Włącz Filmy na pełnym ekranie

Danganronpa: Trigger Happy Havoc PL 43 | SEKRET szafek nad akademikiem! :o Staszek iGRAszkowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rSP4s4uJIKsNajlepsze komentarze:

gryzek_... 24:54 znak równania z 3 kresek
pan mis... :o = X
:0 = ?
35:15 Stop it, get some h e l p
Michal ... Junko kiedy została przebita powiedziała coś w stylu,, Dlatego ja niepowino tak się stać"
klekisk... Wpadła mi do głowy teoria. A co jeśli mistrzem gry jest junko, która w jakiś sposób zmusiła mukuro za przebranie się za nią zawarła umowę i w momęcie, w którym monokuma ja zabił mukuro nie była zaskoczona tym, że ją zabił za złe zachowanie, lecz za to, że junko złamała umowę. Upozorowała własną śmierć i ciało mukuro jest faktycznie jej, dlatego też monokuma mógł rozmawiać z junko na sali gimnastycznej. ??

No dobra trochę odleciałem, ale sądzę, że to jest możliwe po tym, jak chihiro w grze z 2010r okazał się chłopakiem podającym się za dziewczynę. ?
Gucio L... ej będzie basenowy basen DJ lamie?
kosa180... Mam pewne pytanie do osób znających fabułę. Czy maszyna do produkcji tlenu jest nią naprawdę? Ciekawi mnie ta informacja, ponieważ sądzę że mogła służyć do innych rzeczy.
kosa180... Do osób, które piszą komentarze.
Błagam was, przeczytajcie co napisali poprzednicy i wtedy napiszcie swoje przemyślenia o ile ktoś już tego nie zrobił.
Dziękuję i pozdrawiam
Doma D... Przypomniało mi się, że na samym początku w rozmowie z Junko, Makoto stwierdził, że wygląda jakoś inaczej niż z okładek, na co ona zwaliła to na fotoshop. Ale może Junko w grze to tak naprawdę Mukuro, która miała być szpiegiem, a prawdziwa Junko jest Mistrzem Gry. Zresztą uderzyło mnie to, że na okładkach magazynu Junko ma niebieskie oczy, a ta nasza miała szare - dokładnie jak Mukuro! Ale po co wszystkie magazyny modowe miałyby zmieniać kolor oczu u modelki? A jeżeli to szkła kontaktowe, to czemu Junko przestała je nosić?
Wawrow ... ale że tak nie dać rozdziałów :O
Sajmon ... Coraz bardziej z gry ala Piła to przypomina mi postapo. Coś jak krypty z Fallouta? Niby schron ale coś nie wyszło i nie wiemy jak długo ta 16 uczniów była nieprzytomna lub z amnezją. Akademia z luksusami i niezależność od świata zewnętrznego mówi mi żeby pokonać Mistrza Gry i otworzyć akademię ALE jej nie opuszczać na stałe bo mam wrażenie że coś stoi za tym że nie słychać nikogo ani niczego z zewnątrz i absolutnie NIKT nie szuka uczniów wśród których są światowe sławy i sportowcy :b
Brosina... Co do naboju "Pamięć Genocide Jack'a" jestem na 78% przekonany, że pomimo zaniku pamięci Toko, Jill może nie mieć amnezji i pamiętać wszystko co wydarzyło się przed całą "Zabójczą Grą". Jednak, dlaczego nic nigdy nie powiedziała o przeszłości naszych bohaterów? - Może nikt jej nie zapytał :P
KlafisZ... Skoro Toko i Jill mają dwie "oddzielne pamięci" to co jeśli pamięć Toko urwała się i ona nic nie pamięta ale Jill pamięta wszystko?
Rebelia... 56:18 "Łojciec znów nie działa to wideło" piękne nawiązanie
Pani Cr... Staszek buty!
czy ostateczna fashionistka ubrałaby takie buty? A ostateczna żołnierz?
Szymon ... 40:18 Włócznie Gungira
Liso... co do początku odcinka mukuro dalej żyje ale jest jeszcze jedna możliwość mukuro nie żyła już dawno wyjeli ją za pomocą plandeki i to jej ciało tam leżało i to po to zachowywali świeżość ciał żeby nikt się nie kapną
Ciało nadal noże należeć do mukuro ole mogła się przebrać za junko wszkarzują na to wymiary i to że monokuma powiedział jwnie że to mukuro a on niemoże kłamać może tylko zataić informacji oraz takuaż fenrira ale wymiary junko to mogą być wymiary mukuro przebranej za junko
Danio... Taka szybka i luźna teoria. Mukuro jest członkiem Fenrir i posiada tytuł ostatecznej wojowniczki (jeżeli dobrze pamiętam). Co Wy na to, że odbiło jej od zabijania ludzi i teraz prowadzi tą całą gre?
Alzaria... Nieszczęsna Ciupago xD Boskie powiedzenie.
Marek S... plot twist: Makoto zasnął na lekcji i to wszystko to tylko wytwór jego wyobrazni
IH8peop... I do tych wszystkich naj naj naj ęą uberuczniów nadzieje słońce narodu japońskiego którzy uratują świat i w ogóle są tak doskonali w swoich jakże ważnych dla społeczeństwa dziedzinach dołączają takie postacie jak idiota z 20procentową szansą na powiedzenie co się kiedyś gdzieś wydarzy; przywódca gangu motocyklowego- czyli przestępca boss mafijny; pisarka bezwartościowych romansideł z rozdwojeniem jaźni będąca najsłynniejszym tamtejszym mordercą; twórca fanfików nadzieja/esencja narodu japońskiego. I właśnie oni i reszta tej odrealnionej bandy według dyrektora są w stanie naprawić coś nazwanego "wielkątragedią". Czy ojciec Kirigiri przypadkiem nie zostawił rodziny, bo dostał od sądu zakaz zbliżania się? Nie potrafię sobie wyobrazić jak ktoś taki mógł zostać dyrektorem w jakiejkolwiek branży. Czy to się dzieje w głowie Makoto po połączeniu marsjanków z denaturatem i maratonem japońskich teleturniei?