Włącz Filmy na pełnym ekranie

Koronawirus w Polsce. Dramatyczne dane, ponad 30 tys. zakażeń TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=A0t9VXrckQwNajlepsze komentarze:

Bartek ... Je**ć pisowskie media, jesteście dnem. Nie przepraszam poziom dna wy już dawno osiągnęliście i idziecie dalej w dół.
Felek... Im więcej tego syfu który zaraza,dają sobie wszczepic tym więcej zgonów, sąsiadka dała sobie wszczepic zeneke, po czterech dniach kowid, okropne bóle I męki.
Jarek K... Jezu, 30 tys...
Mam już puścić kleksa w gacie ze strachu, czy wstrzymać się i poczekać na 4-tą falę i 50 tys.?
MrSilan... 0 testow i 0 zakazem i problem z glowy
mmgg060... Czy po szczepieniu dostanę żółty kolczyk z numerem stada?
21StStu... A ile zrobiliście testów?
Marcin... Te zgony to odwołane operacje pacanie
robert... TVP SCIEK możecie podać sobie rękę z propaganda goebelsowska. Skoro zwiększyliście testy tymi pseudo wiarygodnymi testami to oczywiste ze wyjdzie wiecej pseudo zakazonych kreatywna księgowość jak za rostowskiego
motoCHE... Pozytywne to nadal 30% liczby testów, dodam że w wielu badaniach grupowych wychodzi 80-90% przekłamanych POZYTYWNYCH. Paranoja te testy to śmietnik !!! Natomiast sam sarsaCOW19 to nazwa robocza dla zbioru wszystkich chorób wirusowych, wszystkie choroby zjadł koWWWid !!! KORONKOWe wirusy znamy od 50 lat i od 50 lat na nie chorujemy i czasem umieramy, zmieniły się "definicje" i sposoby diagnozowania na potrzeby PANDEMII - medialnego wywołania paniki.
Jan Pat... Żałosny ten lektor Pisdowski !!
Goten s... ci co masowo minusują materiały covidowe tylko sobie ubzdurali że nic im nie jest że covida nie odczuwają , ale po wyznawcach kościelnych nie da sie oczekiwać myślącego myślenia .
Goten s... ciekawe kiedy do tych antycovidowców dotrze wkońcu że zagrożenie covidem ,nie jest fikcją a rzeczywistością realną

.
theWolt... Jebac telewizję polską
Jacek Kurski, chuj ci w dziąsło!
michal ... huraaaa huraaaa
Bo?ydar... JAPIERDOLE XD
ADM .PL... Ale jak to? Wirus nie jest w odwrocie i należy się go jednak obawiać?

Jak widać przyłbice i maseczki działają tylko poza sezonem przeziębień i grypy? W sezonie amulety tracą swą magiczną moc?
Tomek L... Jak ktoś zrobi tą głupotę i da się ukłuć , to niech pamięta że już nie ma odwrotu i taki sam już nie będzie . To mutogeny ! Psychopaci majstrują przy DNA . Człowiek nie potrzebuje żadnych szczepionek na nic ! To korporacje medyczne potrzebują . Oficjalnie MZ - 5405 powikłań , ponad 40 zgonów a zarażeń po ukłuciu nie podają ! Oczywiście nie podają rzetelnie i zaniżają celowo wszystko . Na portalu stopnop lepiej sprawdzać .
siupaku... MANIPULACJA 6 milionów szczepień ale mamy 2 miliony zaszczepionych ludzi 2 dawkami i 2 kolejne miliony jedną dawką, czyli tak naprawdę pełnych szczepień wykonano 2 miliony
Przemys... Ludzie obudzcie się robią wam marmolade z muzgu
Przemys... Moja ciotka umarła na raka nie żebym ja silnie kochał ale sam fakt że teraz to tylko korona. Przecież to k...wa sciema