CZY PAŃSTWO POLSKIE NIE JEST JUŻ Z KARTONU? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ou2gz3S77FcNajlepsze komentarze:

Prawy M... Jest dalej zmieniliśmy tylko karton na jeszcze gorszy.
Franek ... 12 min. Mamy mniej niż milion ubogich dzieci! No rewelacja! Jaka to część wszystkich dzieci w Polsce?
Artur A... WOW... jak śmiecie takie pytanie zadawać w 7 roku rządów Jarosława. Jeszcze jedno takie pytanie i przelewiki z orleników zostaną wstrzymane.

Tym czasem za czasów Jarosława człowiek od J. Urbana, tak tego betonowego komunisty zostaje ambasadorem w Rosji a Jarosław przegłosowuje ustawę o służbie zagranicznej do której można trafić bez studiów wyższych. Nie trzeba też znać języków obcych. Efekty pracy takich kadr widzimy codziennie. To już nie jest dykta, to goli śmieszni ludzie.
Sylwest... Państwo się odbudowuje po rządach PO, PSL i wzmacnia, rząd robi wszystko w dodrym kierunku,... opozycję mamy w oparach absurdu....
J B... Platforma i inni jej podobni kłamała , kłamie i kłamać będzie .
Zdzisla... Teraz już nie jest z kartonu jak powiedział Tusk. Teraz Polska pod rządami PIS bardzo szybko się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. I nareście Polacy godnie zarabiają i nie muszą wyjeżdzać z Polski za chlebem jak to było za czasów opozycji PO PSL SLD. Jestem bardzo dumna z tego rządu i prezydenta POLSKI Pana A Dudy i Pana premiera M Morawieckiego i Pana prezesa Kaczyńskiego. I już nie musimy się wstydzić tak jak za rządów PO PSL SLD.
Wies?aw... Państwo Polskie to my Polscy Patrioci chdkk pinindzy nima i ni bendzie państwo z dykty lgbt koryto+ to program wyborczy totalnej targowicy te lewackie śmieci antypolska szczujnia płatni zdrajcy pachołki obcych rządów lewacko brukselska hołota pożyteczni idioci zdrajcy zaprzancy donosiciele wypier****c
Arecki ... Tak. Państwo pl to karton i dykta
Aldona ... * N I E . S Z C Z E P I M Y . S I Ę. Trzeba być psychopatą żeby preparat
wyciągnięty z kapelusza nazywać szczepionką! https://www.cda.pl/video/6226361c0
To nie są szczepionki uzdrawiające, ani uodporniające na covid, ale jest
to produkt inżynierii genetycznej, oparty o modyfikowane w laboratorium
instrukcje genomu sars-cov2 i do tego bardzo toksyczny.
polskiz... Stanowczo nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Polska to państwo z kartonu. Polska to państwo ze zużytego papieru toaletowego.