Paweł KOWAL, Krzysztof BOSAK oraz dr Jacek SOKOŁOWSKI NA ŻYWO Super Raport i Sedno Sprawy Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fv968dRZdzINajlepsze komentarze:

Piotr J... PiS nie po to Trybunał obstawiał swoimi ludźmi żeby rządzić normalnie uczciwie legalnie bez wałków.
EXPERT... Panie Kowalu niech Pan nie.probuje nawet.przez.chwile poronywac Polski ze sxwrvja
EXPERT... Pozdr Panie Krzysztofie.
Chodzi o wymordowanie.jak najwiekszej ilosci Polakow
EXPERT... Alternatywa jest.zmiana rzadu
Tony Fr... Pani Biedrzycka naprawdę myślisz że jest możliwe by totalna opozycja opanowana przez tą straszną chorobę totalnego Schetynizmu zmuszająca swoje ofiary nawet do polowania na dinozaury była w stanie zrobić cokolwiek dla Polski??????
Ivan Ka... Pani Redaktor, w czym foliarze, którzy według pani "nie wierzą w istnienie wirusa", różnią się od pani - foliarki, która nie wierzy w istnienie szczepionki SPUTNIK V, która przed tym wirusem broni najlepiej?
Siegfri... Serio? Nawet mi was nie jest zal Polacy, pobierajacy 500+
Bogna R... I tu jest problem z większością Polaków ,kogo zescie wybrali ❓
Bogna R... Warchoł nie jest jak każdy obywatel on jest ponad prawem.To prawo dostosują do niego .Ja się wstydzę za ten cały Rząd ???
Bogna R... W wypadku Warchoła to to i to ,kawał Debila? i tyle ?
Bogna R... Jak to jest ,ze Konfederacja na konferencje prasowa w Sejmie jest bez masek . Dziwie się dziennikarzom ,ze przychodza na taka konferencje ,powinni ich potraktować tak samo jak oni traktują nas ,wyjść ,albo nie przyjść .Konfederaci to kupa oszołomów ,narodowców .,ze ktoś jeszcze chce z nimi rozmawiac ❓????I wy do tej śmiertelności się dokładanie bo łamiecie prawo i nie przestrzegacie obostrzeń ?win z Sejmu ?
U Googl... TEN RZAD JEST NIELEGALNY RZĄDPOD SĄDWSZYSCY LUDZJE POD SEJM STAMTAT ICH WYKURZYC BO UCJELNA WAM Z PIENJENDZMI
Jozef K... BOSY NIC NIE BRAK, TYLKO W TWOIM GLUPIM LBIE
Tomek L... Rzecznik -Miecznik z sekty foliarzy , chorób i śmierci gada , wzdycha i dmucha kłamstwami :) Te zamglone i rozbiegane oczka mówią wszystko :) Serial w gł mediach pt " archiwum X " trwa i walka z UFO . Brakuje tylko ścieżki dżwiękowej z tego serialu :)
Gjdhdjd... Co za oszczercy !!!
Aldona ... ~ Pandemia - to ściema, a lockdown - to przygotowywania się rządu do skoku
na majątek Polaków. Więcej o tych zbrodniach, w filmie pod załączonym
linkiem. ​​ ​​https://www.youtube.com/watch?v=s184MLb-APc&t=1181s
sshelka... w1982roku podczas wrocławskiej pieszej pielgrzymki byłem jej najmłodszym uczestnikiem.Przez 45 lat nie udało się zrobić komunistom tego,co zrobił towarzysz Jarosław.I tyle w temacie.
Sebasti... Jak za mało jest łóżek covidowych to niech Szumowski znajdzie jakieś handlarza bronią co mu je sprzeda.
Zenon B... Przeciez kowal to zaden autorytet Zwolennik faszyzmu banderowskiego .Niech jedzie do siebie i tam buduje swoimi madrosciami upaine
El?biet... DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIE PRZESTRZEGAĆ PRZEPISÓW NOSIĆ MASECZKI DARMOWE PODGRODZIE NIE MA JESZCZE 4 NA OSOBĘ I INTERESUJĄ GO MOJE SERDUSZKO WYSZŁO NA SPACEREK PÓJDZIEMY RAZEM DO ZOBACZENIA I USŁYSZENIA