Włącz Filmy na pełnym ekranie

Nowe przypadki zakażeń i śmierci. Koronawirus w Polsce TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Pu70dqysYVMNajlepsze komentarze:

Marcin... Brak zgonów w rządzie i dopóki tego nie będzie wam nie uwierzę w nic kuźwa!!
Norbite... Podajcie informacje kto choruje a nie same cyferki.
Todo Bi... Najważniejsza jest wrodzona odporność. Nie należy jej psuć mało znanymi szczepionkami. Nikt nie daje gwarancji po tych szczepionkach, że nie będzie skutków ubocznych, że nie zachorujesz, że nie będzie się roznosić wirusa. Dla większości ludzi w tym nie ma logiki. Za to dokładnie w tym widać działania lobby farmaceutycznego, przekupnych polityków, strefy wpływów i nachalne wciskanie podejrzanego produktu. Stworzyć zagrożenie i mieć na nie gotowe lekarstwo jest bardzo łatwo. Szczególnie gdy ma się media w swoich rękach.
Magda Z... ????????????????????????????
Natalia... Lockdown a kościoły otwarte ? Jaki to ma sens ? Każdy kościół niczym się nie różni od spokania np na koncercie... Albo wszyscy solidarnie ograniczamy rozprzestrzenianie się wirusa albo wszystko otwieramy inaczej o szopka...
Gra?yna... Modlitwa za zmarłych ,,Boże zbaw Ich i daruj im winy " ⚘Boże zlituj się nad nami !
Poruczn... ....
Adam B... Ludzie umierają bo nie ma wolnych karetek
Theodor... Uwaga!!!
Militarne bandyckie prowo??kacje reżimu PiS na Bałtyku na legalnie prowadzone prace przy budowie NS2.
Polskiego agr?sora szybko przegonił rosyjski statek. Uciekał do Gdyni aż mu śruby odpadły?:


"Mówimy o jasno zaplanowanych i przygotowanych prowokacjach z wykorzystaniem zarówno statków rybackich, jak i okrętów wojennych, okrętów podwodnych i samolotów w celu utrudnienia realizacji projektu gospodarczego. To chyba pierwszy i bezprecedensowy przypadek tego typu w historii" . 

 28 marca niezidentyfikowany okręt podwodny pojawił się w strefie bezpieczeństwa statku układającego rury Fortuna w odległości mniejszej niż jedna mila. Biorąc pod uwagę, że linie kotwiczne Fortuny znajdują się w odległości ponad jednej mili, działania okrętu podwodnego mogą spowodować uszkodzenie całego systemu pozycjonowania kotwicy statku układającej rury i doprowadzić do uszkodzenia rurociągu.

Już wcześniej bo 22 lutego podczas układania rurociągu na południe od duńskiej wyspy Bornholm polski statek rybacki SWI-106 wszedł w strefę ochronną robót od strony południowej. Wielokrotne próby nawiązania z nim kontaktu radiowego kończyły się niepowodzeniem. W tej sytuacji statek zaopatrzeniowy "Vladislav Strizhev" został zmuszony do wejścia na kurs kolizyjny i wypychania by nie dopuścić do sabotażu w wyniku czego doszło do zderzenia  SWI-106  z  "Vladislav Strizhev". 

Po zderzeniu kapitan polskiego statku rybackiego nawiązał kontakt i przyznał się do incydentu. 

Gdyby nie zdecydowane działania statku dostawczego, polski statek uderzyłoby w statek Fortuna układający rury. Za pośrednictwem konsulatu rosyjskiego w Niemczech został złożony morski protest w związku z tym sabotażowym incydentem ”- Oznajmił rzecznik Nord Stream 2 AG. 

Z czyjego polecenia polski statek rybacki bierze udział w sabotażu i prowokacji  ? ⁉

Czy za tym haniebnym czynem stoi reżim w Warszawie i uprawia piractwo na wodach otwartych lub terytorialnych kryjąc się za statkiem rybackim ? !  Do czego zmierza "polski rzad" ? ⁉ Czy do otwartego kofliktu z Rosją  ? !  Czy jest tylko wykonawcą rozkazów z Waszyngtonu  ⁉️.

