Włącz Filmy na pełnym ekranie

Echo wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o LGBT, 500 | Polska na dzień dobry 2/4 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=v5mXrCSx6IgNajlepsze komentarze:

snp213... Wolalbym aby vce premier od spraw bezpieczenstwa wypowiadal sie o zapasci sluzby zdrowia i lockdownie a nie swoich ukrytych fantazjach seksualnych...
Zbignie... Buraki do soku nie do publicznych zachowań czy zgodnie z wypowiedzią p lewaka to są tylko idioci ?
Adam Ma... na szafot z tlustym komorem sikorem Powstan Polsko
mordzia... wstyd mi, że takie osoby jak Suski mogą uważać się za przedstawicieli narodu
Adam Ma... jebac lewice psi huji
Paul Pa... CZEMU TA LYSA PALA PRZESZKADZA
alembik... Tył 5% mieszkańców Polski to Słowianka reszta to żydzi
Jolaa L... Co ty komuchu pier....Sz
Tomek L... Gangsterska rada medyczna , będąca w konflikcie interesów ze spółki Pinokia i anonimowi doradcy urządzają tajne schadzki i narady . Nie wiemy o większości kim są i z jakiego kraju pochodzą ? Nie ma dokumentacji , badań , protokołów z ich wybryków ! UFO . Naradzają się potajemnie co by tu jeszcze zrobić by zaszkodzić zdrowiu i bytowi społeczeństwa . Tak robią tylko zbrodniarze , dywersanci i okupanci . Wszystko co robią jest bezprawne !
Sylwest... Ten Jonski to ci dopiero kreatura, gorszego sortu to nigdzi nie ma..... tfffffuuuuuu......
Mariola... tvp-SZCZUJNIA pisowska IDEOLOGIA BOLSZEWI kaczyńskiego to już przeszłość. Młodzi nie ŁYKAJĄ już tej PROPAGANDY. 500+ to dzisiaj 200+ taka jest PRAWDA.
Andrea ... Mogłaby być interesująca rozmowa, gdyby nie ten łysy kretyn, który w niej przeszkadzał, udając, że ją prowadzi.
Wojciec... tAKICH IDIOÓW JAK JOŃSKI NIE NALEŻY ZAPRASZAĆ.
Teresa ... Patryk Jaki mówi, że przyjęcie europejskiego programu funduszu odbudowy to niebezpieczeństwo utraty suwerenności Polski, a w europarlamencie Jaki z PIS głosuje za programem odbudowy.
PIS udaje przed wyborcami patriotów i konserwatów, a w europarlamencie głosuje za nominację von der Leyen i gender. PIS w Europarlamencie głosował za nominacją Timermansa.
Propagatorka i obrończyni ideologii gender i LPGT otrzymała od Andrzeja Dudy wręczył Krzyż Wielki Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej.
PISowcy obudźcie się!
C -0,18... Lewactwo ! i wszystko Jasne ! Zaraza gorsza od Eboli !
Janusz ... Powinno być 5 komuchów przeciw 1. patriocie?
Tadeusz... PINIDZY NIE MA I NIE BEDZIE ZA POPSL NA NIC NIE BYLO PIENIEDZY ONI NIGDY NIE POWINNI RZADZIC LEWICA TEZ KLAMIA OSZUKUJA LUDZI POWIEM WYPIERDALAC JONSKI
Tadeusz... NAJGORSZE LATA POLSKI PO 1989 ROKU TO RZADY KLD POPSLSLD LEWICA TO ONI ZRIBILI Z POLAKOW ZEBRAKOW TUSK MILLER BUDKA KOSINIOK Z PSL JEBAC POPSL WYPIERDALAC
Tomasz ... Proszę czytać raport dr Basiukiewicza
edward ... WYSTĄPIENIE KACZYŃSKIEGO TO WYSTĄPIENE TETRYKA NA PROCHACH I JAKIE ONO MOŻE MIEC ZNACZENIE?