Włącz Filmy na pełnym ekranie

Film Borderlands Obsada | Rock & Rojo Podcast ROJSON


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZIAG9ZK2P_4Najlepsze komentarze:

Ciarson... Ciekawe czy przeciwnicy będą wybuchali legendarnymi broniami tak jak w grze ?
Dawid P... Później obejrzałem ale dałem like odrazu bo wiedziałem że ten podcast będzie kolejnym genialnym Szacun za to co robicie i pozdro dla wszystkich w weekendzik
Alan W... Jak ja bym chciał częściej Rock & Rojo. Gadających godzinę ?
gizmo99... Boję się tylko w kwesti Kevina, bo jak on taki malutki wyjdzie, a obok wszyscy wyżsi to mam takie złe przeczucie za nim i co za tym idzie to wytrącanie z imersi
_Lucife... jakby nie patrzeć rojson pasowałby na dr zeda xd
Ogórek... Ja pierdzielę jak ja UBÓSTWIAM wasze podcasty, oby tak dalej Panowie!?️
ifscrol... Mila Kunis odpada, jest wychudzona wręcz anorektyczna (stąd i oczy jeszcze większe) i biust teraz ma mikro :D moxxi nie może być wygłodniała chudzina :D Ta druga aktorka też biustu ma mało. Niestety, no ale moxxi miała czym oddychać ?
RotTheC... Najlepszy duet! Zdecydowanie wolę bardziej od ROck i Borys gdzie ten drugi jest tak strasznie przemądrzały że nieraz w dyskusjach robi z Rocka idiotę albo conajmniej niekompetentnego rozmówcę na dany temat... ROCK I ROJO!!!
--A?ka-... Super temat. Fajnie się Was ogląda i słucha. Szybciej mi ucieka czas podczas izolacji. ;) Pozdro! Więcej takich podcastów !
Adam St... więcej podcastów z Rockiem dobra robota Rojo
TrustBi... Najlepszy duet. Najlepszy podcast
BartXTV... A będzie słynny duet Rock and Rojo w Outriders ?
Master... Zobaczę, ocenie
qyzu... Włączyłem ten Podcast i od razu się morda cieszy :D
Fil lek... jak ja uwielbiam bordelands
Ma?y Sz... Kochani, serię Kac Vegas wyreżyserował Todd Philips (ten od Jokera)
Pawe? R... Idealnie <3 Pozdrawiam
Matron... Najlepszy duet na świecie.Pozdrawiam serdecznie i zabieram się za oglądanie :)
Konan D... Ja na tą chwilę jestem mocno sceptyczny, średnio co 2 dni jest jakiś artykuł w który piszą że powstaje film / serial na bazie X gry. Mortal Kombat, Halo, "coś" (nie pamiętam tytułu) z uniwersum Ligi Legend ma wyjść, Fallout dla Amazone i chyba ze 4 próby zrobienia serialu na bazie S.T.A.L.K.E.R.a i wszystko jest albo zawsze za mgłą daty premiery ustalonej na za 50 lat albo wychodzą z tego pokraczne twory na podobieństwo opery mydlanej i reklamy proszku do prania (np hitman).. Zobaczymy jak wyjdzie ale na teraz raczej nie wierzę w trylion zapowiedzi.
aleksan... Jak was sie dobrze słucha