Włącz Filmy na pełnym ekranie

Toyota Highlander 2021 American Dream? PL test i jazda próbna Marek Drives


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VZjCe4pP2dkNajlepsze komentarze:

Xianzor... Co do systemów elektronicznych mam podobne odczucia. Toyota jest w tej materii daleko za konkurencją, zarówno w przypadku systemu wspomagających, jak systemów rozrywki. Marketing jednak robi robotę, bo nadal jest dosyć sporo osób, które twierdzą że systemy toyoty są świetne.
?ukasz ... Dzięki za test. Mocno mnie interesuje Highlander, ale bez popróbowania przez dzień lub dwa to nie podjąłbym decyzji. Już siedziałem w nim, bawiłem się systemem (duży krok do przodu) i sprawdziłem wszystko co się dało, ale nie było szansy na jazdę. A jest potrzebna, ponieważ dużo jest sygnałów o zbytnim bujaniu i nurkowaniu przy ostrym przyhamowaniu - muszę to poczuć, sprawdzić czy przekracza to granicę mojej akceptacji. Tak czy siak po tym teście troszeczkę mi się rozjaśniły kolejne kwestie (już wiem, że nie tylko ja tak myślę o pewnych aspektach). Panie Marku - wszystkiego dobrego z okazji świąt - proszę pozdrowić Panią Anię ;-) Jeszcze raz dzięki, łapa idzie w górę.
Skooma ... Piano black na przyciskach? Niech ten trend się wreszcie skończy.
Klaudiu... Fajne auto. Trochę duże jak na EU, ale fajne.
I jakiś tam niby mało miejsca z przodu czy niby brak tylko w jednym miejscu isofixów nie ma ŻADNEGO znaczenia...
KATZ Im... Mój stary Caprice Wagon '94 ma po złożeniu kanap 220x130 cm a po rozłożeniu - mieści 8 osób ? i za to kocham starą, amerykańską motoryzację ?
Martin... Co Panu bardziej podeszło, Highlander czy Sorento?
gliwice... Czyli możemy w Polsce kupić np. takiego Highlandera, który w naszych warunkach jest bez sensu ale nie ma już Avensisa... Ford wycofuje się z Mondeo ale możemy kupić coraz większe, nieporęczne, słabo jeżdżące SUV-y czy Pick up-y. Nic z tego nie rozumiem...
B K... coś jak Camry - niby prawie każdy to chce ale po tygodniu już chce sprzedać ...
Ry?ySer... Moim zdaniem to Kia Sorento to duzo lepszy wybór. Tańsza, tez hybryda, moc podobna, moze troche mniej miejsca w 3 rzędzie ale tam głównie jeżdżą dzieci. A tak btw to zastanawiam się jak z tak małym bagażnikiem (200l) zapakować się na wakacje w 7 osób? Box dachowy wystarczy czy walizki leżą pod nogami? :D
Robert ... Jak zwykle wnętrze Toyoty 5 lat za konkurencją :)
Krzyszt... Wesołych świąt i mokrego.dyngusa
Krzyszt... Fajny test
Juliusz... Czekam na nową najmocniejszą rav4
Bez_ksy... 0:06 Panie Marku, chochliki zjadły literkę "faceook"
Darth R... Amerykański styl
Japońska technologia
Europejski rynek
To właśnie Toyota Highlander ?
Marcin ... Czy w najbliższym czasie planowany jest test ID.4?
Warsaw ... Czekałem na test tej Toyoty
#123&... Czekałem na to:)
?ukasz ... Marek w formie