Koronawirus w Polsce. Znów ogromna liczba zakażeń TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iiO1NrrsHzgNajlepsze komentarze:

Ewa ?... Znów ogromna liczba zidiocenia i szajbusow w nierządzie i w ściekach czyli w szambie . Czajka chyba zalała wszystkich tych szajbusow aż ten gnój uszami i ryjami im wycieka. ???????????????. Mózgi coraz bardziej zatopione
Lukas L... To po co te wszystkie cyrki ? Włączyć tryb normalności ?
Heniek ... Właśnie usłyszeliśmy tzw. gówno-prawdę.
Krzyszt... Gdyby rządzili platfusiarze, to ludzie umierali by na ulicach.
Max Max... KONFEDERACJA
klesz c... Każdy miał jakieś smarki,kichania,kaszelki (2019 grudzień dosyć mocny ,2020 grudzień już dużo,dużo słabszy). W domu nawet ze zwłoknieniem płuc , rakowcy,zawałowcy z jednoczesną cukrzycą przechodzą covidka .Kwestia fal,odporności ,wieku,stresu,przeciwciał, innych chorób.??Po szczepioneczkach 2-3 razy covidka przechodzicie wraz z naturalnym 2 razy do tej pory tj.4-5 łącznie w ponad rok.Także?? geriatria,zawałowcy i inni 60+ na wieczne pożytki do grobku idziecie jak się poszczepicie.? Od wiosny do jesieni jesteście przeważnie negatywni,a niektórym to testy i cały rok nic nie wykażą..duża część nawet nie poczuje covidka już teraz... bo organizmy uodpornione,kobiety 1 dniowa gorączka,smarki inni delikatne ..mała grupa z kaszlem. Zrozumcie to wszyscy macie covidka i żyjecie w matrixie i piorą wam mózgi opłaceni znachorzy w tv i psychicznie chorzy w rządach,samorządach,radiu,jutubie,fejsie,onecie etc. . Nie możecie sie zarazić już covidkiem ..chodzcie dalej w maseczkach nieuki bo to jest katarkowy wirusek tylko mocniej przyatakował od jesieni 2019 i tyle..teraz już jest słabym wiruskiem.Na covidka mogło umrzeć do 1000 osób przez ponad rok czasu.Według statystyk ponad 4 tyś. ale to przypisują np. 70- letniemu byłemu górnikowi z płucami zapchanymi przez pył węglowy ,stolarzom z pylicą płuc itd. rakowcom na 6 godz. przed śmiercią.Dziwie sie ,że wysyłacie dziadków do tych umieralni i mogą wyjechać zpopieleni ..a w domciu na cytrynie i herbacie lub lekkich prochach z cpn-u ogólnie covidka sie przechodzi.Zafoliowane? czapeczki i sprane "muski"? możecie wierzyć albo i nie, ale są takie regiony i podajemy sobie normalnie ręce. Nawet milicjanci? dali sobie spokoj z maseczkami i nie ingerują w ubiór...czas otrzeźwieć.
PAWE? G... Mam w dupce rząd i waszego pierdo......nia.
Tomek L... Kiedy w końcu będzie beatyfikacja Pinokia , Szumowskiego , Sasina itp przed sądem ???
Andrzej... TVP PiS stalinowska telewizja Kurskiego nikt nie wierzy w jedno nawet słowo wypłute w tym ścieku. Dobiliście i przegoniliscie TVN po wielokroc
Ludwik ... LOtto z ostatniej chwili dla debili .
KIBIC U... Jeżeli wprowadzą godzinę policyjną bez ogłoszenia stanu wyjątkowego, to BĘDZIE TO NIELEGALNE !!! Ale rząd PiS wiele rzeczy wprowadził nielegalnie i NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI !!! Zamknięcie lokalów gastronomicznych, hoteli, klubów fitnes, fryzjerów i wielu innych profesji JEST TEŻ NIELEGALNE !!! Zastanawiam się DLACZEGO rząd NISZCZY polskich przedsiębiorców !!!
Theodor... PiS owskie skur kasują komentarze o sankcjach odwetowych na brytyjskim reżimie za kłamstwa i fake news w sprawie Ujgurów.
Zamrożone aktywa. Majątki. Zakaz handlu. Chiny ostrzegają Londyn. Zrobimy z was dżem śliwkowy.
To tak w skrócie bo PiS cha my usuwają wszystko na ten temat. PiS cha my też mają biznesy w Chinach. To szybko im się te mająteczki zamrozi jak za wysoko podskoczy PiS owska pchła na smyczy ??
Kasia O... "Telewizja w Polsce", mówi, że przyczynia się do tego Opozycja. Przeszkadzając!
KIBIC U... Rok 2030 mamy wzrost zakażeń i tak w kółko hahahahahahahahahhaah
Niebo... Od roku mamy pozamykane firmy i nic się nie zmienia XD
Krzyszt... Przestańcie kłamać!!!
Theodor... ????
Oni muszą stanąć przed trybunałem jak rumuński dyktator. Za zbrodnie przeciw Polsce.
Im jest potrzebny fake wirus do niszczenia resztki polskiej przedsiębiorczości i rządów PiS zamordyzmu. A pisowska milicja znów straszy Polaków że będą siłą egzekwować wszelkie PiS owskie nakazy i zakazy które Sąd najwyższy orzekł że są niezgodne z prawem.
Sądy mają w d... milicyjne mandaty jak i te nakładane przez PiS owski "sanepid
Sebasti... Jebac pis i tvp :)
adix300... !!!!!!!!!!! lekarze to skorunpowani mordercy !!!!!!!!!!!!!
Natural... ZAKAŻEŃ?
Czyżby?
a MOŻE DODATNICH WYNIKÓW TESTÓW KTÓRE NIE WIADOMO CO WYKRYWAJĄ.
BO CZĘSTO BRAK OBJAWÓW.
PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ LUDZI I SIAĆ PANIKĘ.
MANIPULATORZY i OSZUŚCI