Nowe przypadki koronawirusa w Polsce TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8V3qAPLgHm4Najlepsze komentarze:

Felek... 70 tysięcy ludzi zmarlo Z tego powodu bo nie dostało pomocy lekarskiej,wstrzymali wszystkie zabiegi,zawarły, raki ,wylewy,itd,ci ludzie umierają z tego powodu, A oni zaliczają ich do kowida, testy są fałszywe, A ten syf ktory dajecie sobie wszczyknac, to wyrok śmierci, zobacz film na ju tub PT. Polski lekarz pracujący w Niemczech obala klamstwa W sprawie kowid
e. sch... Oddajemy Polskę czy za grosze niszczymy cały dorobek kulturowy, tradycje, historię, przemysł i naukę? Jestem ciekawa jak dalej pójdzie. Polacy zawsze się bronili. Musimy pamiętać o tym i walczyć o swoją ojczyznę. Szczepienia testy ograniczenia są pod wielkim zapytaniem. Korona wirus istnieje, wiem że tak jest. Wirusy zawsze mutowaly! To nic nowego. Ale my niszczy się w kraju. Nie sami! Naśladujemy Niemcy. Rząd, obudź się! W Polsce jest tyle mądrych ludzi. Wykorzystujmy ją! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w realizacji życzeń narodu. Dumą i walką sprostamy!
[Rara A... Idziemy po Was żeby wywlec Was z Sejmu i obalić. Suweren ma Was dość komuniści!
Policjant który łamie Prawo i nęka za brak maseczki albo za otwieranie biznesu z automatu staje się bandziorem i użyję wobec niego stosownej siły aby się obronić. Przesłanie do niebieskich frajerów; módlcie się żeby nie trafić na mnie nękając ludzi bo ja bandytów traktuję tak jkak na to zasłużyli. Nie jesteście nietykalni ani niezniszczalni, zapamiętajcie to sobie, a ja sobie nie dam naruszać mojej wolnośc, nie zdążycie nawet gazu ani pałki wyciągnąć, wystarczy że mnie choć dotkniecie a ręce Wam poodpadają
Pol K... Hurra. Można zdejmować lockdown ?
Micha? ... Dziwić się, że pandemia się rozszerza, podczas gdy w sobotę (już w lockdownie) w Łodzi odbywał się wielki plan filmowy "Magdalena" w małym zamkniętym klubie, gdzie sproszono dziesiątki statystów, bez maseczek, bez zachowywania odległości, i godzinami kręcono zdjęcia.
Greg... Trupy na ulicach ponad godzinę mi schodzi wyjść z domu.Za nim posprzątam to już jestem zmęczony.
Demolowanie gospodarki i społeczeństwa trwa nadal i się nie skończy.Spadek grypy na świecie o 98% jest tylko covid srovid ,stworzenie atmosfery strachu, paniki żeby później móc do woli testować, eksperymentować na masową skalę te podejrzane preparaty nazywane rzekomo szczepionkami.Totalna inwigilacja pod przykrywką choroby.
KIBIC U... rok 2040 mamy nowe przypadku covid musimy wytrzymać firmy już nie istnieją ludzie pomarli na inne choroby.
Aldona ... ~ Pandemia - to ściema, a lockdown - to przygotowywania się rządu do skoku
na majątek Polaków. Więcej o tych zbrodniach, w filmie pod załączonym
linkiem. ​​ ​​https://www.youtube.com/watch?v=s184MLb-APc&t=1181s
Jenny 8... Trolle z soku z buraka i Konfederackie, przestańcie siać dezinformację!
iwo gaj... "Nie znajdzie ludzkość uspokojenia dopóki nie zwróci się z ufnością do Miłosierdzia Mojego!!!" (z Dzienniczka św. Siostry Faustyny Kowalskiej)
Marek... I jak lewackie trole? Nadal zabawiacie się w Kółku Wzajemnej Adoracji???
??????????
Ludwik ... Jak zwykle z ostatniej chwili dla debili .
Tomek L... Cały przemysł kolano wariata w akcji :) Don Pedro szpieg z krainy deszczowców , herbu zielona pietruszka nadaje na falach UFO - karamba , karamba :)
Adam B... Co tam robi kamerzysta
andrzej... Tak oni walczyli z komuną żeby wprowadzić swoją jeszcze większą.
Ro?a Ne... Kłamią tak dbają o nasze zdrowie że muszą nas wykończyć w imię ratowania zdrowia czyste kłamstwo i fałsz posłuchajcie Billa Gatesa ile trzeba wymordować ludzi na kuli ziemskiej żeby niektórym żyło się lepiej szczególnie tym 2356 miliardowym bogaczom plus conhortes
L L... Oni w dziurach wykańczania ludzi .lekaze mają w dupie .do tego brak leków to pewna śmierć
Kupie O... Sus amogus