Włącz Filmy na pełnym ekranie

Kilkadziesiąt zgonów po szczepieniach w Polsce?! Oficjalne dane! Przegląd Mediów wRealu24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QjLI4rfe5T4Najlepsze komentarze:

Janina ... Nie rozumiem więc dlaczego ludzie szczepicie się !!!!!! O zgrozo obudźcie się.
Kobietk... Oglądając wczorajsze obrady widać było sporo baranów bez kagańców a czepiają się jednego? haha
Grzegor... Jak Oni dzisiaj klekna, to ciezko bedzie mi im ponownie kibicowac ...co robie od 25 lat non stop..na stojaco dumnie
wRealu2... Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
Wanda K... U mnie w rodzinie dziś pogrzeb 34 lata 2 tygodnie trzymali mężczyzne nic nie podając chłopak wiedział że umrze prosił o białą urne podali mu respirator i zmarł tak mordują Polaków bandyci
NICOS N... W BRZEGU 49 letnia nauczycielka zmarła .Niby prokurator tym się zajmie .
Kalina ... Od początku, wiedziałam że się nie zaszczypawkuję, ale to co dzieje się w tym momencie po tych szczepionach przerasta mnie!!! Boli mnie to co robią ludzie do okoła mnie! Jak bezmyślnie idą jak bydło na rzeź! Rodacy opanujcie się...
Marcin ... Gdyby to był nawet jeden zgon to i tak uważam, że jest to śmierć nieuzasadniona i niepotrzebna. Uważam, że ten preparat jest niebezpieczny z kilku powodów. Nie o tym jednak chciałem napisać. Uważam, że rujnowanie polskiego rolnictwa, jakość jedzenia ze sklepów, brak kampani informacyjnych odnośnie odporności a także jakość kształcenia lekarzy i jeszcze jak się dołoży celowe "uśmiercanie" służby zdrowia, finansów publicznych i jeszcze kilka działań to celowa robota trwająca od 89 roku. Teraz mamy efekt. Za obecny stan rzeczy odpowiedzialni są wszyscy którzy rządzili od czasów komuny. Pisuar dobija gwóźdź do trumny dla naszej Ojczyzny. Ewidentny atak na nasze dzieci, szkolnictwo, ludzi starszych, klasę średnią. Obawiam się że za chwilkę nie będzie co zbierać z tego co jeszcze nam pozostało.
A, i jeszcze jedno: wszystkie rozporządzenia pinokia czy tego drugiego zjeba są nielegalne. Godzina policyjna zatem nie może być wprowadzona legalnie. Pozdrowienia.
Wtk Gm... Kiedyś starsi ludzie zagadywali gdy przyjechał kurier, bo musieli się do kogoś odezwać. Teraz widzę, że młodzi ludzie zamawiają przesyłki z kimś porozmawiać gdy całe dnie siedzą sami w domu.
hanna m... przed szczepionka wszyscy umierali tylko na wirusa
teraz umieraja na wszystko tylko nie przez szczepionke
nie ma przypadku zeby po szczepionce zgon byl przez wirusa
Chowder... Ani jeden zgon nie powinien nastąpić to mordercy mordercy mordercy.
AlMag... Czyżby lekarze zaczęli się budzić???? Lepiej późno...
KAZ... do tych co głoszą że szczepionki to wręcz konieczność bytowa, życiowa. PUENTA... wynaleźć lewatywę dla mózgu.
Agusia ...
OrtoKin... Brawa dla Posła RP Brauna, brawa dla Amiszów!
Mariann... Nasuwają się różne pytania. ..dlaczego ilość zachorowań nasiliła się po szczepieniach, dlaczego w Izraelu i Polsce po szczepieniach wzrosła liczba zgonów, brytyjska odmiana? czyli spowodowana szczepionką wyprodukowana w Anglii..?Dlaczego Anglia się zamknęła czy wie co jest w szsczepionkach dla Polaków. ..
Anna Pe... "Ktos" kieruje naszym nierzadem I calym niemal swiatem....dlatego nie oczekujmy logiki w dzialaniu...
TheMM19... Jestem wzruszony takimi faktami, że za szczepieniem wypowiadają się tacy spece wirusologii, jak Niedzielski i Dworczyk, a przeciw wypowiadają się także tacy wybitni znawcy wirusów, jak Łuksza, Rola i Szlachtowicz, nie mówiąc już o reżyserze Braunie.
Jan Pat... Młodzi ludzie ,ci to mają zlasowane móżgi !! Na rowerze w masce !!
Henryk ... Nie rozumiem...w obozach niemieckich robiono doswiadczenia na dzieciach,doroslych,scigano ich zbrodnie na ludziach,teraz robi sie to na skale swiatowa i nikt nic nie robi.Pytam?Kiedy i kto wezmie sie za tych mordercow????