Włącz Filmy na pełnym ekranie

SPOTKANIE Hyper! Danganronpa H20 HDRH20 PL 26 MrBobru


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=doI45URUlnQNajlepsze komentarze:

serek ;... Ja uważam, że Ash chciał kogoś zatłuc. A może nie do końca. Może ktoś go chciał zabić i ktoś czekał z broniami, ale ten był mądry i miał nóż. Była tam np. walka. Pobili się i dali na bok bronie, ale Ash wyciągnął nóż. Chciał się bronić i uciec, ale potyka się i wbija se nóż ✨, nie no prędzej ktoś go złapał i wyrwał mu broń i go dobiła ta osoba na tyle, aby się czołgał. Wtedy ta osoba mogła albo pomyśleć że jest martwy i uciec, albo po prostu się wystraszyć. Wtedy Ash nawet mógłby się czołgać i spaść przez nieuwagę ? ale podejrzewam Huntera. Leona też byłaby podejrzana. Jest niska, a ten pokój jest dość blisko miejsca zbrodni. I wsumie miało by to jakiś sens, nawet nóż dało by się tak wbić z jej perspektywy, chyba. Hunter mógł zwyczajnie wymyślić alibi z Koujim. Nie ma dowodów które mogą pomóc, przynajmniej narazie,. Chyba.
To motyw zdrajcy mamy chyba wyjaśniony. Uważam że „zdrajcą" mogła być czwórka i Ash. Ale ciągle nie wiemy skąd August to wiedział. I dalej myślę że to on jest jednym ze zdrajców.. dobra to już upośledzona teoria. Dalej jest Kerokuma. Wrócę do sprawy z początku, komu dał tablety do rozniesienia? Protagonistce. A gdyby się tak przypatrzeć. Ash jest dość podobny do protagonistki. Ash jest jakby zdrajcą. Pracował dla nich. Maya jest bardzo podobno i do niego i do Kerokumy. Teraz ta teoria wydaje się być bez sensu, ale to jedyne postacie z zielonymi włosami. Oprócz Koujiego. Gdyby to się liczyło.. Ash zdrajcą, Kerokuma dyrektorem, a Maya.. jednym z ich organizacji. Nie musi o tym wiedzieć, moze jest wyżej na stanowisku od Asha a on ją pilnuje aby nie dowiedziała się. Czwórka może to wiedzieć. Zaufała szybko jej mimo że to raczej nie rozsądne. Protagonistka ma ochronę, a mocniejszy kolor włosów Koujiego może oznaczać masterminda. A skąd wiem że Maya musi być wyżej? Kouji zajął się nią dość szybko, patrząc na to że mógł chociaż spróbować zająć się takim Ricardio czy chociaż spróbować resztę. Przecież zginął przy nich, może byłaby jakaś szansa jakby się pospieszyli. Kouji też jest tym od lekarstw, może zrobić jakies leki co będą działały jak to coś w zero escape XD a Maya ma też dość zielony strój, coś jak kerokuma. Nie wiem czy to coś znaczy, ale byłby to fajny obrót wydarzeń, chyba.
A Ash wtedy może zginął aby hipnoza którą dał protagonistce przestała działać? I sobie przypomniała wszystko i uciekła z resztą?
a no tak, przecież zapomniałam w co gramy i że ta gra jest pokroju niektórych zagadek w zero escape. Pewnie mastermind to będzie żaba robot bez głowy. A zabójca pewnie będzie Hunter bo dadzą jakiś fakt o którym nie wiemy i tak się zakończy koniec wbije żaba robot bez głowy i będzie miała egzekucję. Dziękujemy za grę. Wsumie to bym się zaśmiała. Aż mnie ciekawi kto go zatlukl. A o co chodzi z tym co czwórka chciała zrobić z tą klasa z tamtego odcinka? Kompletnie nie rozumiem znaczenia słowa.
Smerf D... ten motyw że spalarnia zapamietuje kiedy była używana jest tak z dupy wyciagnięty imo
Kajako ... Moja teoria o potoczeniu się morderstwa (w podpunktach i w ogromnym skrucie)
1. Chipnoza osób przydatnych do tego oto mordu
2. Zaproszenie mordercy
3. Spotkanie mordercy i Asha
4. Danie sygnału mordercy o zaczęciu akcji (Np jakieś słowo lub gest aktywując przy tym stan chipnozy )
5. Zaatakowanie Asha przez mordercę nożem
6. Pociągnięcie już umierającego z wykrwawienia/uszkodzenia ważnych organów wewnętrznych Asha
7. Zrzucenie Asha z góry
8. Ucieczka mordercy i śmierć z wy krwawienia

Mam też odrobinę inny plan wydarzeń ale tak lekko tylko te ostatnie pod punkty się zmieniają więc... (Do 5 pod punktu jest tak samo)
6. Ucieczka mordercy
7. Przyczołganie się Asha ostatkiem sił do krawędzi górnego piętra
8. Celowy bądź przypadkowy upadek na dół
9.Śmierć z wykrwawienia

