Wstawaki 749 Brama Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OGRY8sW7FUwNajlepsze komentarze:

Jarcos... dzięki i dobrego dnia!
Genowef... Bóg zapłać ?
Gabriel... Jezu Chryste z Tobą pokonam każdą bramę ?
Maria B... Szczęść Boże dla Wszystkich
Maja Ma...
Ewa Dzi... Bardzo proszę was wszystkich tutaj o szturm do nieba za koleżankę Zuzię z warmińsko - mazurskiego ma problemy zdrowotne ,schudła do 49 kg ,nie może jeść ,wymiotuje .Ma covida odmiana brytyjska .Jeśli ktoś jest w stanie podjąć za nią post dzisiaj czy w tygodniu czy ofiarować mszę to błagam .
Teresa ... Dziękuję OJCZE Adamie za Słowo Boże Pozdrawiam
margooh... Ojcze, b lubie sluchac Twoich madrych opowiesci lecz niepokoi mnie i mocno zastanawia fakt dlaczego przez wszystkie odcinki Wsawakow nagranych ciurkiem masz w tle 5 ramienna gwiazde, ktora jak wiadomo jest symbolem zlego?
Mq Mx... Facet jest super gosciu! Tak zycie to droga, czasami nawet krzyzowa! Pomagajmy sobie na wzajem, pocieszajmy sie, podnosmy sie, bo wszyscy idziemy razem! Pozdrawiam wszystkich, jeszcze bedzie dobrze!
Anna An... Bóg zapłać?❤
Dzwiedz... Cierpienie, czy tego chcemy, czy nie, jest nieodlaczna czescia zycia...?kazdy dzwiga swoj krzyz...czesto niejeden...?Panie wspomagaj ??
Krystyn... Z krzyżem ✝️, który jest "kluczem" przejdziemy przez każdą, nawet najciaśniejszą bramę, nawet przez przysłowiową "dziurkę od klucza". Bierzemy ten "klucz" i idźmy w Życie ❤️✝️❤️. Błogosławionej Wielkiej Środy ???
Urszula... No...nie bądź taki skromny. Tłumaczysz wielkie rzeczy. Dzięki ??
Ela Pik... Panie tylko bądź ze mną w tej ciasnej bramie ?
XD... Proszę o modlitwę za chorego braciszka.
Agata K... Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Łukasza o siły dla niego i wszelkie potrzebne łaski,przechodzi przez trudny czas.Dziękuję!
Iwona W... Dziękuję za naukę
Marzena...
Ich-Nut... Hmm... Trudne jest to, że niektórzy mają dosyć błahe krzyże, a inni poważne - aż prowadzące do depresji i lęków - codzienne problemy ze snem, apetytem, dusznością mimo leczenia i terapii.
Greg B... Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Żeby było bez kodu to napiszę prosto :) jak każdy choć raz w życiu przechodził przez bardzo ciasną a raczej zamkniętą bramę? Ponad nią. Kiedy nikt nie widział lub mała garstka współtowarzyszy. Po co? Z ciekawości. Żeby sprawdzić co jest po drugiej stronie. To fakt gdyby nie ona nigdy nie nauczyłby się wspinać. Teraz i tak jak wszyscy wejdzie gdy będzie otwarta ale już ze świadomością co za nią się kryje odpowiednio przygotowany aby tam zostać, ukradkiem zaś ponad nią tylko wtedy gdy będzie chciał sprawdzić jak się przygotować na ostateczne wejście. Codziennie dziękujmy Bogu za nasz los. Lepszego planu byśmy sobie sami nie ułożyli aby współgrać z całym światem, a nikt bardziej jak tylko On wie co dla nas dobre. Nie potrafię inaczej. Miłego dnia :)