Włącz Filmy na pełnym ekranie

WSZYSTKIE QUESTY w KHORINIS, tyle, że w RISEN, czyli takim GOTHIC Pulchny Niedźwiedź


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=r2XOq4vMw5wNajlepsze komentarze:

Kajetan... Ten tytuł XDDDDDDD przestań...
Majk... Możesz jeszcze ukraść pierścień Jacka, na dole latarni za beczkami bodajże jest klucz do skrzyni wyżej (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś) Z tego co pamiętam chyba 150 expa zawsze do przodu :D
Micha? ... Wesołych świąt wszystkim co widzą to przed świętami dnia 04.04.2021
meszke ... Smacznego jajca Niedźwiedziu
meszke ... kredens to jest szafa na jedzenie więc ma to sens
Tyrakod... 6:00 - z takimi zdolnościami matematycznymi Niedźwiedziu, obawiam się, że tylko praca na magazynie Cię czeka.
Rzepa... Spaliłeś ten żart jak magazynierzy palą się do noszenia skrzynek
Vladimi... Jak nazywa sie czarodziej z indii?
Mag-azyn
meszke ... Khorinis? miasto jak miasto tyle że chujowe, nic specjalnego
Sinjin... Polecam ci nauczyć się kowalstwa chociaż na 1 poziomie, pozwoli ci to np. wytworzyć pierścień z małego diamentu który masz, (+8 do ochrony przed siecznymi, obuchowymi i kłutymi, dla porównania twoja zbroja daje +5), a na wyższych poziomach będziesz mógł zrobić np. amulet siły +15.

Przy okazji ostrzegam - w ruinach, przy których stoi Stan jest świerszcz bojowy - nie wygrasz z nim (nie spędzając na tym 30 minut), no chyba że otworzysz miejsce gdzie jest nie wyłączając kolcowej płapki, strzelisz w niego z łuku, staniesz z tarczą, poczekasz aż podejdzie i wymikrujesz tak by płapka się aktywowała i zabiła świerszcza, bez zabijania ciebie.

Albo możesz go olać do czasu gdy zdobędziesz magię (osobiście polecam magię lodu - zamrażanie przeciwników jest bardzo przydatne, a przy okazji zadaje dość dobre obrażenia (ale czasami z jakiegoś powodu na poziomach niższych niż 10 jeśli zamrozisz przeciwnika i go tym zabijesz, to po rozmrożeniu będzie dalej żyć, dopóki go nie dotkniesz jakimkolwiek, nawet najsłabszym atakiem - chyba zbagowane czy coś)


PS. Nie oddawaj gulaszu, nie warto, wejście na cmentarz dostaniesz w zamian za skręta z ziela od Asha. Gulasz jest dobry, Gulasz to twój przyjaciel. Dodaje +2 do siły, i dlatego powinieneś go zjeść sam a nie oddawać menelom z zakonu. Pozdrawiam
Sebasti... Za mało akcji ostatnio
Domin... 5:56 ten co matinf skończył i na inżyniera szedł XD
Sztefon... pulchny niedźwiedziu, ale wiesz że przechodząc misje bez wykradania przedmiotów "kluczowych" można zdobyć więcej doświadczenia? przykład tego strażnika Marko, dostajesz exp za przyprowadzenie mu towarzyszki, dzięki czemu przymknie on oczy na naszą wizytę u Romanowa
Jedyny ... Niedźwiedźu błagam, ustaw jakiś konkurs z wygraną dla każdego, kto wymieni wszystkie momenty, w których pada żart o magazynierach (co do sekundy) z twojej serii z risen.
Cruel F... Patrz jakie poświęcenie dla ciebie zrobiłem
Tymek G... Przekaz dla osób narzekających na dialogi: na YT istnieje magiczna opcja przewijania filmu, jeśli naprawdę macie taki straszny problem to przewińcie, nie jęczcie. Wystarczy głową ruszyć :D
Niedźwiedziu, zostały ci jeszcze 2 questy (chyba), jeden to okraść kufer Dalgorela, rzeźnika (jakbyś Cidowi pomagał, ale nie odpowiada to po stronie Dona) i jeden Sonja zleca.
Istnieje jeszcze jeda droga na zewnątrz: po prostu wejdź na wieżę na murach przy morzu i skacz do wody ;D
Świetny film i byle tak dalej (i dłużej) :D
Besz ge... Te tytuły robią się coraz dziwniejsze
D?ugosz... Promocja na ryby jak w lidlu, tyle, że w RISEN
Elfmaks... 37:26 i znowu klasyczek z kapitana bomby!
Jacek P... Tymczasem za pół roku w Eleksie:
Coś jak magiczna ruda w Gothic
ale jednak nie ruda w Eleks
XD