Włącz Filmy na pełnym ekranie

NOC W OPUSZCZONEJ WSI WISIELCÓW! Polish Paranormal TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=x85lJxceQIwNajlepsze komentarze:

Polish ... Chcecie więcej odcinków z danielem ? pamiętajcie o łapce w górę :)
Anna Sz... Jestem po obejrzeniu i Moje odczucia skomentuję jedną emotką: ? To było mocne. Wesołych Świąt Wielkanocnych Chłopaki ??
yyy yyy... chłopaki zdrowych spokojnych świąt wielkanocnych spoko film leci łapa w górę
Jola W... Film ? the best ? ????? ❤ Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych ?????⚘Alleluja!
Neptun ... Sztos się ogląda jak zawsze ale uważajcie na Wilki ?Pozdrawiam
Wiolett... Jak jest Daniel zawsze jest ciekawie
Kuba Ch... Ja ja Cię szałki szanuje, że potrafisz opanować strach i się nie poddajesz już po tych kilku nawiedzeniach zdrowia życzę i wytrwałości. Ciekawie się ogląda też te twoje zmagania w domu.
Adrian ... Na tym zdjęciu jest z tego co wiem Święta Kościoła Katolickiego.... historia o tej zamordowanej dziewczynie jest prawdziwa ale to działo się w innej wśi....
urszula... Lubię Was , ale w tym przypadku muszę stwierdzić że, nie wiecie co robicie i nie umiecie sie z tym obchodzić. Ale to wasze ryzyko.... nie mniej mam nadzieję że nie zostawi to na Was negatywnych skutków w czasie...... serdecznie pozdrawiam ze Szkocji..
jakub s... Spirytysta lub medium który zobaczył was przez chwilę czuje się jak nauczycielka która widzi ucznia zakładającego wiadro na głowę....
Kamil M... Dramatycznie słaby odcinek. A tego wilka to się nie da oglądać . Mega lipa
IAmNoAn... Świetny odcinek :) Szacunek za Waszą pracę :) Wesołych świąt wielkanocnych :) Pozdrawiam :)
Jola KR... Wilku, człowiek odważny z charyzmą, miły sympatyczny, jestem zachwycona i zakochana..platonicznie oczywiście;-))) materiał mega, jestescie lepsi i lepsi ...najlepsi. Pozdrawiam całą ekipę, Daniela, i róbcie swoje !!!! Zdrówka dużo, i wesołych, miłych świąt.
Pi?tas ... Materiał naprawdę fajny tylko nie rozumiem jednej rzeczy bo powiedzmy, że to miejsce nie jest nawiedzone to czasami przez użycie tabkiczki quoija nie "opętacie" tego miejsca i stanie się ono nawiedzone? I jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi bo w filmach o takiej tabliczce pojawiały się motywy patrzenia prze to szkiełko i czemu wy nie pomyśleliście by to zrobić?? Czyli jak puści się palec ze wskaźnika to otwiera się portal czy portal jest już otwarty od początku? Ciekawi mnie też to dlaczego raz zatykacie reką głośnik a raz nie, czy to tylko dla lepszej słyszalności pytań czy o co chodzi?
XX XX... ❤️
Sanamea... Chłopaki, super odcinek!! Na prawdę pełen emocji!! Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy!!
qaz qaz... A może dlatego macie więcej głosów na AM dlatego że AM to fale długie, a FM to fale które? ?
Kamil M... 14:40 ktoś tam z koniem idzie ?:D Kto to był z lewej?:D
Konrad ... Co do nie odpalenia silnika w samochodzie coś w tym jest, w tamtym roku z bratem ciotecznym na crossach tam pojechaliśmy fskt faktem w ciągu dnia ale też nie mogłem jak na złość odpalić crossa
Mariusz... Super odcinek,wczoraj byłem w lesie zwiedzić bunkier satanistów w Rudzie Śląskiej gdzie była ogromna tragedia i czułem kroki, w momencie bycia tam czułem bardzo ciężkie powietrze i obecność czyjąś przy wychodzeniu z bunkra czułem oddech mocny na szyji i szybko stamtąd uciekłem,zbadajcie jeszcze raz sprawę,Wesołych Świąt dla wszystkich!