Włącz Filmy na pełnym ekranie

Edyta Górniak i Kosmici a Projekt Blue Beam w Telewizji! Q&A Plociuch Ator Strefa 51 UFO NASA Film wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eklIKpxXtu0Najlepsze komentarze:

LIZ.K o... Pani Hanna Kazahari , ktora pracowala z amerykanska agencja wywiadowcza zna sie dobrze na organizacji " Bialego Smoka".Po grozbach smierci ktore dostaje pod moimi oknami w Paryzu , po tlumieniu sprawy przez francuski trybunal i po atakach EMF na moje mieszkanie weszlam w kontakt z jej strona na youtube lecz odpowiedzi jak mam wejsc w kontakt z " Bialymi Smokami " nie dostalam.
MeAndMy... Ad 2. Pamiętajcie, że będzie oświecenie sumień.
Margo L... Ator, chcesz zrozumieć Apokalipsę posłuchaj sobie księdza Murzińskiego. Świetnie tłumaczy. Słuchając jak mówisz o katolicyzmie, jak mieszasz różne wątki to widzę, że sam apokalipsy nie zrozumiesz. Sorki, to nie żeby Cię obrazić, ale czasem mówisz tak jakbyś nie miał wiedzy w tym temacie. Może lepiej przemilczeć pewne rzeczy.
BuBuMod... WSZYSTKIE RZADY NA SWIECIE ZOSTAŁY PRZEJETE PRZEZ SIŁY NWO I WCALE TO NIE TEORIA SPISKOWA TYLKO PRAWDA. PIENIADZEM LUB SIŁĄ GDZIE TRZEBA SKRYTOBÓJSTWEM, POLITYCY KTÓRZY W TYM SIEDZĄ WIEDZA ZE DLA NICH NIE MA ODWROTU. NIEJEDEN CHCIAŁBY WYJSC Z TEGO UKŁADU ALE SIE NIE DA. TO BARDZO PROSTE MASZ MASZYNKE DO ROBIENIA PIENIEDZY ZA DARMO I ILE CHCESZ I ROBISZ CO CHCESZ WSZYSCY MILCZA BO SIE BOJĄ O ZYCIE TAK TO DZIAŁA.CHCESZ POZNAC PRAWDZIWEGO WROGA NIE SA NIM TERRORYSCI, GLOBALNE OCIEPLENIE CZY KOSMICI SĄ NIM UKRYTE LUDZKIE SIŁY KTÓRYM MARZY SIE WŁADZA NAD SWIATEM.
Piotr L... Jeśli jutro coś puścisz to przestaje Cię subskypować bo stwierdzam że jesteś bezwzględny i bez zasad jak nasz .....? Jabłko od jabłoni daleko nie spada .
szczypa... Kosmici to są upadłe anioły.
Walerij... A mi się podoba Edyta Górniak. Ja też jestem "takiego pokroju" jak ona i dobrze rozumiem o czym mówi. ?
Sylwia ... ?
MrRaddo... Zdecydowanie najlepsze wyjaśnienie fenomenu UFO ma Jan W. Klif - polecam jego filmy.
Piotr L... Człowieku oglądam Cię ale daj luz chociaż w święta. Chcemy spędzić je sami !!!!
Tomek Z... Edyta Górniak to jedna z niewielu osób w Polsce, która mówi szczerze i sensownie
Przemys... Ator, bredzisz już tak, że tego się nie da słuchać, zdecyduj się, jesteś chrześcijaninem, wierzysz w boga i stworzenie człowieka, czy w życie na innych planetach, do tego takie które nie jest podobne do stwórcy. Jakich to ludzie bredni nie poopowiadają żeby zarobić parę zł ...
Pedro V... Za wsparcie Pani Edyty Górniak wielki kciuk w górę.
Andrzej... Jak w zegarku?
Ok Gost... Alleluja i do przodu ◉‿◉
Weronik... Jeśli chodzi o maseczki i te małe robaczki na nich, to jest prawda ponieważ moja mama z siostrą zrobiły to, i u nich wyszlo ze tez jest a maseczka była nowa...
Ohyda...
Memento... Kds
jan kow... Dochód podstawowy to tylko etap stopniowego wygaszania pracy, przechodzenie na technologie. A co będzie z tymi nie pracującymi ludźmi? Chyba tylko naiwni wierzą ze będą sobie żyć i nic nie robić. Ci ludzie będą odchodzić w zaświaty stopniowo.
tomasz ... lapka w dol, adblock wlaczony i mozna ogladac
Moja eu... Połowa odcinka o tym co nawijała P.Górniak
Nieźle