Przecież budowa NS 2 odbywa się za zgodą władz Danii u wybrzeży Danii a nie na wodach terytorialnych Polski"

przeciwko NS2 są związane z konfliktem w Donbasie

Przeciez to jest wszystko sterowane z USA.
Nowe codzienne ostrzały terytoriów DRL i ŁRL i całe zaostrzenie sytuacji w Donbasie ze strony banderowskiej junty odbywa się z poparciem band*ytów w Białym Domu i za wiedzą starego Biddena.

Nikt inny tak nie podżega juntę banderowską do mordowania ludności w Donbasie jak kryminalny reżim w USA.

To w ich interesie został dokonany krwawy pucz w Kijowie i zbrodnia ludobójstwa w Odessie a Ukraina zamieniła się w nazistowski twór i czci zbrodniarzy z SS Galizien i z UPA jako bohaterów.

Jak widać debili w polskiej polityce dostatek. A debili w Polin coraz mniej?
Przed ostatnim głosowaniem wyznałem iż jeżeli PiS znowu wygra nie będę komentował tego rządu bo jak sobie pościelisz tak się i wyśpisz. Generalnie słowa dotrzymuję. Nie wypowiadam się już na temat tego szamba. Powiem tylko tyle że odejmując przyjezdnych rosyjsko języcznych współczynnik urodzeń Polaków zbliża się do *1 czyli zagłady.
Na głupotę Polaków nawet rycerze z Giewontu nie poradzą.

PS: kiedyś był popularny slogan "gospodarka głupcze". Po wieloletnich rozważaniach trzeba slogan zmienić na "demografia głupcze" bo to ona wszystkim kieruje jak i ustala.
Felek... Zdrowi ludzie przebywają na kwarantannach ,tak niszczą gospodarkę, to mają za cel,zniszczyć średnich przedsiębiorstw, A testy na pseudo pandemie sa fałszywe w 99%,tak samo ci co was oklamuja są fałszywi w 99,9%.
Marcin ... Wyplaszcza się, jakby powiedział,, wieszcz,, ??
Suse Je... A ja słyszałem że PiS wygrał z covidem i nie ma się czego bać ?
Wirus jest w odwrocie i to dzięki działaniom rządu ??????
freemar... Rzad dziala tragicznie, ale podporzadkowywanie sobie mediow im wyszlo, nie powien ze nie. Tyle ludzi zostalo oglupionych ze to dramat.
Po pierwsze, obostrzenia nic nie daja. W innych krajach (np. Niemcy) wszystko jest otwarte a mimo tego w Polsce jest wiecej przypadkow. Warto tez dodac ze Rzad (Pis) niszczy nasza gospodarke, o tym swiadcza nowe podatki i wyzsze ceny w sklepach. Dramat
Rafa? E... Mając takich specjalistów od wirusa jak: Pan Michał Dworczyk, Pan Mateusz Morawiecki, Duchowni, którzy zapewnia, o bezpieczeństwie, gdyż są konsekrowani - czują się dobrze zaopiekowany ???
Sebasti... Marek trollu gdzie jestes
Greg... 10 kwietnia NA PEWNO nie będzie ograniczeń ? i wirus będzie w odwrocie Rocznica zobowiązuje ?
KS... https://youtube.com/watch?v=zYHU7ySxvgo&feature=share
Pandemia to ściema dla mas aby nami rządzić przy pomocy strachu. Testy sa testami na grypę nie żadnego kowida. Ludzie nie są leczeni na inne choroby i masowo umierają. Szczepionka nie pomaga wręcz może zaszkodzić. Chorzy na kowid są źle leczeni.
Aldona ... PANDEMIA - to ściema. Nie M A S K U J E M Y się i nie S Z C Z E P I M Y . S I Ę. Trzeba być
psychopatą żeby preparatwyciągnięty z kapelusza nazywać szczepionką!
​​​https://www.cda.pl/video/6226361c0
To nie są szczepionki uzdrawiające, ani uodporniające na covid, ale jest
to produkt inżynierii genetycznej, oparty o modyfikowane w laboratorium
instrukcje genomu sars-cov2 i do tego bardzo toksyczny.
Ludwik ... Leczyć a nie pierdolić i straszyć .