Włącz Filmy na pełnym ekranie

CZY KOMISJA EUROPEJSKA OBRONI TULEYĘ I JUSZCZYSZYNA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=v27uQ8GrFUwNajlepsze komentarze:

Zdzisla... Ten Tuleja i Juszczyszyn to dawno powinni już siedzieć za przekręty i niszczenie ludziom zdrowia.Za bawienie się w polityków i niesprawiedliwie osądzanie ludzi.
Tadeusz... a jak przegramy w TSUE to kto zapłaci te grubsze miliony Euro: ziobryści, szczujący konfederaci, czy niewinni podatnicy
Tomek L... Kto wierzy tzw jelitom politycznym starego układu i gł mediom to sam sobie szkodzi . Umrze z powodu głupoty a zabije go , swój własny telewizor ! :) Nikt zdrowy na umyśle nie wierzy tym oszustom ! Zwłaszcza że nauka to nie wiara a prawda , rzetelne dowody , badania i analizy . Jest tyle materiałów i dowodów na to globalne oszustwo że tylko wyszukać , słuchać , czytać i mamy czarne na białym . Ci co pompują fałszywą pandemie nie mają ani jednego rzetelnego dowodu na nic co robią i mówią . Ale gadają i straszą bo śmiercionki chcą upłynniać ! To przestępcy i zbrodniarze ! Wszystkie te ich zakazy są bezprawne i niezgodne z Konstytucją RP !
Mariola... tvp-SZCZUJNIA podziwiam waszą łatwość prowadzenia rozmowy z DURNIAMI.
snp213... Tych dwoch PiSowskich klarierow nie da sie sluchac. Co oni beda robic jak juz PiSowska grupe przestepcza Polacy wywioza na taczkach?
Cinka D... Niech ta komisja się od Polski odczepi. Tacy sędziowie ja Tuleja czy Juszczyszyn to hańba dla Polaków. Chcieliby , że by nie było Izby Dyscyplinarnej, a wtedy można kraść i za immunitet się chować.