Włącz Filmy na pełnym ekranie

Koronawirus w Polsce. ks. Lemański: nakaz zamknięcia kościołów uważam za dalece nieracjonalny Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BbFqHmp6LYYNajlepsze komentarze:

vit Stw... Lemańskij Ty jesteś padalcem który gardzi ludźmi Ty sługa Boży falszywiec slugus PLATFORMIERSKI
Gracjan... NIEjestem zaskoczony NIEdzialaniem nierządu w kartonowym kraju -polin.
Klaudia... Oni będą sie bronic rekami i nogami zeby nie zamknac kosciolow. Nie wazne jak zla bedzie sytuacja, wazne zeby ludzi jak najwiecej upchac bo przeciez hajs sie musi zgadzac. Nie ma opcji ze pojda z postepem i zrobia transmisje online. Przeciez na tace nikt blikiem nie da. Ale spoko, odbije sie to na nch i to juz niedlugo. Mlode pokolenie juz skutecznie do siebie zrazili i nie wiem co by sie musialo stac zeby zachecili nas do brania udzialu w tej szopce.
Tomek L... Kościół ma imunitet a zarządzenia nierządy kończą się na ogrodzeniu . Rolą i powinnością kościoła jest dbanie o duszę wiernych a nie o zdrowie !!! Trędowatym już nie pomogą ? Tylko Bóg daje i odbiera .
Free Eu... Jako niewolnik też można żyć i niektórym to wystarczy.
znikaj?... Zjeby ile wyemitowaliście CO2 ??????????
ourgame... Będą zachowane wszelkie obostrzenia podczas święcenia pokarmów.... Tak jak na mszacch...
Chris S... Zgadzam siez szanownym panel ks.Lemanem. Koscioly sa chronione przed zlem, powinny byc otwarte
Naughty... Serio jak chcą zamykać wszystko to niech zaczną od rzeczy które są zbędne jak kościół. Naprawdę nie trzeba chodzić tam aby się modlić lub wierzyć, jest to każdego indywidualna sprawa.
Fryzjerzy nie byli dużym zagrożeniem bo przeważnie można umawiać się na dane godziny w odstępach gdzie przez cały dzień i tak przyjdzie mniej osób niż tylko na jedną msze do kościoła...
Iskra ?... Moja religijność to ,, Żyję tak aby nigdy nie krzywdzić drugiego człowieka i Ziemi,, Ot cała religia,nich każdy żyje w zgodzie z własnym sumieniem ,jak spojrzy sobie w oczy,i powie ,,kocham Cię Przyjacielu! Dziękuję ???️ Za wszystko co przeżyłem i doświadczyłem,, Lekcja zaliczona,?✨
Jestem ... Tfu na was Pedofile!!! Ksiadz = kastracja
asylka7... Niereacjonalne jest zamykanie czegokolwiek
hm... we we tam
Patryk ... Wysoko nieracjonalne to jest fakt iż państwo nakazuje mi zachowywać dystans, ograniczenie kożystania z różnych dziedzin gospodarki, a księża namawiają do chodzenia do kościoła . No po prostu widać, że kościół to organizacja zorganizowana mająca na celu otumienie i wyciagnięcie od ślepo wierzacych ludzi "darowizn" na wsparcie kościołów , gdzie w co drugim (jak mnie pamięć nie myli, choć teraz mogę byc w błędzie) nawet nie ma ogrzewania. Kościół powinien działać z powołania, w biedzie i ubustwie , bo przecież bogactwo jest złe w mniemaniu katolickim , najwięcej pedofili chyba jest w gronie księży ( do tego wiele takich incydentów uchodzi im na sucho , ponieważ jeden kryje drugiego, gdzie wy ludzie macie oczy) POMODLIĆ MOŻNA SIĘ WSZĘDZIE, BÓG JEST WSZĘDZIE, nie chcą zamknąć kościołów bo ludzie na ofiarę dawać nie będą, przecież to się wszystko kłuci z logiką, każdy sakrament ksiądz powinien odprawić nie dostająć za to "koperty" z góry nażuconą przez nich kwotą, a tylko dobrowolnym , jakimkolwiek wsparciem , GDZIE MINIMALIZM W KOŚCIOŁACH????????
Misty B... "Nie rozumiem jednego... Dlaczego fryzjer może iść do Biedronki, a kasjer z Biedronki nie może iść do fryzjera, a razem mogą iść do kościoła?"
Stanis?... Mam nadzieję, że przed przyjmowanie komuni na dłoń dezynfekują ręce.
Bo inaczej sens tego jest nijaki.
U mnie to może 2% przyjmuje na dłoń, i o dziwo nie pamiętam aby jakaś wielka ilość zakażeń była w powiecie.
Anna Po... Xd
Micha? ... Nieracjonalne to jest prowadzenie wywiadów jeżdżąc pustym samochodem bez celu
Micha? ... To ktoś normalny jeszcze chodzi do kościoła ????!!!???
Tutmozi... Kościoły to powinniśmy zamknąć na wieki wieków albo przerobić na hotele, restauracje itp. Więcej pożytku by z tego było. Bo kościół w Polsce jest zepsuty do szpiku kości, a księża no cóż kłamią na każdym możliwym kroku i aż czasem zastanawiam się jak ludzie mogą im jeszcze wierzyć.