Włącz Filmy na pełnym ekranie

Czy chciałbym zmienić pracę? RoadVlog odc50,5se2021 Road Vlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uh_SnJ5JwJwNajlepsze komentarze:

Marian ... Ja zamierzam zmienić robotę, z busa na dużego. Trochę tak jakby z deszczu pod rynne,transport jest jak dragsy, ciezko się z tego gówna wyswobodzic. Pozdro 5!
Johan Q... Zamieszanie z pomieszaniem typowy pyyyyk 8 tematów 26wątków 15 odcików i huj wie co jak i i o czym ....typowe ...ale glądam i się męczę
fabioza... Auguri di buona Pasqua a te e famiglia un abbraccio forte Fabio Zanetti ciao ?✋
Mieciu... Q/A ile pytanie bardziej osobiste, nie musisz odpowiadać, ile ważyłeś zaczynając pracę na busach a ile teraz (nie pij energetyków-szkoda zdrowia)
Xaus 11... 8:00 To musisz Damian okulary ciemne założyć, jak Kejsi;-)
Wesołych Byku!
kollo k... Co do VOXI to mi się wydaje, że to ma związek z brexitem, a nie ilością chwalących się ludzi.
kollo k... Masz przekrwione prawe oko. Jechałeś całą noc?
katalon... Co ty chlopie na covid zwalasz ? z 3 lata temu albo i wiecej juz miales konczyc z transportem i zajac sie montazem itp. przestan klamac
meko... Masz rację co do prysznica, jeżdżę na dużym i mi najdłużej trafiło się 5 dni bez prysznica bo nie było gdzie, jak było gdzie to nie było czasu itd tak jak powiedziałeś w filmie ?
Autem w... Wszystkiego dobrego Pingwinie, samych dobrych decyzji i żeby te plany juz się tak nie pierniczyły! Tego i Tobie i sobie życzę przy okazji! ? Pyyyk
Marek C... Dziękuję I pozdrawiam
RaBa... Oglądam Ciebie dość długo i naprawdę zawsze warto. Fajnie życiowo odpowiadane a nie kolorowanka dla dzieci. Szerokości i pozdrowionka?
MARIUSZ... Skończy się eldorado na busach i większość firm upadnie 1 lipca 2026r. Kto jest z branży to wie dlaczego. Pozdr.
Grzechu... Pozdr Damiano i choć nie obchodzisz świąt to wesołego i zdrowego czasu spędzonego z przyjaciółmi ?
deejayc... I tą dyskrecję zapamiętajmy, wiadomo o co chodzi ? no to spokojnego odpoczynku u znajomych! Pozdro, wiadomo kto ?
grzegor... Wesołych Świąt chłopcy i dziewczęta .
Dawid Z... Z voxi od maja się zmienia ale ma te pakiet bez limitu reszta normalnie zostaje...
Zeb Mcl... Pozdrowionka dla Wszystkich i zdrowych, wesołych świąt przy okazji ?
Tomasz... Nie rób redukcji. Wykorzystaj tłuszcz żeby zbudować mięśnie. Kup sobie sztangielkę. Rób pompki. Stopniowo do przodu. Odchudzanie sprawi że będziesz słabszy i nie będzie z czego budować a do tego pewnie się nadwyrężysz i w efekcie rozchorujesz.
Portale... Czwarty.. Ezzzz