Włącz Filmy na pełnym ekranie

GTX z odzysku czyli sposób na kartę graficzną za w miarę rozsądną cenę Video Blog Tech


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CwiEVOb1I3cNajlepsze komentarze:

EZ RIP... ja który mam gtx 750 ti i 200-250 fps w cs go na najwyższych w full hd
Ry?u... Nie rozumiem co się odiwaniło w tym filmie zmienić oryginalny dobry block karty który chłodził rdzeń, vrm, pamięci na protezę w postaci krakena x53 z wentylatorem owiewającym VRM. Zamienił stryjek siekierkę na kijek - masakra. Nieźle NZXT musiało posmarować za ten film ewidentnie widać że materiał sponsorowany bo nie wierze że jesteś tak głupi aby takie rzeczy robić - WSTYD
A.K.Kan... Jak chcecie odkręcać śruby tak żeby żaden serwisant się nie dopatrzył to odkręcajcie przez woreczek foliowy :)
Firefox... Nadchodzi zmierzch gier na PC, górnicy krypto walut zrujnowali rynek kart graficznych a przez to dostęp do w miarę niedrogiego i dostępnego sprzętu. Większość graczy przerzuci się na konsole.
Wókel... Ciekawe za ile kupil xd
Ba Nuj... Ale po co zdejmować WC? Przecież to lepsze niż powietrzne, zwłaszcza przy dobrze rozplanowanym push-pullu. :D Ale to moje zdanie.
Marcelo... Witam Cię, bardzo dobra karta, osobiście wolałem ten model aniżeli 2070 czy 3060. Udało mi się ją kupić za 1200 PLN, jeszcze przed tym szaleństwem, jakoś 3 miesiące temu. Karta jeszcze na gwarancji. Fakt, bez bloku wodnego, Palit Game Rock. Jestem z niej bardzo zadowolony, tym bardziej, że obecnie zakup jakiegokolwiek GPU w rozsądnej cenie jest prawie nie możliwy. Karta jest wydajniejsza niż 2070S, w wielu tytułach dorównuje 2080. Tak, wiem, nie ma RT i DLSS ale mnie osobiście jakoś to nie jest potrzebne. Oczywiście wielkim plusem jest 11GB VRAM GDDR5X i szyna 352 bit. Karta ogarnia CP 2077 na ustawieniach ultra bez problemu w 1080p oczywiście. Stałe 60 klatek.
Pozdrawiam wszystkich oglądających VBT.
Andrew... Myślałem ,że traktujesz widzów poważnie --- z tą ceną to przesadziłeś ,nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w tą historie ..
joachim... Z jakiej poczty można do Pana wysyłać email?
Forest... Witam

Niestety to, co zostało zrobione nie jest dobre i karta biedna strasznie obrywa, sekcja zasilania w tych kartach jest gorąca dławiki grzeją się strasznie a biedne ramy dostają w kość i jadą na granicy wytrzymałości GDDR5X są bardzo gorącymi ramami a ten wentylatorek niema siły wychłodzić sekcji zasilania a na pewno ramów co z tego, że GPU jest chłodne jak cała reszta obrywa i działa na granicy wytrzymałości wile kart naprawiałem po takiej przeróbce i były przegrzane owszem są fabryczne takie karty, ale fabryka przynajmniej dawała jakieś radiatory na sekcje zasilania i ramu oraz wydajny wentylator

Wymienić trzeba wentylator, bo ten ma 100 lub 150 miliamper taki 1 amper byłby na styk, bo miałby na tyle podmuchu. by wychłodzić sekcje zasilaniaWłaśnie w taki sposób ludzie psuja karty chcą lepiej a jest gorzej to, co sprawdzało się kiedyś było dobre w starych karta nie jest dobre w obecnych generacjach ,karty są delikatne i nie robione z zapasem wszystko działa na styk
mariusz... 800zł za 1080Ti? Weź mnie nie wkur...
Wiktor... 800zl ILEEEEEEEE? CO KUR
Rafa? R... szacun za wiedze i skila
Adam Ol... Mam 1080 ti hawk ek i ostatnio mogłem sprzedać za 2500zł. Ofert jak ludzi w biedrze. Trzymam bo zamówiłem rtx3080 8mcy temu i na razie cisza.
Mateusz... Dobrze ze kupiłem rtx 2080ti w grudniu za 2700
Adamo... 1070 EVGA Hybrid . podkrecona na 2100GPU i 4600 Memory 800pln
nope no... ileeeeee? XD
sklep o... Miałem ją kupić na alledrogo, i jak już to pompka chłodnica i rezerwuar to śmieszne pieniądze żeby to schłodzić, ta karta na tym patencie to powietrze ci załatwi ta kartę bardzo szybko ciepłe powietrze wdmuchiwane spowrotem w stronę karty zamiast bloku no kozak na tak wykręconej karcie, zaraz będzie na wymianę drmos i pamięci u Foresta
Adam K... Świetny materiał, ja mogłem mieć 1080 za 1500zł :D
Bartek... 8:54 Tu nie powinno być adnotacji że w przypadku past przewodzących prąd, nie powinna wypłynąć?