Włącz Filmy na pełnym ekranie

WSZYSTKIE MOJE PRACE || ADA GADA Ada Gada


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9OWFCuY9dZsNajlepsze komentarze:

Heureus... Oj rozumiem w 100% te zmiany i poszukiwania! Ja dorabiałam od 16tego roku w życia w wakacje w hurtowni warzyw i owocow, później po liceum dostalam staż w urzędzie pracy w dziale kontroli i byłam tam 3 lata a później stety i niestety - mieliśmy z, wtedy chłopakiem teraz mężem, wypadek na kuligu i po 6 miesiącach powracania do formy i uczenia się chodzenia od nowa, zdecydowaliśmy się razem wyjechać do Londynu.
A tutaj... to już cały wachlarz różnych prac ? Przez prace w hotelu (bardzo krótko, horror), różne sklepy w największej galerii handlowej, managera kawiarni po pracę w banku i jako doradca od kredytów mieszkaniowych. I to zapewne jeszcze nie jest koniec bo już coś tam swędzi i kusi zeby czegoś jeszcze spróbować!
Podziwiałam zawsze po cichu swoją mamę która 40 lat przepracowała w jednym urzędzie, doszła do jakiegoś momentu i była naprawdę fantastyczna w tym co robiła. Ale jak sobie tak myśle czy mogłabym tak samo... to coś tam w środku mówi ze nie..
tak jak mówisz - różnorodność jest i każdy powinien robić to co lubi, jak długo i na takich warunkach jakie przysparzają radości i satysfakcji ?☺️☺️
A to odejście od fitnessu.. W aktualnej sytuacji to naprawdę był strzał w 10 ☺️☺️
Meg - ?... Oj poskakałabym na trampolinie ?
Kasia l... Co tak mało reklam..? ??
Klaudia... A aktualna praca w jakiej branzy jesli mozna wiedziec? :)
Magda M... Co do wylotu na Malte to takie teksty, ze za chlebem pisza ludzie pracujący w Januszexie bez znajomości j. angielskiego i perspektyw. Kazdy kto pracuj w korpo wie, ze takie wyjazdy i praca w zagranicznych firmach/na projektach to poprostu nowe doświadczenie, ktore w Pl zaprocentuje kiedys w CV. A dodatkowo mozna sobie pożyć w fajnym miejscu, nawet bez za zakladania, ze cos się odłoży. Czasem taka szansa zdarza się tylko raz i trzeba z niej korzystać. Wikszosc ludzi z gory zaklada, ze wylatuje na 2,3 lata. A te domysły ludzi, ze msui sie noga podwinąć i wtedy ktos wraca do kraju.... ??‍♀️
Isabell... Ada milo cie widziec ????
Magda M... "na florze"?
martusi... Jestem pod wrażeniem różnorodności Twoich zajęć! Sama chciałabym próbować nowych rzeczy, ale brak mi odwagi. Najbardziej blokuje mnie strach przed rekrutacjami - szukanie, wysyłanie CV, frustracja gdy nie dzwonia albo proces rekrutacji trwa długo, rozmowa rekrutacyjna.. to chyba najbardziej mnie powstrzymuje przed zmianą. Może innym razem opowiesz coś o Twoich doświadczeniach z rekrutacjami?:)
martusi... 18:18 - mój mąż jest trenerem personalnym, az za dobrze wiem o czym mówisz..
Natalia... Jak dobrze Cię znowu widzieć :)