwolenie na ten bandytyzm od wyborców. Co gorsza nadal ma wielką rzeszę wyznawców. Ciekaw jestem, czy te rzeczy, które zarzuca się rządom PO oraz wszystkich poprzednich ekip razem wziętych dorównują teraz "osiągnieciom" PiSdzielskiego, PiSczyńskiego, PiSorawieckiego i całej reszty PiSdzielących władzę. Nie przypominam sobie, żeby jeszcze kilka lat temu na polskich ulicach dzięsiątki, a nawet setki gliniarzy zachowywały się jak PRLowskie ZOMO, a instytucje państwowe działały aż tak bezkarnie łamiąc prawa zagwarantowane przez Konstytucję.
1984: "celem władzy jest władza, celem tortur są tortury, celem opresji są opresje".
klesz c... Zrozumciie to wszyscy macie covidka i żyjecie w matrixie i piorą wam mózgi opłaceni znachorzy w tv .Od wiosny do jesieni jesteście przeważnie negatywni,a niektórym to testy i cały rok nic nie wykażą..duża część nawet nie poczuje covidka już teraz... bo organizmy uodpornione bo już przechodziliśmy przynajmniej 2 razy..kobiety 1 dniowa gorączka...smarki inni delikatne ..mała grupa z kaszlem.Nie możecie sie zarazić już covidkiem ..chodzcie dalej w maseczkach nieuki,przewiewajcie głowy i plecy i bojcie sie kataru bo to jest katarkowy wirusek tylko mocniej przyatakował od jesieni 2019 i tyle..teraz już jest słabym wiruskiem.No i szczepcie sie i niszcie układ odpornościowy i przeciwciała..to szczepioneczki takich 60+ do grobku zabiorą.Na covidka tak jak pisze mogło umrzeć do 1000 osób przez rok czasu.Według statystyk 4 tyś. ale to przypisują np. 70- letniemu byłemu górnikowi z płucami zapchanymi przez pył węglowy ,stolarzom z pylicą płuc itd. rakowcom na 6 godz. przed śmiercią.Dziwie sie ,że wysyłacie dziadków do tych umieralni i mogą wyjechać zpopieleni ..a w domciu na cytrynie i herbacie lub lekkich prochach z cpn-u ogólnie covidka sie przechodzi.
Tadeusz... ale wirusy olewają takie wyroki bo nie znają się na prawie i pojawia się zapychanie szpitali bardziej chorymi na CV19, zaczyna brakować łóżek w tym do odratowania umierających z respiratorami i natlenianiem krwi pozaustrojowym, brakuje personelu, a takie dna decydują, że nie wolno się ratować bo paragraf ważniejszy od ludzi