ANTYKLERYKALNA OBSESJA LEWICY? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EaGWk6mT3LENajlepsze komentarze:

Galaxy ... Lewactwo ! & wszystko jasne !
Aldona ... N I E . S Z C Z E P I M Y . S I Ę. Trzeba być psychopatą żeby preparat wyciągnięty z kapelusza nazywać szczepionką!https://www.cda.pl/video/6226361c0
To nie są szczepionki uzdrawiające, ani uodporniające na covid, ale jest
to produkt inżynierii genetycznej, oparty o modyfikowane w laboratorium
instrukcje genomu sars-cov2 i do tego bardzo toksyczny.
Barbara... Czyli lewica przed lidlem,kauflandem,leclerkiem,w autobusach...tam niech idą z kalkulatorami i karteczkami
Krzyszt... Pan prowadzący czuje bluesa. ?
Krzyszt... Kobieto, w Danii czy w Niemczech religia jest w szkołach do końca liceum. Idź tam protestować. W Polsce jest rozdział państwa od Kościoła. Jak ksiądz czy biskup wpływa na twoje życie? No jak? Zobacz, pan Czarzasty zaprasza posłów innych partii na ćpanie, picie i dużo, dużo seksu. Czy jakiś ksiądz lub biskup mu tego zabrania? Polska nie jest krajem wyznaniowym. Gdyby tak było pan Czarzasty by miał kłopoty. A tymczasem może snuć swoje marszałkowskie fantazje do woli.
„ – Chodź do mnie. U nas można pić, ćpać, palić, a seksu będziesz uprawiać ile chcesz - wolny seks jest po prostu. Damy ci wolność, będziesz razem z nami uprawiał cudowny seks – zachęcał lider Lewicy.”
Gregor ... To jest brak dogłębnej lustracji i to plugawe neo ilszewickie łajno podnosi łby i proszę nie nazywać ich lewicą to. Neobolszewizm plugawe zło
Slawek ... CO WAS LUDZIE DZIWI BOLSZEWIA BYLA I JEST ANTYKLERYKALNA I TO SIĘ NIE ZMIENI JEDYNIE NA OKRES WYBORÓW OZDABIAJASCIANY DOMÓW OBRAZAMI KRZYZAMI ABY TYLKO GLUPIE POLACZKI ZAGŁOSOWALI I TO TYLE AŻ TYLE !
Krzyszt... Lewica i lewacy to Europejczycy. Jak wyobrażają sobie lewicowcy dyskusję o religii jeżeli nie mają wykształcenia w europejskości. Bo nie mają. Kościół jest częścią kultury chrześcijańskiej. Trzeba rozumieć o czym się mówi by mówić z sensem.
Druga sprawa - pamietam jak lewica stawała po stronie przedsiębiorców. Otwierajcie biznesy. Dzisiaj nagle całkowity lockdown. Dlaczego? No bo ten obrzydliwy Kościół.
RÓ?YK9... Ciekawe czy w synagogach i meczetach też liczyli wiernych? ... ?
S?awomi... " lewica będzie donosić na obywateli" przecież oni już donoszą. Ale co się dziwić przecież są potomkami konfidentów.
dariusz... Aby pokazać hipokryzję polityków w sposobie traktowania wybiórczo obywateli należałoby zrobić w ten sposób. Niech ogłaszają, że to są spontaniczne zgromadzenia i że protestują w formie modlitwy. Przecież lewica powtarzała nie raz, ze nawet w czasie pandemii, można strajkować legalnie gdzie się chce o ile to spontaniczne wyrażenie swojego sprzeciwu. Za przykładem strajku kobiet ogłosić, że są to zgromadzenia spontaniczne! Jestem ciekaw co wtedy mówiliby niektórzy posłowie, którzy teraz atakują a bronili strajków. Z uwagi iż mamy konstytucyjne prawo do wyrażania swojej dezaprobaty, czy czasem nie okaże się, że niektórzy tych praw nie mają jeśli posypie się fala krytyki za przebywanie w kościele.
Moim zdaniem, albo karać wszystkich jednakowo za nieprzestrzeganie obostrzeń w związku z pandemią, albo wcale. Nie powinno być świętych krów.
Basia C... Oni są OPĘTANI przez szatana, bo inaczej tego stanu zaczadzenia umysłu nie da się wytłumaczyć.
Marck T... Idiotka !
Ireneus... niech pani zaloDZey tęczę a wy wszyscy zaszczepieni bardzo bladzi jestecie
Marck T... Nie ma takiego prawa które by było nad prawem Bożym
snp213... Ciekawe co tam u biskupow Glodzia i Janiaka ktorych to papiez "ukaral" za ukrywanie pedofilii w kosciele.
Marck T... Niech pani idzie do Biedronki ! ! !