Włącz Filmy na pełnym ekranie

WOJNA USA vs Rosja o Ukrainę? Napięcie rośnie! Leszek Sykulski geopolityka wRealu24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oGwNsNebsYoNajlepsze komentarze:

Beata K... CWP bedzie wojna w Polsce przyleciały bombowce z usranska
Isia Bo... Niszczą kolejny naród! Depopulacja! Podobnie, jak w Polsce!
Darson7... Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc.Jestem samotnym ojcem wychowującym dwójkę dzieci. Straciłem pracę i grozi nam eksmisja.Liczy się każda złotówka. Numer konta Dariusz Zapała ING BANK ŚLĄSKI 29 1050 1416 1000 0091 1804 1673 z dopiskiem Darowizna. Jeżeli ktoś podejrzewa oszustwo to może do mnie zadzwonić 508 434 570
vv vv... .. sykulski przestan pieprzyc.. jakiekolwiek istnienie banderii jest tylko w piekle.. na ziemii nie ma dla niej miejsca.. i tak bedzie, a wlasciwie juz jest.. niech zdechnie na wieki wiekow..
Micha? ... Kwestia Krymu oraz Ukrainy to również, a przede wszystkim kwestia izraelska. Jeżeli ktoś łączy fakty i zna historię domyśli się, że Krym i jego przejęcie przez Rosję to nie przypadek, którego historia sięga lat 30 XX w. i decyzji Stalina. Izrael ma szalony problem z lokalizacją swojego państwa i najlepiej by było zapewnić sobie nowe tereny do przeniesienia swoich struktur na inne bardzo żyzne tereny w Europie.
Tak sobie gadam...
Hanna B... Sorry, ale dzisiaj z tą Ukrainą to zmoczyliście tyłek.
Wspierajcie dalej Deep State (Ukraine).
Takiej ściemy i propagandy dawno nie słyszałam.
Selenski, po przegranych wyborach Trumpa, zmienił kurs i idzie śladami Poroszenki.
Wstydu nie macie.
R K... Nie pitolcie głupot, jedyne o co mogliby się poprztykac to droga na Krym i woda. No ale odnośnie wody, Ukraina sama się podkłada i chce góza.
Marius ... Belkot,pierdoly
marzena... Wojna gorali z usa z goralami z rosji
Katarzy... Zbrodniarze zza kałuży to bankruci! Nie mają nic do stracenia z koronadolarami nie wyszło to dążą do III światowej! Przez tych zdrajców popis/dałów Polska jest narażona na atak!
Marek G... Norymberga dla pissowskich esesmanów na Stadionie Narodowym!
marek a... Ukraine jest Polska a co p.obchodzi Krym Panie redaktorze a Lwow Charkow Wilno to p.nie interesuje wstyd wstyd.Pozdrawiam I prosze sie edukowac
Ryszard... Jasne tylko co robią dywizje ukraińskie w ty polsko-litewskie w Donbasie. Dlaczego mi tu w podlaskim na okrągło nade łbem lataja natowskie samoloty.
Artur R... Brawo panie Leszku!!! W końcu ktoś mówi jakie są fakty!!!!
Tomek C... A nikt nie mowi ze Ukraincy pierwsi miesiac temu juz zaczeli zwoizic czolgi do obwodu donieckiego. Wojna bedzie w maju lub czerwiec jak teren obeschnie
Maciej ... Niestety pan Sykulski już parę tygodni temu stracił zaufanie i wiarygodność w moich oczach poprzez negowanie istnienia rządu światowego i braku przekonania o tym, że plandemia jest sterowanym przedsięwzięciem. Człowiek z taką wiedzą i zapraszany do "wrealu24" powinien mieć tą świadomość! Mam nadzieje, że robi to celowo. Zapewne względy osobiste czyli nie chce się narażać na krytykę i zostać uznany jak większość z nas za płaskoziemców, foliarzy i heretyków szerzących teorie spiskowe!! Mam nadzieję!
Maciej ... ???