Włącz Filmy na pełnym ekranie

Dyrektor Szpitala na Stadionie Narodowej o trzeciej fali koronawirusa Gazeta.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MpZO8D6eGU4Najlepsze komentarze:

Anna St... Ciekawe ile kasy przytulił oni na tym kase biją oby te pieniadze szvzescia wam nie przyniosly raczej ból i cierpienie
klesz c... Zrozumcie to wszyscy macie covidka i żyjecie w matrixie i piorą wam mózgi opłaceni znachorzy w tv i psychicznie chorzy w rządach,samorządach,radiu,jutubie,fejsie,onecie etc. . Nie możecie sie zarazić już covidkiem ..chodzcie dalej w maseczkach nieuki bo to jest katarkowy wirusek tylko mocniej przyatakował od jesieni 2019 i tyle..teraz już jest słabym wiruskiem.Na covidka mogło umrzeć do 1000 osób przez ponad rok czasu.Według statystyk ponad 4 tyś. ale to przypisują np. 70- letniemu byłemu górnikowi z płucami zapchanymi przez pył węglowy ,stolarzom z pylicą płuc itd. rakowcom na 6 godz. przed śmiercią.Dziwie sie ,że wysyłacie dziadków do tych umieralni antybiotykowo-respiratorowych i przeważnie wyjeżdżają zpopieleni ..a w domciu na cytrynie i herbacie lub lekkich prochach z cpn-u ogólnie covidka sie przechodzi. Zafoliowane? czapeczki i sprane "muski"? możecie wierzyć albo i nie, ale są takie regiony i podajemy sobie normalnie ręce. Nawet milicjanci? dali sobie spokoj z maseczkami i nie ingerują w ubiór Każdy miał jakieś smarki,kichania,kaszelki (2019 grudzień dosyć mocny ,2020 grudzień już dużo,dużo słabszy). W domu nawet ze zwłoknieniem płuc , rakowcy,zawałowcy z jednoczesną cukrzycą przechodzą covidka .Kwestia fal,odporności ,wieku,stresu,przeciwciał, innych chorób.??Po szczepioneczkach 2-3 razy covidka przechodzicie wraz z naturalnym 2 razy do tej pory tj.4-5 łącznie w ponad rok.Także?? geriatria,zawałowcy i inni 60+ na wieczne pożytki do grobku idziecie jak się poszczepicie.? Od wiosny do jesieni jesteście przeważnie negatywni,a niektórym to testy i cały rok nic nie wykażą..duża część nawet nie poczuje covidka już teraz... bo organizmy uodpornione,kobiety 1 dniowa gorączka,smarki inni delikatne ..mała grupa z kaszlem...czas otrzeźwieć.
Zbignie... Szczepionką zamordowali mi matkę . Po szczepionce przestały pracować nerki . W akcie zgonu - covid i ostre zapalenie płuc .
Aldona ... Zmuszanie do noszenia maseczek, gdziekolwiek, jest to podżeganie do samobójstwa, bądż do spowodowania ogromnych szkód na zdrowiu, a na to jest paragraf w kodeksie karnym obarczony wysoką karą.
Bogdan ... To co robicie jest nie etyczne. Wypromowaliście medialnie grypę sezonową do rangi śmiercionośnej choroby. Jaki jest tego cel ? sprzedawanie szczepionek co pół roku ?
Aaron K... a co to Stadion Narodowej? nic tylko się kurwa złapać za głowę
Ludwik ... Dowódca stadionowego przekrętu narodowego , ludobójca .
Aldona ... ~ Pandemia - to ściema, a lockdown - to przygotowywania się rządu do skoku
na majątek Polaków. Więcej o tych zbrodniach, w filmie pod załączonym
linkiem. ​​https://www.youtube.com/watch?v=s184MLb-APc&t=1181s