No to takie lekkie zarysy tego jak to mogło wyglądać
A jak chodzi o typowanie mordercy to... Jest to u mnie dalej Ash ale dlaczego? Ponieważ nasz kochany zielono włosy diler mógł chcieć kryć swojego brachola albo tagrze mógł być zachipnotyzowaby no a jak chodzi o drugiego podejrzanego
To chociaż jest to tak prawdopodobne jak to że ser CEZARski nie ma dziur to jednak można ją tak bardzo leciutko podejrzewać choć to że ona będzie jest mało prawdopodobne... Ale nie jest to nie możliwe ale możliwe też nie jest kurde nie wiem jak mam to powiedzieć... No po prostu jest na to mała szansa ale nie zerowa
Hanna N... Właśnie przypomniałam sobie przepiękną historię z mojego życia XDD
Dwa lata temu, gdy jeszcze chodziliśmy do szkoły, w lato przebieralam się na w-f, z sukienki, w krótkie spodenki i koszulkę. Poszłam do łazienki się przebrać,
spodenki położyłam na klapie od kibla. Gdy już ubralam bluzkę chciałam wziąć spodenki. Wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że klapa nie była zamknięta. Już chyba wiecie co się potem stało XDDDD.
Zasiok ... dalej płacze za ashem :,))
Okami S... Co jeśli ciało zostało po prostu jakoś przygotowane i jakiś mechanizm czy coś je zepchnęło? Dlatego nie ma godziny zgonu. Bo np gdyby Ash został zabity o 7:00 ,i wszystko było przygotowane tak by ciało zostało odkryte godzinę później i w tym czasie ktoś mógł mieć alibi na tą 8:00 np Hunter z Koujim
Dusu... No Bobru ale się pindrzysz na ten proces jeszcze tylko garnituru brakuje <3
K Slo... Hmmmm...
Ciekwe co zrobią z 4... Jestem ciekawy jak to się rozwinie.
I jestem ciekawy czy po tym procesie będzie koniec. Mam nadzieję że Bobru doprowadzi nas do końca :D
SpottyH... Jeśli chodzi o zastanawianie się nad tym, czy wytypowałeś dobrego zabójce, to pewnie jedni towarzysze powiedzieliby wam tak, drudzy powiedzieliby wam nie, ale ja myślę, że tak by było. XD
QWERT... Moja teoria: (spojlery z odcinka)

Morderca napisał ashowi żeby sie spotkać w meeting room, kiedy ash tam przyszedł osoba go zaatakowała broniami ze zbrojowni i dźgnęła go a na koniec zepchnęła później poszła do spararni i spaliła bronie.
(Jestem na minucie 20:51)
KssonkO... Morderca według mnie może być Hunter i teorie mam taka że dogadał się z Four że on zabił a ona miała o danej godzinie zrzucić te ciało
Dusu... Jestem zdania że to osoba zaproszona zabiła Asha i on chcący skrócić czas na ucieczkę mordercy sam spadł chcąc wszystkim zakomunikować o morderstwie
Aleksan... Po tych już 22 odcinkach odnoszę wrażenie, nie wiem jak inni, że akcja w tej grze zapieprza niczym wystrzelony z pistoletu pocisk. Moim zdaniem za szybko. Twórca nie postarał się ewidentnie o taki zabieg fabularny jak retardacja. Powolne rozwijanie wątków, łączenie ich ze sobą w spójną logicznie całość. W pozostałych ronpach, nawet w Super Another było to zrobione dobrze i starannie. Każde morderstwo występowało jako takie mocne przypierdolenie, w najmniej spodziewanym momencie. Autorzy bawili się z nami: graczami, odbiorcami suspensem. Tu mi tego naprawdę brakuje i to bardzo boli. Hehh, w trakcie już nie raz, nie dwa miałem wręcz przeświadczenie że wszyscy zginą i nikt nie wyjdzie z tej morderczej gry żywym.
Hm, nie wiem czy to celowy zabieg twórcy, który być może zaskoczy nas wszystkich na koniec jakimś zaskakującym plot twistem, czy też efekt niedopracowania, spieszenia się terminami o ile takie były, ale strasznie po macoszemu potraktowana jest też tajemnica szkoły. A to według mnie w tym universum jest najważniejsze! Zaledwie w ostatnim niby coś się tam dowiedzieliśmy. A tak to niby coś tam szukają, tylko że w ogóle te wątki się nie rozwijają. Stoją w miejscu.
Grę odbieram jako składającą się praktycznie tylko z free time eventów, morderstw, śledźctw i egzekucji.
Niestety autor nie dał rady fabularnie. Klimatycznie też jest raczej słabo, poza nielicznymi wyjątkami jak śmierć Kokony i Cheta. Ewidentnie brakuje mi tego towarzyszącego ronpom, uczucia niepewności, zagrożenia.
Ale i tak dzięki Bobru za to, że nam pokazałeś ten fangame, bo ja np nie spodziewałem się, że to universum jest tak rozbudowane ;)
Spierdo... I guess
The Que... Bobru a jak jest więcej niż jedno zakończenie to zrobisz dwa czy jedno?
Bo w sumie może być taka akcja jak z Kyoko w 1.
Kakenos... Bobru ty to jakiś poskramiacz much.,.mucha mi siadła na czole i się gapi w telefon.
Karo Ga... Dobra Bobru, krótki odcinek wiec nie mogę za bardzo komentować

Ale życzę wszystkim miłego dnia :D
Anetyst... 8:44
Otóż nie taka duża różnica, ponieważ Hunter ma ok. 190cm ,a Ash ok. 188cm
Karo Ga... Ciekawostka/śmieszna historyjka z Mangi Danganronpa thh:
Makoto: jest smutny
Monokuma : Co ty taki smutny jesteś? Ktoś chciał cię zabić?
Makoto: Nie, po prostu siedzimy tutaj już tak długo, a nie mamy żadnego zwierzaka

Chciałbym pogłaskać miękkie futerko
Monokuma : wystawia się w stronę Makoto
Makoto: Hm? Futerko? zaczyna glaskac

Makoto i monokuma idą do innych do jadalni
Wszyscy : O futerko głaszczą
Monokuma : wiecie co?
To pleśń .

XDDDD
W momencie w którym przeczytalxm to tak ryklxm, ze sąsiedzi chyba naprawdę mnie nienawidzą XDD
QWERT... Mam nadzieję że konji żyję xD