Włącz Filmy na pełnym ekranie

Koronawirus w Polsce. Ksiądz: nieprzestrzeganie obostrzeń to grzech przeciwko piątemu przykazaniu Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9dP85v8jhgUNajlepsze komentarze:

Wowa Ta... Lemański nie spełnił oczekiwań kilka dni temu ,więc trza było przepytać Prusaka żeby widzowie i słuchacze Onetu wiedzieli co myślą. Łodiridy.
Zbignie... Zapuść brodę, niech widzą kim jesteś !
Zbignie... A ty kobieto stwarzasz zagrożenie jadąc i gadając nie jeden raz, dziwne, że milicja na takie rzeczy pozwala - równi i równiejsi ! A do księdza nie ma słów, kto kogo zabija ? Czy CI, którzy wywołali ten cyrk, czy ludzie chcący żyć normalnie, mieć prawo do swobody oddychania i przebywania gdzie i z kim chcą ! No ale jezuita nie powie inaczej więc lepiej milcz, bo są księża profesorowie mówiący jak naprawdę jest, a ty pokazujesz kim naprawdę jesteś !
Lidia C... Przytomny ksiądz dlatego jest księdzem nie biskupem
Shdn Sj... Hahaha dobre. To że on jeszcze żyje to grzech ??. Ale zawsze można to zmienić ?? XD.
b_a_r_t... Czy ta Pani może trzymać ręce na kierownicy, a nie machać nimi jakby odganiała muchy...?
# work... Przedewszystkim rozmowa powinna zaczac sie od Pochwalenia Pana Jezusa a nie dzien dobry...PROSZE OJCA NIECH KSIADZ PRZESTANIE ODPYCHAC WIERNYCH OD KOSCIOLA...JA JEST KSIEDZA WIARA???KIM DLA KSIEDZA JEST JEZUS??? A JA KSIEDZU POWIEM OTOZ PAN JEZUS JEST NASZYM UZROWICIELEM!UZDRAWIAL DAWNIEJ I DZISIAJ UZDRAWIA???A NIE ZARAZA...TYLKO UFNOSC W MOC JEZUSA I PRAWDZIWA WIARA W MOC BOZA MOZE NAS UCHRONIC OD zlego ducha ,KTORY NAPEDZA STRACH W LUDZI,ODSUWA OD KOSCIOLA,OD BOGA I NAS SAMYCH OD SIEBIE WZAJEMNIE...TAKA JEST PRAWDA!szatan ROBI WSZYSTKO ,BY NASZA WIARA ZANIKLA...TYLKO SILNA MODLIWA I ROZANCEM SW.MOZEMY POKONAC zlego I TO WLASNIE W SWUATYNI,BO TAM JEST ZYWY I PRAWDZIWY JEZUS CHRYSTUS UKRYTY W NAJSWIETSZYM SAKRAMENCIE OLTARZA...❤️TYLKO KREW JEZUSA NAS CHRONI...NIE BOJMY SIE I NIE SLUCHAJMY podszeptow szatana TYLKO IDZMY TLUMNIE DO JEZUSA,BO TYLKO TAM JEST BASZE ZBAWIENIE!JEZUS ZYJE!!!ALLELUJA!!!
Futrzak... Jeden z niewielu madrych.
dinoza?... CZARNY KWADRAT OBECNY NA WIEKSZOSCI JUZ TOWAROW Z FABRYK TO SYMBOL SZATANA I UPADLYCH PLEMIENIA ZMIJOWEGO