Włącz Filmy na pełnym ekranie

Agencja Towarzyska Dostała Pieniądze z Tarczy Finansowej PFR! Nawet TVP To Mówi! Analiza Komentator wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eGXMLHCzaisNajlepsze komentarze:

kochaml... 1 kwietnia?
wonder ... Moi znajomi zarabiający po kilkanaście tysięcy netto jako programiści, pracujący TAK PRZED JAK I W TRAKCIE PANDEMII zdalnie, nie stracili złamanego grosza w jej wyniku, dostali uwaga...

Po kilkanaście tysięcy złotych z tarczy na łebka. Jak widać jesteśmy bogatym krajem.
Karol G... Potępiać to można pasożytów którzy żyją na koszt państwa, nierobów którzy są zbyt leniwi by ruszyć cztery litery do pracy. A skoro są chętnie na usługi prostytucji to zawsze się znajdzie ktoś kto dostarczy tego typu usługi.
marcine... Kolega prosi o linka do tej Agencji
Janusz ... Ale oni dostali w ramach działalności gastronomicznej, oficjalnie prowadzili legalną działalność. A to że tam była agencja towarzyska to inna sprawa i urząd przyznający dotację nie wiedział o tym.
Tadeusz... ale to PiS jest temu winien czy tak naprawdę władze samorządowe, które rozdzielają pieniądze w pierwszej kolejności dla swoich
Tadeusz... ale to PiS jest temu winien czy tak naprawdę władze samorządowe, które rozdzielają pieniądze w pierwszej kolejności dla swoich
Adam Je... Przypominam że pieniądze z tarczy są NASZYMI pieniędzmi z podatków. ? zamiast wspomoc naprawdę potrzebujących to lepiej na agencje dać ?
Dr Mjut... Ator za bardzo sobie śmieszkuje tego 1 kwietnia
misio m... omg biznes jak karzdy inny .. nie rozumiem problemu problemem jest to ze prostytucja nie jest legalnym biznesem , przez to spoloeczenstwo jaki rzad wspiera wszelakie mafie sutenerskie a fakty sa takie ze prostytucja byla jest i bedzie i w tym nic zlego nie widze biznes powienien byc legalny powienien placic podatki jak karzdy inny !!! dla mnie dziwni sa ludzie ktorzy uznaja ze prostytucja jest zla natomiast nie maja problemu jak kobieta zeni sie dla kasy po;lska hipkryzja jest skrajna :D a malzenstwo jest niczym innym jak zakontraktowana prostytucja :D z tym ze z tego juz czerpie kosciol i panstwo :D a te same swietszki holduja takiemu rozwiazaniu :D .. omg polska to smieszny kraj i nie ze wzgledu na polozenie ale na to ze polacy to skrajni hipokryci ..
Grzegor... Ty panie Ator ciagle tylko narzekasz. Dlaczego nie zaprosisz do rozmowy twego
bylego fachowca od spraw niemieckich, Macieja Bienert, tego grubego i lysego,
tego ktory posiada niemieckie obywatelstwo. Mieszka znowu w Polsce, z ktorej
kiedys wyjechal, gdyz polski urzad skarbowy deptal mu po pietach. On wyjasni
Tobie, jak wspanialym krajem jest Polska, jak wszystko w Polsce wspaniale
dziala. Jak wspaniale dziala polski rzad. Jak Polska juz przegonila Niemcy.... Dla zasiegu :))
DJ Regy... Dofinansowali agencje z tarczy, politycy gdzie beda jezdzic na panienki to burdelarze sa
Bury Li... Rząd dba o swoich ?
Anna Wa... To jest największy skandal w Polsce, żeby zaszczepieni lekarze nie przyjmowali pacjentów tylko w teleporadach ,to się normalnemu pacjentowi w głowie nie mieści, co robi prezydent, premier ,naczelnik państwa tego kraju, taki skandal zaszczepieni i nie pracują jak powinni a mają przysięgę Hipokratesa
Sally z... Odkryto polską mutację koronawirusa. Tracisz węch smak, pieniądze i firmę. Komentarz dla zasięgu.
Jarek C... Od początku tzw. "afery z Banasiem" mówiłem, że ten konflikt Banasia z PiSem jest sztuczny. Dlaczego? Bo jeśli Banaś będzie w mediach przedstawiany jako wróg PiSu to nagle zwolennikom opozycji przestanie on przeszkadzać. I tak się stało. Banaś zaczął (niby) walczyć z PiSem i opozycja przestała się już domagać jego odwołania, którego chcieli na początku afery. A teraz gdy wszystko przycichło, Banaś już nagle nie robi kontroli. Kaczyński znów ograł opozycję jak dzieci.
Valygar... "obiektywny" Ator sie nakrecił bo jest o prostytucji i dobry temat by wspomnieć o hipotetycznych dzieciach.
A powiedz mi gdzie w tym materiale udowadniasz że to była taka patologiczna "Agencja" z Bandyterką i Chadami..
A moze to była agencja ktora prawidłowo placila, zapewniala opieke zdrotwotna robila okresowe badania i dawala pomoc psychologiczną - bo podobno takie tez są zwłaszcza ze to powinnien ogarniać rzad tak jak w innych krajach..
Insaneo... Nie no Krzysiu, co jak co ale ta branża jest potrzebna i radzi sobie dobrze. A Alfonsów to stworzyli tylko ordynarni klienci.
Szulik... Ej ale to żart na prima aprilis prawda?
?ukasz ... Czemu mowisz, ze jeżeli Urzad Skarbowy prześwietli prostytutkę, to prostytutka nie zapłaci za dochody z nierządu? Jeżeli prostytutka nie ujawniła dochodów, które odnajdzie Urzad Skarbowy, to zapłaci karne 75%%%%% podatku od wszystkiego, co zarobiła. Masz jakieś dowody na to, co mowisz? Masz chociaż jeden dowód, ze prostytutka została prześwietlona przez US i nie zapłaciła podatku od swoich dochodów z nierządu. Podaj chociaż 1 przypadek takiej sprawy.

PS. Jeżeli zapłacisz prostytutce blikiem za seks, to Blik, Bank, Visa, pośrednik powinni zostać oskarżeni o czerpanie korzyści od nierządu???