Włącz Filmy na pełnym ekranie

Karne Opłaty Za Pieniądze w Banku?! Prezes mBank Ciekawie Uzasadnia! Analiza Komentator Finanse Bank wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kxdN7c9qszYNajlepsze komentarze:

Red Lip... Dla zasięgu
Maciek ... Biorę gotówkę z pracy. Nie chcę pośredników między mną, a pracodawcom. Pies banksterom mordę lizał.
Saturni... żywność jest tak dostosowana (chemia, wcześniej nawozy) żeby zachorować.. leki podobnie.. szczepienia.. powikłania.. anteny postawione na osiedlach - podobnie, raczej nie jest ich działanie obojetne czy na plus dla człowieka, raczej mogą powodować mega problemy ze zdrowiem.... sądy, ustawy, dostosowane do utrzymywania tego stanu rzeczy, widmo stracenia pracy z kolei robi z człowieka niewolnika i zmusza do przyjęcia sytuacji. mega duży zus blokuje własną działalność.. urząd skarbowy.. sanepid.. podatki na Polaków będą mogły być nakładane niedługo z Brukseli bezpośrednio... a kto egzekfuje ten.. kolaboruje, bo to już nie jest nasz interes, tylko ta klasa zarabia na całej reszcie jedynie.
black h... Do tych banksterskich kuref to już strzelać to za mało
mars... Oj tam Krzysztof, taką sztabkę którą pokazywałaś można kupić w mennicy skarbowej. ŻADNA TAJEMNICA. Pozdro ??????
tom ski... Mozliwe ze chca zastopowac szybko postepujaca inflacje.Jak klienci wyjma je z banku to znikna z rynku .Po dodruku kasy nie bedzie sladu i hulaj dusza,
Antek N... Ujemne oprocentowanie- czyli wywołanie odpowiedniej reakcji emocjonalnej....A za chwilę pojawi się bank, który daje wysoki procent na koncie i zero opłat. Duży, europejski bank z ładnymi marmurowymi schodami i miłą obsługą. Wszyscy wejdą prosto w pułapkę- jak z ambergold...Bo dają dużo. Oczywiście morawiecki i budka, pazura i szyc będą namawiać do wpłat...A jakże by inaczej
Maciej ... Dobrze mówisz Krzysztof. Kolejny świetny materiał
Robert ... ?
Metek... Krzysiu, zaproś kiedyś Cezarego Grafa na wywiad, dobry specjalista
Ilona G... Pozdrawiam
Derek S... Trzeba być nie hallo żeby trzymać szmal w banku.
Rarrek ... Ah i jeszcze taka pierdolka, w sumie nie wiem dlaczego tak mało upubliczniona, PPK inwestuje w spółki WIG20 czyli największe, pozornie najbezpieczniejsze, a jakie to są spółki? Otóż głównie spółki skarbu państwa. Amen. Robią hajs na ludziach dwa razy. Pozdro
Jaskrac... Czemu nie ma żadnego vloga dotyczącego prób wypowiedzenia konwencji stambulskiej? Nie dawaj przyzwolenia na legalizacje przemocy domowej!
ANDRZEJ... n powiedz gdzie to sie kupuje
kolo40... Nie tak dawno kilka miesięcy temu mówiłeś że podniosą stopy procentowe??
Rarrek ... Inflacja zapieprza jak szalona, nie zatrzyma się szybko. Dywersyfikujcie kasę w inne aktywa. Pozdrawiam Ator.
Piotr W... Bitbay fajny, ale drogawy i nie jestem pewien czy umożliwia oszczędzanie. Binance umożliwia kupno i zarabianie na procentach. Podobnie Swissborg. No ale tak jak mówi Ator, każdy sam musi zdecydować co dla niego dobre i inwestować na własne ryzyko. Powodzenia.
Piotr W... Jeżeli ktoś trzyma, nie firma, powyżej 100000 na koncie w banku to znaczy, że nie ma pojęcia o inwestycjach. W tej chwili najwięcej zarabia się na giełdzie i krypto. Złoto nadal jest dobrym zabezpieczeniem, a jest dość tanie w tej chwili i dostępne - wszytko powyżej 1 uncji. Inwestycje w rynek chiński, rosja.
lulek k... A skąd NBP tworzy PLN z dodruku? Im więcej banki komercyjne pożyczą od NBP to dodruk i inflacja wzrosnie dlatego lepiej pożyczać od Kowalskiego