Włącz Filmy na pełnym ekranie

KSW 60 Izu Ugonoh vs Thomas Narmo Cage of MMA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sqx2MuCdL7INajlepsze komentarze:

Renata ... Jakby Izu wygrał z Narmo to w kolejnym pojedynku zobaczyłbym go z Erko Junem
kacperi... Super byłoby zobaczyć film Gamer vs Holtzman
Daniel ... koles kompletnie bez umiejetnosci nie wiem czy to prawda ale no zreszta zobaczymy
Skamils... Pozdro tropiciel! Super film! ????
serwus... To że miał zastąpić bombardiera to już wiadomo nawet Martin mówił w wywiadzie
Czaplix... Łapa w górę i słuchamy.
Jak narazie zaczyna się ciekawie ta gala
FilipR... Murzyn vs Wiking przecież to się nadaje na fame mma
Adam So... Bez jaj Tropicielu. Robisz z tego Izu mistrza wagi ciężkiej. Nie porównuj boksu do MMA. Jay Silva? Proszę cię..
FilipOS... Na 2 walkę w mma idealny rywal dla izu I myślę że jak wygra ta walkę wtedy powienien zmierzyć się z jayem silva.Pozdrawiam
kiczu 3... Mi tam pasuje ten rywal, mam tylko nadzieję że to potrwa dłużej niż 1 runda. Jak dla mnie idealnym przeciwnikiem dla Izu byłby Guto Inocente, który też jest mega stójkowiczem i mogliby dać fajną bitkę.
Knotek... Aha to czyli nie rzucają im wyzwania tylko ogórki dla show ,żeby nie daj Boże nie przegrali, typowe ksw, jest od groma lepszych zawodników w Polsce ,którzy by się bili z poważnymi zawodnikami, ziolek z berserkerow który występował na gromdzie już by dał lepsza walkę, widziałem jego parter na ADCC w Warszawie No i na gromdzie tez pokazał ze coś potrafi.
Niepozo... dawaj omówienie gamer holtzman
sztuka ... Rzeczywiście Wiking z prawdziwego zdarzenia bo Norweg ale w Polsce jest jego odpowiednik w osobie Mariusza Wacha.
Fan Ko?... Za jakiś czas bym zobaczył walkę Izu Ugonoh?? ? ??Szymon Kołecki
?ukasz ... Ja widzę zakończenie trochę inaczej. Stawiam na TKO pięściami.
Dawid P... Cześć ? Może wrócisz do serii "Kto dla ..." To ten filmik pokazuje, że jest potencjał w tej serii, bo pomysł na Izu - Silva jest Super ?
Dawid S... Narmo to obsraniec który Pudziana się wystraszył! To wszystko co można o Nim powiedzieć. Izu znokautuj go! Natomiast Bombardier jest jeszcze gorszy! Wycofuje się kilka godzin przed walka, wyjeżdża do Paryża i operacji podobno nie przechodził... Co fani maja myśleć o tym? Więcej jaj od tej dwójki ma Nikola który przynajmniej wyszedł, przegrał bo przegrał ale wyszedł i jego będę darzył większym szacunkiem niż dwójkę tych klaunów! Izu nie zawiedź i zbij tchórza!
PAN MAR... Dramat, nie wiem w jakim celu sprowadzają zagranicznego zawodnika o tak żenującym poziomie umiejętności. Oglądałem jego walki i stójkowo naprawdę jest beznadziejny. Osobiście podoba mi się zestawienie z Silvą i nawet jeżeli Izu tego nie chciał to i tak można by było sprowadzić zawodnika o większym poziomie sportowym i znanego szerszej publiczności. Thomas jest gorszy od Domingosa i aby się o tym przekonać wystarczy zobaczyć jego walki które są na Youtube. Szkoda bo była szansa na jakieś ciekawe zestawienie a tak zobaczymy demolkę i szybkie zwycię stwo Izu.
Davis16... Moim zdaniem walka potrwa maksymalnie 2 minuty. Wolałbym by zawalczył z Sararą, J.Silvą czy Jamesem Thomsonem.
05bunio... Tropiciel Dołącz sobie do grupy nie śpię bo oglądam UFC i może uda ci się dogadać z jednym z administratorów który dodaje tam ciekawostki do niektórych zawodników którzy są kontraktowanie przez KSW bo gość wynajduje takie smaczki i takie rzeczy że no niestety przeciera oczy zwykłej szarej widowni