ZIELIŃSKI ZAWIÓDŁ NA WEMBLEY? TAK GRAŁ W MECZU ANGLIA POLSKA 2:1 TVP Sport

Szpikuu... Odnoszę dziwne wrażenie, że przy Kuipersie jak faulujesz taktycznie i od tyłu to wystarczy, że się polozysz jak Anglicy i kartki nie będzie :)
Jaki? G... Spokojnie! Dajmy Zielu czas. On jeszcze pokaże wiele w naszej reprezentacji:)
Wieslaw... Odjebac sie od zielka
Szary 1... a milik nie nadaje sie do tego skladu
HEROTV... Może nie zawiódł, ale znowu nie pokazał chociaż z 40 ℅ tego co prezentuję w Napoli, a tam potrafi założyć siatę rywalowi, dograć na centymetry górną piłkę do
Insigne, wczoraj tego nie widzieliśmy, Ale nie chcę go krytykować bo to już nudne.
Gorzej od niego zagrał Piątek. Pozdrawiam
Sebasti... Świderski i Piątek łącznie: celnych podań 14/26, straty 23, faulowani 1 raz, wygrane pojedynki w powietrzu i na murawie 6/20.
Kane celnych podań 23/27 , straty 7, faulowany 5 razy, wygrane pojedynki w powietrzu i na murawie 10/14.
Który ekspert będzie jeszcze wmawiał, że mamy klasowych napastników? Jest Lewy, a potem Rów Mariański.
Patryk ... Spokojnie jak zagra 100 mecz w kadrze to coś mu przeskoczy w głowie i będzie grał dobrze. Przecież to jeszcze młody talent.
ZIELU TOP
Futbol ... ???
Maskayt... Wiecie kto najbardziej zawiudl
Boniek bo nie zgłosił sendzi do komisji fifa
Grzesie... 1:03 nie mial do kogo podac, nie jego wina
2:31 bereszynski jest takim drewnem na wahadle ze nie warto bylo mu podawac wiec w tej sytuacji dobrze zagral
Bartek ... Czekam na debiut Sebastiana Kowalczyk też ma świetny drybling i myślę ze warto spróbować go na zmiennika Zielińskiego ktory ostatnio notuje bardzo mało dryblingów
The Fis... Nie ma pomocnika niestety z którym by zagrał klepkę
Konrad ... moim zdaniem zagrał OK, tylko on w tym meczu był w stanie się utrzymać przy piłce dłużej niż 5 sekund
FunnyGu... Pierwsza połowa słabiutka ale w drugiej starał się ciągnąć tą marną grę Polski.
aptekar... parówczak z majonezem
Patriot... Jak dla mnie to zawiódł niderlandzki arbiter dyktując rzut karny w 1 połowie który był bez sensu
Pawel P... Zieliński mógł ze 3 razy podać do kolegów, ktorzy byli ustawieni na dobrych pozycjach i mogli mieć dobre okazje na gola, a on wolał sobie biegac w kółko z piłka...
Jo?ki P... Ta to prima aprilis od tvp sport dobrze grał ?